Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινό ξύπνημα Κυριακής, απολάμβανα μπαλκονάτο καφεδάκι και χάζευα τις τελευταίες κριτικές για τα μπουρδέλα του αγαπημένου Μεταξουργείου, μια από αυτές ήταν η προηγούμενη κριτική για αυτό το σπίτι όπου ο συναγωνιστής Μαύρος Γάτος μου κέντρισε το ενδιαφέρον για την Αννούλα.
Παρά την πρωινή δροσιά το πουλάκι μου άρχισε να ανεβάζει θερμοκρασία και τότε μου ήρθε η καλύτερη ιδέα της μέρας. Πρωινή μπουρδελότσαρκα ελπίζοντας στην πιθανότητα ότι θα δούλευε η Άννα ή ότι θα έβρισκα κάποιο ανάλογο πιπίνι στα χαμαιτυπεία της περιοχής.
Μπανάκι και προετοιμασία για να βρεθώ κατά τις εννιά και μισή στον χώρο υποδοχής του αριστερού σπιτιού της Κολωνού 15.
Η κοπέλα που δούλευε εκείνη την ώρα ήταν αδύνατη, την έλεγαν Άννα αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι η ίδια που αναφερόταν ο συναγωνιστής γιατί ως αδύνατη Άννα θυμώνουν από τις δυο φορές που την είχα δει μια κοπέλα με γυαλιά και πιο κοντό σκούρο μαλλάκι και τούτη εδώ στην ουσία το μόνο κοινό ήταν το όνομα και το πολύ αδύνατο κορμί και δυστυχώς δεν θυμάμαι από τις άλλες φορές τα χαρακτηριστικά του προσώπου της.
Αν και εκείνη την στιγμή δεν είχα προσέξει διαφορές (και ακομα δεν μπορώ να πάρω όρκο ότι είναι ή δεν είναι η ίδια) η αλήθεια είναι ότι δεν θα πέρναγα στα ενδότερα λόγο του γνωστού χοντρομπουχέσα τσάτσου που που δούλευε μαζί με την κοπέλα εκείνη την ώρα και έχει την κακιά συνήθεια να κρατάει χρόνο από την στιγμή που θα μπει ο πελάτης στο δωμάτιο και όχι από την είσοδο της πουτάνας. Βγήκα από το μπουρδέλο και έκανα μια μικρή βόλτα. Σκέφτηκα ότι έπρεπε να ρισκάρω γιατί εκτός ότι δεν έπαιζε κάτι καλύτερο παρατήρησα ότι ο κόσμος ήταν ελάχιστος και έτσι όπως το έκοβα ο χοντρός δεν είχε λόγο να με ενοχλήσει πριν τουλάχιστον κλείσω δεκάλεπτο.
Επέστρεψα στο μαγαζί και για καλή μου τύχη είδα ότι ο τσάτσος είχε δώσει την θέση του σε μια θείτσα τσατσά με γυαλιά τύπου Νανά Μούσχουρη.
Η θείτσα με ενημέρωσε ότι η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο και ότι για δέκα ευρώ πρόσφερε βασικό πρόγραμμα μετά γλειφομουνιάσματος για τους πελάτες που αρέσκονται σε αυτό.
Έδωσα τα δέκα και με έβαλε στο τελευταίο δωμάτιο στα δεξιά του διαδρόμου.
Για το δωμάτιο τα λόγια είναι λίγα. Σίγουρα ένας από τους καλύτερους χώρους στο Μεταξουργείο. Καθαρός, άοσμος και
περιποιημένος από γωνία σε γωνία ενώ διέθετε και ντουζιέρα που πρώτη φορά συναντάω σε δωμάτιο μπουρδέλου την οποία δεν χρησιμοποίησα φυσικά και δεν νομίζω ότι γενικώς την χρησιμοποιούν. Εκτός από καθαρός, το παράθυρο με το αμμοβολισμένο τζάμι που βλέπει στον εξωτερικό διάδρομο φέρνει πολύ φως στο δωμάτιο και το κλιματιστικό φροντίζει την σωστή θερμοκρασία του χώρου. Το διπλό κρεβάτι με τα καθαρά σεντόνια περίμενε να φιλοξενήσει την κορμάρα μου, γδύθηκα και άραξα να περιμένω.
Η κοπέλα έκανε πάνω από πεντάλεπτο να έρθει στο δωμάτιο αλλά έτσι και αλλιώς περίμενα να αργήσει αφού ήταν ήδη με άλλο πελάτη. Όταν τελικά ήρθε ήταν χαμογελαστή και με χαιρέτισε με πολύ καλά ελληνικά, η προφορά της μαρτυράει την καταγωγή της που είναι από την Αλβανία όπως μου είπε και εκείνη όταν την ρώτησα.
Το κοριτσάκι είναι είκοσι ενός χρονών και το μόνο αρνητικό στην εμφάνιση της είναι το ανύπαρκτο βυζάκι, κατά τα άλλα είναι κουκλί με τα όλα της. Όμορφο προσωπάκι που ξεφεύγει πολύ από το συνηθισμένο αλβανικό, αψεγάδιαστο και απαλό κορμάκι με κωλαράκι που χωράει σχεδόν όλο στην μια χούφτα μου.
Το πουλάκι μου ήταν έτοιμο όταν ήρθε και έτσι το πέρασμα του σκούφου έγινε με τον σωστό τρόπο. Παρόλα αυτά δεν βιάστηκε να με ξεπετάξει και με άφησε να την χαϊδέψω και να την φιλήσω παντού εκτός από το στόμα.
Η πίπα της ήταν κάπως απότομη και νευρική αλλά την διόρθωσε αμέσως όταν της το ζήτησα. Μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος από την πίπα της αν και σίγουρα δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο.
Η πρώτη στάση ήταν με αυτή από πάνω, τρυφερά και ήρεμα με πολλά φιλάκια και καλή συμμετοχή χωρίς υπερβολές.
Δεύτερη στάση στα τέσσερα, εκεί το απόλαυσα πραγματικά πολύ. Τέλειο στήσιμο και εντελώς αληθινά (όπως θέλω να πιστεύω) βογκητά. Έδειχνε να το απολαμβάνει και εκείνη όμως εγώ δεν έβλεπα να τελειώνω εύκολα ακόμα και όταν πλάκωσα τα γκάζια χουφτώνοντας άπληστα το μικροσκοπικό κωλαράκι. Στη συνέχεια ξανά αλλάξαμε στάση βάζοντας την στο πλάι για να περάσω ξανά στο τρυφερό γαμώντας την αργά και παίζοντας με την κλειτορίδα της.
Είχα φάει κάνα οκτάλεπτο στον αγώνα και της είπα ότι δεν το κόβω να χύνω σύντομα και αφού μου είπε να μην αγχώνομαι μου είπε επίσης ότι αν ήθελα μπορούσα να χύσω στο στήθος της.
Η πρόταση της και μόνο με καύλωσε πολύ περισσότερο και συνέχισα να την παίρνω σε αυτή την στάση χαϊδεύοντας και φιλώντας την παντού.
Μετά από κάνα σκάρτο δίλεπτο ένιωσα ότι έφτασε η στιγμή της εκτόνωσης, της είπα ότι είναι κρίμα να λερώσω τα βυζάκια της και σφίγγοντάς την λίγο ακόμα στην αγκαλιά μου έχυσα όσο πιο βαθιά μπορούσα αδειάζοντας τα φλόκια στην καπότα.
Κάπου εκεί άκουσα την τσατσά να την φωνάζει αλλά πλέον δεν ήταν πρόβλημα.
Μιλήσαμε ελάχιστα γιατί την περίμεναν και σε άλλο δωμάτιο και έφυγε χαμογελαστή και ευδιάθετη.
Έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από αυτή την εμπειρία ήθελα τρυφερές στιγμές με ένα ωραίο κοριτσάκι και μου τις πρόσφερε ακούραστα. Πλέον είμαι σίγουρος ότι θα είναι πρόβλημα να διαλέξω ανάμεσα σε αυτήν και την Άννα του απέναντι μαγαζιού.
Οπωσδήποτε θα την προτιμήσω ξανά και θα είμαι στο εξής τακτικός πελάτης της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
StrangeKindOfHuman
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
531
Πόντοι:
1.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 putaniaris89, ILIAS1339, sexdreamer και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2016
Στην ίδια Άννα αναφερόμαστε αγαπητέ!
26 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρά τότε! Η κριτική σου φίλε μου πραγματικά με βοήθησε να αποφασίσω. Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2