Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Call-Girls 13627
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μιλαμε επαθα την πλακα της ζωης μου πρωινιατικα. Αν εδινε και κωλο θα ητανε κολαση.
Κατεβηκα προς γλυφαδα για τα γνωστα incall που κανουνε εκει τα κοριτσια και μολις ειδα την denise (πρωην στουντιοκοριτσο x-bar κτλπ αλεξανδρα) επαθα την πλααααααακα μου.
Τι μουναρος ειναι αυτος. Εχει ακριβως τον σωματοτυπο που μου αρεσει. Ειναι απο τις φορες που δεν δινω ιδιαιτερη εμφαση στα χαρακτηριστικα του προσωπου (μιας και οπτικος/εγκεφαλικος τυπος) γιατι πολυ απλα αυτη η ΚΩΛΑΡΑ και οι βυζαρες της δεν υπαρχουνε.

Αφου λοιπον η πρωτη εντυπωση ητανε θετικη το μονο που εμενε να δω ητανε τις υπηρεσιες.Η τυπισσα τα καρασπαει ! PSE ασταματητο γαμησι σε οτι σταση μας κατεβαινε. Ητανε 2 γυροι με παρα πολυ σεξ , επισης φοβερη πιπα και τρελο καραμελωμα στα αρχιδια.
Ειχα καιρο να περασω τοσο σουπερ με call-girl να πω την αληθεια. Ισως ταιριαξε 100% και η χημεια που ειχαμε.Εννοειται πως θα την ξαναδω και πιστευω να την πεισω να μου δωσει αυτη την κωλαρα της.

Ακομα ζαλισμενος ειμαι απο την συναντηση.
Αυτα και καλα γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πρωκτικό
Όχι
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Mr President, RickX5 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2016
Πολυ δυνατό εργαλείο δείχνει αλλά δεν σε έπιασα εκεί που λες με τα γνωστά incall στη γλυφάδα.Για δώσε καμιά Info....
28 Σεπτεμβρίου, 2016
Τι εννοεις τα γνωστα incall στη Γλυφαδα ? Πως τις βρισκεις αυτες ?
28 Σεπτεμβρίου, 2016
εννοω οτι παντα ανεκαθεν η bianca και οι φιλες της εκαναν incall στην γλυφαδα.
K
kostasasximos86
29 Σεπτεμβρίου, 2016
Ήταν και στουντιοκοριτσο;!
29 Σεπτεμβρίου, 2016
πιπα με καποτα δεν κανει η denise?
01 Οκτωβρίου, 2016
Καλημερα , ωραιο Post φιλος Χαμόγελο , μηπως υπαρχει η δυνατοτητα να εχουμε τα στοιχειας επικοινωνιας της κορασιδας ?
18 Οκτωβρίου, 2016
τυπε γελανε και τα πλακακια που εδωσες 250 για μιαμιση ωρα για μια τυπισσα που σουφρωνει χειλη στη φωτο και περνει 60 την ωρα ενω δουλευει και σε στουντιο
21 Οκτωβρίου, 2016
Στειλε μας καμια πληροφορια κανα κινητο? πως τι βρισκουμε
21 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλαρακο δικα του ειναι τα λεφτα οτι καβλωσει τα κανει, και αφου περασε και καλα στα αρχιδια του στο τετραγωνο

εξυπνακια...
10 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επισεις να μας πει ο φίλος σε πιο στούντιο πάει και δίνει 60€ την ώρα να πάμε και εμείς
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10