Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230140
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτό που μου έκανε εντύπωση για να κλείσω ραντεβού μαζί της ειναι το νεανικό κορμί της που φαίνεται από τις φωτογραφίες, δηλαδή ο ποπος της Γλώσσα , αλλά και τα πολύ καλά σχόλια που έχουν γραφτεί για την συγκεκριμένη κοπελιά.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με λίγα sms την ίδια μέρα , που είναι πολύ σημαντικό για μένα.
Με το που ανοίγω την πόρτα του ξενοδοχείου αντικρίζω μια κοπέλα ντροπαλή(αργότερα θα της φύγουν οι ντροπές), καθημερινή, της διπλανής πόρτας, μια φοιτήτρια, με ηλικία γύρω στα 25 με 28 και ύψος κοντά στο 1,75 με τις γόβες. Όμορφα σκούρα μάτια, σαρκωδη χείλη με μακρυά μαλλιά και πρόσωπο όπως είπα καθημερινό. Αφού περάσαμε το στάδιο του social λέγοντας διάφορα θέματα, το μωρό γδύνεται για ντουζ. Έχει πολύ όμορφο σώμα με ερωτικές καμπύλες, δέρμα ψιλό μαυρισμένο, με στήθος μικρό αλλά με μεγάλες θηλές.
Αφού βγήκε από το ντουζ κάθισε κοντά μου, άρχισα να της χουφτωνω τον ποπο της, πολύ καλός, και πιστεύω το πιο δυνατό σημείο της. Άρχισε να μου παίρνει πίπα κοιτάζοντας με στα μάτια με ένα λάγνο βλέμμα τυλιγοντας τα χείλη της και χαϊδεύοντας με την γλώσσα της το όργανο μου σε όλο το μήκος κάνοντας με πύραυλο. Όπως ήταν κάθετα σε εμένα άρχισα να χαϊδεύω στην αρχή αυτόν τον απίστευτο ποπο της, και στην συνέχεια τις δύο τρυπουλες της που είχαν ήδη υγρανθει. Με αυτό το θέαμα δεν μπορούσα να περιμένω άλλο. Ακολούθησε GFE ρυθμό με την γκόμενά απλά να γουστάρει αυτό που κάνει. Έπειτα την έστησα στα 4, Τουρλωσε το κωλαράκι της επιδεικτικά, ήξερε ότι η ώρα είχε έρθει. Στην αρχή ζοριστικα, για λίγο ομως, μετά αρχισε να γουστάρει και να της αρέσει.
Για να είμαι ειλικρινής περίμενα μια υπερτιμημένη κοπέλα από τα ενθουσιώδη σχόλια των μελών λόγο αυθορμητισμού που λογικό είναι να υπάρχουν σε κάθε νέα κορασιδα. Ευτυχώς έκανα λάθος, πρόκειται όπως είπα και πιο πάνω για υπολογίσιμη δύναμη, που ελπίζω να διατηρήσει την ζωντάνια και την όρεξη που έχει για sex.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.452
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2016
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοκαι στην συνέχεια τις δύο τρυπουλες της που είχαν ήδη υγρανθει.Χμμμ;Χμμμ;

Υγραίνετε ο κολος???? εχω χασει σεμινάρια!!!!
02 Οκτωβρίου, 2016
Φρεσκο νεανικο με λοκο στα 100 ευρώ νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. ..Αλλά για μενα no boobs no party
02 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η αλήθεια είναι ότι πολύ δύσκολα βρίσκεις αυτό που θες, αρχικά είχα και εγώ ενδοιασμούς για το στήθος της κοπέλας, νόμιζα ότι θα με χάλαγε. Αλλά Η γενική εικόνα που αντίκρισα ήταν άνω του μέσου όρου.

Υ.Γ. Λες να βάλουν ΕΜΦΙΑ και για το γάλα Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3