Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
καλησπέρα στους συναγωνιστές θελω και εγω να γράψω μια κριτική που δεν το συνηθίζω αλλα απογοητεύθηκα γιατι με την συγκεκριμένη κοπελα πέρναγα πάντα ωραία.

μετά από ενημέρωση από συναγωνιστή που βρηκε την γκάμπυ που δούλευε στο Αλκιβιάδου 16Γ εκανα βουρ για τον συγκεκριμένο οίκο κυριακή αλλα για κακή μου τυχη τον βρηκα κλειστό.

κανονίζω μια ακόμη επιδρομή δευτέρα 3η βραδινή βάρδια απου και πετυχένω τον οίκο ανοιχτόΜεγάλο χαμόγελο ανεβένω απάνω και βγαίνει η τσατσά και μου λέει σημερα δουλεύει η γκάμπη Ναι!

και αρχιζει και λέει ελεύθερο στοματίκο 69 χαδάκια στα 20 ευρο και βγαινει η γκάμπυ με και το που με βλέπει μου γελάει εμ 4 20αρίκα εχει πάρει έρχεται κοντά μου μου λέει πάμε και την ρωταω

κωλαρακι δεν εχει? Χμμμ;

και μου απαντάει όχι το σταματησα Θυμός να σημειώσω εδώ ότι τα ελληνικά της εχουν βελτιωθεί πολύ. λεω τέλος πάντων και δίνω το μπλέ παράβολο και μπαίνω στο δωμάτιο μετα από 5 λεπτά έρχεται,

την κοπέλα την εχω παρει 4 φορες 3 φορες Αλκιβιάδου 16Γ και μια Φωκαίας 19 στα του αγώνα τώρα βγάζει εσώρουχα και ξαπλώνει κρεβάτι και μου λέει ξάπλωσε εννοω άλλες φορές ερχώταν κοντά μου

και έπεφταν τα φιλιά βροχή τώρα την κυνηγάγα για να πέσει κανα φιλί παγωμενη θα έλεγα δεν ειχε όρεξη τι να πω ξεκιναει την πιπα που όταν μου εκανε πιπα τα δίνε ολλα τωρα σαν να κανει αγγαρεία

τελικά με τα πολλά ήρθε σε μια καλη στύση και πέρασμα προφυλακτικού και πρωτη στάση αυτή από πανω μου δεν ξερω ρε παιδια αλλα με ειχε ξενερώσει δευτέρη σταση από πισωκολητά οπου να κοιτάω την

σουφρα της κ να μου την εχει δώσει ακομα πιο πολύ Κεφάλι σε τοίχο! που δεν θα την έπαιρνα με τα πολλά ηρθε το τέλος η οποία αυτή η συνεδρίαση δεν την περίμενα με τίποτα λες και πήρα μια άλλη γκαμπυ

εξίσου και ο τίτλος, πάντος αν δεν ξανά βρεί τον πάλιο της καλό της εαυτό της και δεν προσθέση το κωλαράκι της πάλι μπλέ παραβολο δεν ξανα έχει κρίμα γιατί μαζι της περναγα καλα

αν εξαιρέσουμε την τελευταία φορα γι'αυτο λιγο προσοχή άμα πότε περάσετε από τον συγκεκριμένο οίκο, και την δείτε να βαριέται σκεφτείτε το πριν δώσετε το μπλέ παράβολο, αυτά από μένα καλα να

περνάτε και καλα χύσια Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γκάμπυ
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
58
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMMY DEVITO

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2016
Εμπαργκο μεχρι να ξαναδωσει κωλο!!!Κουλ
29 Σεπτεμβρίου, 2016
οτνα πας με πουταναα πολλες φορες μπιτζιρικα μετα γινετε φολα
ντον εκοψε τον γκωλο καλομαθε στα 20αρικα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2