Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 75 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χτυπαω το κουδουνι,η πορτα ανοιγει και δεν πιστευω στα ματια μου!Επεστρεψε η Ιρα, η μυθικη πλεον βασιλισσα του Βαρδαρη,που αποσυρθηκε επιστρεφοντας στα πατρια ουκρανικα εδαφη προ εξαετιας;Oxι βεβαια, αλλα πολλα πανω στην Νεφελη εμοιαζαν στην Ιρα...τα ματια της,τα ξανθα μαλλια της,η εκφραση του προσωπου της,το υψος, ακομα και η φωνη ειχε ομοιοτητες με την Ιρα η οποια ηταν καπως λεπτοτερη και ειχε σιλικονατο στηθος.Το στηθος της Νεφελης ειναι φυσικο, μικροτερο και ο κωλος της ειναι κατι σαν μαγνητης για σφαλιαριτσες.Πικαντικη πινελια η αλυσιδα στο δεξι ποδι... η Ιρα φορουσε και αλυσιδα στην μεση , για οσους θυμουνται.
Εφυγα για μια ταχεια αναγνωριση στοχων στην ευρυτερη περιοχη αφου πρωτα εγλειψα την αλυσιδα στο ποδι της.Επεστρεψα και ειδα οτι, προς τιμην της,δεν ειχε δυσαρεστηθει απο την προσκαιρη ,οπως αποδειχθηκε, αποχωρηση μου.Επιβεβαιωσα οτι ηθελα 69 και οταν με ρωτησε αν θα της εγλειφα τα ποδια απαντησα...οχι μονο τα ποδια σου αλλα δεν θα αφησω τιποτα πανω σου που να μην γλειψω.Ειπε οτι θα εκανε το προγραμμα αυτο με 50 € αφηνοντας να εννοηθει οτι αυτο το προγραμμα το κανει με υψηλοτερη τιμη ,μαλλον στα 60 €.Ισως να την εντυπωσιασα και μου προσφερε μια γενναιοδωρη εκπτωση.Ας σημειωθει οτι ηταν μονη στο μαγαζι και επαιζε και τον ρολο της τσατσας.Εχει και προγραμματα πιο απλα που ξεκινανε με 30 €.
Ξεκινησαμε με 69.Μου εβαλε το προφυλακτικο με το στομα.Τα μακρυα μαλλια της ενιωσα να με ηλεκτριζουν οταν αγκαλιασαν τους μηρους μου.Οι τρυπουλες της ηταν γευστικες και περιποιημενες.Αφιερωσα ξεχωριστα χρονο ωστε να γευθω αποκλειστικα την κωλοτρυπιδουλα της που ομως δεν την δινει για πρωκτικο.Μου εγλειψε τα αρχιδια αλλα οχι και τον κωλο, αυτο δεν το κανει οπως ειπε.Δεν δεχεται να μπει δαχτυλο στις τρυπουλες της αλλα μου αρεσε ο τροπος που μου εδωσε να το καταλαβω...χωρις να χρησιμοποιησει καποια λεξη με αρνητικη χροια αλλα ασκωντας μια απαλη πιεση με το χερι της στο χερι μου.Δεν θελει εντονη χρηση της γλωσσας σε κανενα μερος του σωματος της.Γαργαληθηκε οταν η γλωσσα μου εφτασε στην αριστερη της μασχαλη αλλα μαλλον της αρεσε περισσοτερο οταν δοκιμασα τον αφαλο της.
Το κυριως θεμα ξεκινησε με καβαλημα.Συνεχεια με πισωκολλητο ,οπου την επιασα να κοιταζει με ιδιαιτερο ενδιαφερον το σύμπλεγμά μας απο τον καθρεφτη διπλα απο το κρεβατι.Δεν συμμετειχε ιδιαιτερα ηχητικα μεχρι που την γυρισα για ιεραποστολικο.Εκει η φωνη της ακουστηκε σε αλλους τονους ενω παραλληλα δεν σταματησε να περιεργαζεται το σωμα μου με το βλεμμα και τα χερια της.Τελος δοκιμασαμε και λιγο στα πλαγια με καλες εντυπωσεις.Με τελειωσε με το στομα της ενω πρωτα επαιξε για λιγο μονη της.Οσο κι αν φαινεται περιεργο τα μαλλια της επαιξαν τον δικο τους ρολο στο τελειωμα μου επειδη μου αρεσε πολυ η αισθηση οταν με ακουμπουσαν.Μου χα'ι'δεψε τ' αρχιδια με τα ποδια της και για να την ευχαριστησω εγλειψα τις πατουσες της ,τα δαχτυλακια,ολη την περιοχη πισω απο τα γονατα της και ,εννοειται, την αλυσιδα στο δεξι ποδι της.
Ηταν που ηταν ζεστος ο χωρος, με ζεστανε και η Νεφελη και ειχα ιδρωσει.Δυο η τρεις φορες εκανε time-out για να μου σκουπισει τον ιδρωτα.Τι φροντιδα!Δεν θα μου εκανε εντυπωση αν ειχε σπουδασει καποιο επαγγελμα απο τον χωρο της υγειας.Μετα τον αγωνα ακολουθησε ντους,το δευτερο καθως το πρωτο εγινε μολις μπηκα στο δωματιο ,και μετα απο αυτο ειχε ορεξη για κουβεντα.Θα μπορουσε να μεινει μονη της και να ηρεμησει αλλα προτιμησε να μου αφιερωσει χρονο και σε αυτην την μορφη ,δηλαδη συζητωντας μαζι μου,κατι που το εκτιμησα δεοντως.
Αξιολογη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.513
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού