Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
2.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Φολα!
Την Ανκα την είχα προσέξει στις τσάρκες μου στο Μετάξι. Είναι ξανθιά αρκετά ψηλή όχι πολύ λεπτή με μεγάλο κώλο. Δυστηχώς η συνεύρεση μου μαζί της ήταν απογοητευτική!
Πέρασα στο δωμάτιο και περίμενα αρκετή ώρα. Στο διάστημα αυτό η κοπέλα μιλούσε συνεχώς στο τηλέφωνο και βγήκε και κανα δυό φορές για σαλονάρισμα. Όταν επιτέλους ήρθε είχε το προφυλακτικό ανοιγμένο στο στόμα και μου κανε νόημα να ξαπλώσω να το βάλει. Ηταν λιγότερο ελκυστική από κοντά. Φαινόταν νευριασμένη. Εκεί έπρεπε να είχα φύγει αμέσως και να είχα πάρει το δεκάρικο πίσω, αλλά δίστασα, αφέθηκα να με φολιάσει!Money Mouth Η πουτάνα έβαλε την καπότα σε τελείως πεσμένο πέος και άρχισε να παριστάνει πως κάνει τσιμπούκι. Απέκρουσε απόπειρα μου να την πλησιάσω για κανα φιλί στο λαιμό. Οχι πως θα το κανα, την είχα σιχαθεί ήδη, απλά για να δω αντίδραση. Που είπε, δε θυμάμαι πως και σε ποια γλώσσα ότι δεν αφήνει να την φιλάνε καθόλου. Δεν ξέρει ελληνικά η αγγλικά οπότε είναι αδύνατη η επικοινωνία. Έκανε μετά να στηθεί στα τέσσερα. Εγώ είχα σιχαθεί τη ζωή μου. Της είπα να πάει στο καλόΓαμήσου Έφυγε και όταν βγήκα και εγώ, έκανα μια προσπάθεια να πάρω τα χρήματα μου πίσω. Η τσατσά αρνήθηκε να μου τα δώσει γιατί λέει, η κοπέλα της είπε πως μου έκανε πίπα. Δεν επέμεινα και έφυγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άνκα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.142
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, alex2003, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού