Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 74 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση με την κοπέλα έγινε ύστερα από μερικά μηνύματα° στο χώρο της. Ακριβός ότι βλέπουμε στις φωτογραφίες από εμφάνιση και θα πρόσθετα και μια πινελια έμφασης μια και αυτές την αδικούν. Πολύ καλύτερη από κοντά.
Δυνατό της σημείο, όσο αφορά εμένα Ο κωλος της.
Κατά τα άλλα είναι μια πολύ προσεγμένη γυναίκα με ωραίο ντύσιμο και απίθανα εσώρουχα.
Πάμε στο ψητό. Η κοπέλα παίρνει εντολές από σένα χωρίς να της λες κουβέντα. Σα να σε ξέρει χρόνια. Πίπα πολύ καλή μέχρι δακρύων. Γαμησι ανελέητο από όλες τις τρύπες,σε ότι στάση μπορείτε και σε όλα τα μέρη. Ξύλο στα κολωμερια άγριο και αυτή να σου λέει κι άλλο! Τελείωμα στο στόμα. Αφού τον στραγκιξε για τα καλά πήγε διακριτικά στο μπάνιο. Ακολούθησε συνέχεια με δεύτερο γύρο πολύ γρήγορα μιας και η συγκεκριμένη γκομενα με ερεθίζει αρκετά, με πρωτοβουλία δική μου όμως Έρωτας Δηλαδη για να εξηγηθώ και είναι το μόνο αρνητικό που έχω να γράψω ,είχα την αίσθηση ότι αν δεν έκανα κίνηση ίσως τέλειωνε η ώρα χωρίς δεύτερο γύρο.
Κατά τα άλλα η γκομενα αξίζει και αν κάνει και κάποια αναπροσαρμογή στην τιμή θα είναι ότι καλύτερο.
Καλά να περνάμε συναγωνηστες //

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
220
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
diogenis12gr
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού