Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431648
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Δεν είχα καμία διάθεση να σπαταλήσω χρόνο, από την ζωή μου, για να γράψω άλλη μια κριτική, για το συγκεκριμένο σινεμά. Αλλά επειδή διάβασα πολλές ανακρίβειες, στο forum και επειδή ήμουν αυτόπτης μάρτυρας, αποφάσισα να σας διηγηθώ ΑΚΡΙΒΩΣ, τα γεγονότα που συνέβησαν χτες το βράδυ. Σας τα παρουσιάζω αυτούσια, όπως τα είδα με τα ίδια μου τα μάτια:
Την τελευταία εβδομάδα κάποιο μέλος ανακοίνωσε, δημόσια στο forum, ότι θα έφερνε στο σινεμά μια φίλη του, μουνάρα, 24 ετών. Δήλωνε ότι η (φανταστική) φίλη του είναι ψημένη εδώ και αρκετό καιρό. Θα την πότιζε με αλκοόλ και θα έρχονταν, υποτίθεται, μαζί για να κάνουν φάση με ένα άτομο, σε συγκεκριμένη καμπίνα. Εν τω μεταξύ, αυτός διέδιδε ότι θα την υποχρέωνε να πηδηχτεί με πολλούς, εν αγνοία της.
Το σενάριο είχε πολλές τρύπες και η υπόθεση "βρώμαγε" μούφα από χιλιόμετρα. Ο τρόπος που έγραφε και ο σχεδιασμός του σκηνικού ήταν ερασιτεχνικός και παρέπεμπε σε φάρσες που κάναμε στις πρώτες τάξεις του δημοτικού. Ενδεικτικά, αναφέρω ότι σε φάση που μέλος έβρισε δημόσια τον συγκεκριμένο, αυτός, όχι μόνο δεν του απάντησε, αλλά τον προσκάλεσε να έρθει και να πηδήξει την φίλη του. Τα συμπεράσματα δικά σας.
Τα πολύ έμπειρα μέλη, όπως εγώ, πήγαμε στο σινεμά γιατί ξέραμε ότι, ναι μεν η ανακοίνωση ήταν σικέ, αλλά θα προκαλούσε τα αντίπαλα δέη (ζευγάρια), όπως και έγινε. Προσωπικά εγώ θα πήγαινα, έτσι και αλλιώς, αφού είμαι θαμώνας, κάτι που αποδεικνύεται από τις κριτικές που έχω ανεβάσει και που μπορείτε να διαβάσετε.
Έφτασα στο σινεμά στις 21:15, ακριβώς. Στην είσοδο ήταν κάποιοι προϊστάμενοι ή μπορεί και το ίδιο το αφεντικό, ντυμένοι στην πένα. Στο ταμείο υπήρχαν δύο ταμίες, κάτι που ενίσχυε την περίπτωση της μπλόφας, αφού άπαντες ήταν έτοιμοι για το μπούγιο που θα επικρατούσε και που πιθανόν και οι ίδιοι να διοργάνωσαν.
Μπαίνοντας μέσα, κατευθύνθηκα προς την σάλα, όπου είδα κάποια άτομα να κάθονται. Αμέσως πήγα πάνω, στον εξώστη, όπου είδα αρκετούς, στην πλειοψηφία ομοφυλόφιλοι, να πηγαινοέρχονται έξω από τις καμπίνες. Έπειτα, κατέβηκα στο υπόγειο, το οποίο ήταν άδειο.
Αφού έκανα τον καθιερωμένο έλεγχο, στον χώρο, πήγα πάλι στην κεντρική σάλα και έκατσα, για τις επόμενες δύο ώρες, στα τελευταία καθίσματα, ακριβώς μπροστά από την καμπίνα με την τζαμαρία.
Όσοι ήμασταν για το σκηνικό κάναμε μπαμ. Εκτός που φαινόμασταν, από το παρουσιαστικό, ότι ήμασταν straight, καθόμασταν σε ένα σημείο, ήσυχοι και περιμέναμε, χωρίς να δίνουμε δικαίωμα στους πούστηδες που πηγαινοέρχονταν και μας κάρφωναν στα μάτια.
Οι περισσότεροι θα θυμούνται εκείνο τον κοντό μπάρμπα, με τα γυαλάκια, που μας κοίταζε με εντελώς αδιάκριτο τρόπο και που σχολιάστηκε αρνητικά από παρέα συναγωνιστών.
Εντύπωση μου έκανε ένας τύπος με μαλλιά και μούσια, ο οποίος σε κάποια φάση πλησίασε και ενημέρωσε την συγκεκριμένη παρέα, ότι μέχρι εκείνη την στιγμή ήταν 25 άτομα στο σινεμά. Αργότερα έμαθα, από συναγωνιστές, ότι αυτός ήταν ο περιβόητος μαλλιάς, που προκαλεί αντιπάθειες.
Ανάμεσα στο πλήθος διέκρινα και τον αντιπαθητικό γέρο, μόνιμο θαμώνα, τον οποίο είχα στοχοποιήσει από παλαιότερες επισκέψεις και ήμουν έτοιμος να του ξεσκονίσω τα μάγουλα, αν έκανε καμία στραβή.
Καθώς πλησίαζε η ώρα ( 23:00 είχε πει ο τύπος) ο κόσμος γίνονταν όλο και περισσότερος. Σε κάποια φάση, μια μεγάλη παρέα από φίλους την έστησε στο σημείο που οδηγεί στις τρεις καμπίνες και τα καθίσματα άρχιζαν να γεμίζουν. Το ίδιο συνέβαινε και στην είσοδο της σάλας, η οποία γέμισε δεξιά και αριστερά με αρκετό κόσμο.
Εν τω μεταξύ, οι gay που έτυχε να βρίσκονταν εκεί, δεν φαίνεται να γνώριζαν για το ερωτικό ραντεβού και νόμιζαν ότι έπιασαν το τζακ ποτ και ότι θα έτρωγαν αναδρομικά όλες τις ψωλές που έχασαν κατά καιρούς, καθώς είδαν τόσους πολλούς γαμιάδες μαζεμένους.
Το τυπάκι που έστησε την μπλόφα, βιάστηκε και έστειλε χαιρέκακο μήνυμα στις 22:51, ακριβώς, παίζοντας τριπλό ρόλο, υποδυόμενος δύο γκόμενες-βίζιτες, για να γλιτώσει τις φασίνες . Βλέπετε δεν μπορούσε να περιμένει και κάπου εκεί πιάστηκε μαλάκας.
Ήταν λίγο μετά τις 23:15, όταν άκουσα κάποιον συναγωνιστή να ανακοινώνει ότι το ζευγάρι ήρθε και ότι η κοπέλα είναι πατσαβούρα. Ένας συναγωνιστής (μποξέρ, κατά δήλωσή του) του είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, καθώς ήταν διατεθειμένος να της δώσει μια πίπα, κάτι που έκανε στην συνέχεια.
Μετά από λίγα λεπτά, έσκασε μύτη στην σάλα, με ένα μαύρο κομπινεζόν, ημίγυμνη, η κυρία, συνοδευόμενη από έναν νεαρό. Ήταν μια ξανθιά 45άρα, μπουρούχα, φουλ στην κυτταρίτιδα, με μπάκα και σκατόφατσα. Με μια λέξη: ΤΡΙΜΠΑΖΟ.
Προχώρησε προς το σημείο της οθόνης, στα αριστερά, που έχει λίγο άπλα. Κατευθείαν, μια λαοθάλασσα άρχισε να την ακολουθεί και να την πλησιάζει. Μέσα σε λίγα λεπτά την είχαν περικυκλώσει περίπου 50 άτομα. Ανάμεσά τους ήταν και αρκετοί πούστηδες, οι οποίοι αρκέστηκαν να βλέπουν τα καυλιά, αφού κατάλαβαν ότι δεν θα τα γεύονταν. Πολλοί κάτσανε στα πρώτα καθίσματα, ενώ άλλοι παρακολουθούσαν το σκηνικό από τον εξώστη.
Ο κόσμος άρχισε να παίρνει σειρά μπροστά της, κατεβάζοντας τα παντελόνια και βγάζοντας έξω τις ψωλές. Η κυρία άρχισε να ρουφάει τα πρώτα καυλιά που έκαναν την εμφάνισή τους, ξεκινώντας από τον καραφλό μποξέρ, ο οποίος ήταν ο πρώτος που της τον έδωσε στο στόμα, τελειώνοντας με βογγητά ανακούφισης, μπροστά σε δεκάδες θεατές.
Μετά τις πίπες άρχισαν και τα πρώτα καρφώματα, με τον μαλλιά να είναι σε απόσταση αναπνοής και να παρακολουθεί, με πολύ μεγάλη προσοχή, τις πούτσες που μπαινόβγαιναν στο νιμού της.
Δυστυχώς, η κυρία δεν πήρε πολύ κόσμο, καθώς το στρίμωγμα είχε γίνει ασύμφορο, για αυτή. Σηκώθηκε και έκατσε στα καθίσματα που βρισκόταν η παρέα του Thomas, του ξανθούλη, και που κάποιοι μαλάκες ισχυρίζονταν ότι φοβήθηκε και δεν ήρθε.
Αφού μιλήσανε λίγο, η κυρία βγήκε έξω και έφυγε. Πολύς κόσμος την έψαχνε, με έναν από αυτούς να είναι ο μαλλιάς, με τον οποίο μιλήσαμε λιγάκι. Ο τύπος είναι ψυχικά άρρωστος, κάτι που διαπιστώνει κάποιος από το βλέμμα, τις ανάσες και τον τρόπο που μιλάει.
Με το πέρας του σκηνικού, καθίσαμε στο φουαγέ και μιλήσαμε με αρκετούς συναγωνιστές, με τους οποίους ανταλλάξαμε απόψεις και εμπειρίες.
Τα συγκεκριμένα παιδιά ήταν πολύ αξιόλογα άτομα, με καθαρά πρόσωπα, καλοντυμένοι, με χιούμορ και είμαι σίγουροι ότι προέρχονταν και από καλές οικογένειες.
Εν κατακλείδι, το συγκεκριμένο σκηνικό φαίνεται να ήταν στημένο, καθώς η ξανθιά κυρία, πρέπει να είναι επαγγελματίας πόρνη και να κάνει πιάτσα στην Λεωφόρο Αθηνών.
Το θέμα δεν είναι αυτό, αλλά ο τριμάλακας, που έστησε την φάρσα, περίμενε να μείνει ο κόσμος με την τσαπού στο χέρι και να ηδονιστεί, διαβάζοντας σχόλια του τύπου: "Τον έπαιξα μόνος μου στην καμπίνα", "γαμώτο, τσάμπα τα λεφτά" και άλλα, παρεμφερή.
Αλλά επειδή ο θεός αγαπάει τον κλέφτη, αγαπάει όμως και τον νοικοκύρη, ήρθε η ξανθιά και του χάλασε την μαγιά. Την ώρα που γελούσε με τα χάλια του, όσοι ήμασταν μέσα στο σινεμά, κάναμε χαβαλέ, βλέποντας ζωντανό gang bang, σε ένα καλτ σκηνικό.
Μην μπορώντας να δεχτεί την ήττα του, o τύπος το συνέχισε, στο forum, γράφοντας ως κλώνος, ισχυριζόμενος ότι ποτέ δεν μπήκε καμία γυναίκα μέσα. Όταν εκτέθηκε, πέφτοντας σε αντιφάσεις, με τις ώρες που έγραψε και που υποτίθεται ότι περνούσε με το μηχανάκι του, κάνοντας κύκλους, έκανε κωλοτούμπα, σαν τον Καρατζαφέρη, και ισχυρίζονταν, εκ νέου, ότι ήταν απέναντι στην στάση για ώρες και είχε καρφωμένα τα μάτια του στην είσοδο, μαζί με άλλους.
Δεν σχολιάζω το γεγονός ότι τσιγκουνεύτηκε τα 7,50€ και είχε άποψη για το τι παίχτηκε μέσα, αλλά επέμενε στην μαλακία του, μέχρι να παραμυθιάσει τον εαυτό του και να πιστέψει, με το ζόρι, ότι πήγε μέσα κόσμος, τσάμπα, και δεν πέρασε καλά.
Είναι τόσο βλάκας, που δεν ήξερε ότι σχεδόν όλα τα μέλη είχαν plan B και κανένας δεν έμεινε αγάμητος. Όσον αφορά το παρελθόν του καθενός, από εμάς, το αφήνω στην φαντασία του, η οποία όπως όλοι είδαμε, οργιάζει.

ΥΓ: Το tip της βραδιάς ήταν που γνώρισα και μίλησα με τον θρυλικό μαλλιά.

ΥΓ2: Για εσένα που σκάρωσες την φάρσα. Ναι, για εσένα λέω, που είσαι τόσο χαζός, σε σημείο να μην μπορείς να σκέφτεσαι και να μασάς τσίχλα, ταυτόχρονα: ΞΥΔΙ TOP!
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.130
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 968, fouxter, gfn1985 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Σεπτεμβρίου, 2016
ακριβως ΕΤΣΙ !
μια μοναχα παρατηρηση ... δεν ηταν 50 ατομα ... καμια 20αρια βαρια βαρια ηταν γυρω από την μπαζολα ξανθια !
όταν μιλησες με τον μαλλια στην εισοδο της σαλας ετυχε και ημουν μπροστα ...
τελειως καλτ ο διαλογος
- δεν ηταν αυτό το ζευγαρι
- τι ηταν άλλη ξανθια ?
- ναι άλλη
- όχι την εχω ξαναδει
- ναι ηταν άλλη ομωςς
- ΑΑΑ! άλλη ξανθια ....

και καθως εφευγε ο μαλλιας εσυ προσπαθούσες να μην λιωσεις στο γελιο .... Ναι!
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Εγώ φιλαράκο κλώνος κανενός δεν είμαι και αν διαβάσεις στα θρεντ θα δεις ότι του την έλεγα κιόλας και γιαυτό και ήρθα για να δω αν όντως έσκαγε μύτη ζευγάρι η ηταν μούφα η ιστορία!!και απέναντι δεν είμουν μόνις ηταν και άλλοι συναγωνιστές!!αν έβλεπα ξανθιά θα ερχόμουν εφόσον δεν είδα γτ να μπω?? δε γουστάρω δροσερούς
B
Blackdove
04 Νοεμβρίου, 2016
εμενα αφου βρε παλικαρι με ειδες γιατι δεν ηρθες να γνωριστουμε.?
27 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πολυ καβλα η ξανθια!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4