Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μιρέλα είναι μιλφ γύρω στα 28-30, κανονικών κιλών με ωραία πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,κατάλευκο δέρμα,κωλάρα που τόνιζε με μαύρο στρινγκ και ωραία δυομισάρια βυζιά.'Εχει μαλλιά καστανά πιασμένα σε αλογοουρά. Μου συστήθηκε ως Ιταλίδα αλλά είναι 100% απο Αλβανία.Μία μικρή λεπτομέρεια που παρατήρησα είναι ότι της λείπει και ένας τραπεζίτης. Σαν παρουσία δεν με άφησε ασυγκίνητο και κατέβαλα το αντίτιμο παιρνόντας στο δωμάτιο.
Η κοπέλα ήρθε στο δωμάτιο.Μιλάει καλά Ελληνικά και έτσι συνεχίσαμε την κουβέντα που είχαμε ξεκινήσει απο το σαλόνι.Ήρθα απο πίσω της έτσι όπως μου είχε στήσει την κωλάρα της με το μαύρο στρίνγκ την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό.Φιλιά μου έδωσε ελάχιστα με τα χείλη της και πεταχτά χωρίς γλώσσα.Της χάιδευα το μουνάκι μέσα απο το στρινγκ και αυτή λικνιζότανε.
Ξάπλωσα στο κρεββάτι, ήρθε δίπλα μου ξάπλωσε και συνεχίσαμε τις αγκαλιές και τα χάδια.Σε κάποια στιγμή με ρώτησε αν θέλω ελεύθερο στοματικό και της απάντησα θετικά.Με ρώτησε και για κώλο κάπως διστακτικά βλέποντας το μέγεθος του μορίου και της απάντησα αρνητικά.Το κωλαράκι της πάντως ήταν καλά δουλεμένο απότι παρατήρησα.
Πήρε μωρομάντηλο καθάρισε το πέος και άρχισε ένα ρούφηγμα πολύ καλό,σχετικά βαθύ και υγρό.Αρχίδια δεν γλύφει η κοπέλα.Την γύρισα στην στάση του 69 και απόλαυσα την μουνάρα της,ενώ αυτή συνέχιζε την πίπα.Σε κάποια φάση τσιμπούκωνε και τον έπαιζε πολύ γρήγορα με σκοπό να με τελειώσει.Αυτό έγιν προς το τέλος του 69.
Την ζήτησα να την πηδήξω,πέρασε προφυλακτικό και με καβάλησε.Σε αρκετά στενή επαφή ενώ την γαμούσα και απολάμβανα τα βυζιά της και την κωλάρα της, ήρθε και μου έγλυφε τον λαιμό και το εσωτερικό λοβό του αυτιού καβλώνοντας με περισσότερο.
Και στο πισοκωλητό είχε στήσει την κωλάρα της πολύ καλά για να μπορώ να μπαίνω βαθιά μέσα στην μουνάρα της και είχα καταπληκτική θέα και των δύο τρυπών της.Όσο την γαμούζα έπαιζα και με την κωλοτρυπίδα της βαζοντας απαλά μέσα τον αντίχειρα.
Στο ιεραποστολικό άνοιξε τις ποδάρες της διάπλατα και αρκετά τίμια για να μπορώ να μπαίνω βαθιά.Γενικά στις στάσεις δεν έκλεβε η Μιρέλα.
Για το μεγάλο φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και κάνοντας παιχνίδι με το καμπυλάτο σώμα της,απέθεσα μία γενναία ποσότητα στην κοιλιακή της χώρα.
Ντύθηκε μιλήσαμε λιγάκι ακόμα, της έδωσα φιλάκι μου είπε ότι με ξαναπεριμένει και αποχώρησε.
Εν κατακλείδι η Μιρέλα είναι μία μιλφ με ωραία πιασιματάκια, κάνει καλό πρόγραμμα, είναι αρκετά κοινωνική, δεν κλέβει στις στάσεις και οι υπηρεσίες της είναι σαφώς πάνω απο τον μέσο όρο. Τελειωτικό στο στόμα δεν κάνει, ούτε ορχεολειχία αλλά και φιλιά στο στόμα δίνει πεταχτά και με μέτρο.Όμως αυτά που κάνει στο δωμάτιο τα κάνει πάρα πολύ καλά και σίγουρα αποτελεί μία τίμια επιλογή. Την προτείνω προς δοκιμή εφόσον σας κάνει κλικ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2016
απλα να ξερεις μιλφ δεν θεωρειται 28-30..αν δεν ξερεις τι σημαινει η λεξη μην τη χρησιμοποιεις..εκτιθεσαιΣπασίκλας
24 Σεπτεμβρίου, 2016
συμφωνω εαν ειναι 28-30 το milf την κατσαμε την βαρκα.....
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Milf μπορεί να είναι και πολύ μικρότερη....
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για πες μας ρε τυπε τι σημαινει milf Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4