Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κριτική κύριοι και αφορά call girl καθότι συνάντηση σε ξενοδοχείο Αθηνών και μάλιστα σε καλό σημείο...
Βράδυ αργά κλήση στο γραφείο και η κυρία Ariel μετά από μισή ώρα στην πόρτα του δωματίου μου. Η Ariel είναι μια 40something-50something με καλό κορμί για την ηλικία της, με εμφανή πλέον τα σημάδια της κατηγορίας της που προσωπικά δεν με χαλάνε καθόλου. Ξανθιά, χαμογελαστή και πολύ επικοινωνιακή με αποτέλεσμα να δημιουργεί μια πολύ καλή ατμόσφαιρα. Την βραδιά φορούσε και ένα διχτυωτό μαύρο ολόσωμο κορμάκι που την έκανε πρόστυχη και ταυτόχρονα αισθησιακή.
Στο κρεβάτι ακολουθεί τακτική χαλάρωσης με αρχικό γλύψιμο στο στήθος και στην συνέχει καταπίνει με αργές κινήσεις το καυλωμένο εργαλείο, αντέχει πολύ σφυροκόπημα και το συνοδεύει με δυνατές κραυγές και έντονο χύσιμο που ακολουθεί σπασμούς. Η αλήθεια είναι πως με απόρησε η τόσο διέγερση της αλλά στο τέλος πήρα και την ανάλογη επιβράβευση για το καλό κρεβάτι που περιλάμβανε πολλές εναλλαγές στάσεων.
Το τέλος ήρθε με χύσιμο στο στόμα της που με φτιάχνει και λίγη συζήτηση που επικεντρώθηκε για το αν θα με ξανά έβλεπε σύντομα, κάτι που τις εξήγησα πως δεν είναι εύκολο λόγω αποστάσεων.
Καλό μιλφάκι που έχει το στυλ που σε ανάβει ακόμη και αν την δεις έξω στον δρόμο λιτά βαμμένη και απλά ντυμένη, όπως μου ήρθε εκείνο το βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
aristos 45 sec
Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
19
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mikelantzeloka

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού