Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την πέτυχα τη Γκαμπυ...Την έψαχνα από το Αλκιβιάδου, δε με βόλευαν τα ωράρια στο Χωματιανού αλλά τελικά την πέτυχα.

Η πρώτη εντύπωση: Πιτσιρίκα,κορμάρα, μακρύ, μαύρο μαλλί, κωλάρα αλλά χάνει στο πρόσωπο αρκετά κατ' εμέ.Δεν έχει τη γλύκα που έχουν οι Μολδαβές συνήθως.

Στο δωμάτιο δεκτική, την κάνεις ότι θες αλλά από πρωτοβουλιά μηδέν.Ίσως να φταίω κι εγώ που γενικώς είμαι λίγο εργάτης στο πήδημα αλλά μετά το πρώτο δίλεπτο ξάπλωσε και απολάμβανε τις περιποιήσεις μου η κυρία!!!!Εγώ χάιδευα, εγώ φιλούσα, εγώ αγκάλιαζα αυτή αραλίκι!!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Τέλοσπάντων εντάξει δε με πείραξε και πολύ αυτό αλλά η αλήθεια είναι από ανταπόκριση πλαστική κούκλα.Έτσι να σου μεταδώσει μια καύλα ρε παιδί μου, ότι γουστάρει έστω και ψεύτικα.

Το βυζί σάπιο τελείως και για πιπινάκι απαράδεκτο.Μάλλον έχει παιδί.Πάντως το σώμα της δε δείχνει να έχει γεννήσει.Βέβαια είναι και μικρή και μπορεί να μάζεψε ξανά αλλά τότε το βυζί δε θα ξαναφούσκωνε;;;!!!Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Η πίπα μέτρια προς καλή, στο πήδημα δεκτική πάντως, ο κώλος της στα τέσσερα πολύ δυνατό χαρτί και εκεί που πάει για ένα αξιοπρεπές πήδημα....χτυπάει η πόρτα στο δεκάλεπτο και μάλιστα με ένταση και η Γκάμπυ ξυπνάει σαν από λήθαργο!!!! Finish finish μου λέει λες και την τσίμπισε σκορπιός!!! 10 λεπτά, finish ξανά στο καπάκι!!! Βαράω πιστονιές 20 δεύτερα, χύνω, τραβιέμαι και σε άλλα 20 δεύτερα η γκόμενα έχει φύγει χωρίς ουτέ γεια!!!!Money MouthMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Αυτό η αλήθεια είναι ότι με χάλασε πολύ!!!

Στο σαλόνι έσκασαν μύτη πελάτες πολλοί μαζεμένοι αλλά όταν έφευγα δεν είχε πάρει ούτε έναν...

Δε θα έλεγα ότι το πέταξα το 20αρικο αλλά δε βλέπω να της το ξαναδίνω.Κυρίως γιατί βαριέται και γιατί είναι πιεστική με το χρόνο.

Καλαγαμήσα!!!ΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2016
Όνομα κοπέλας
Γκάμπυ
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, ThE

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2016
Μα φυσικα φιλε δε βγαζει κατι απο μολδαβη γιατι απλα δεν ειναι μολδαβη αλλα απο αλβανια.Δε γνωριζει ουτε μολδαβικα ουτε ρωσσικα.Την ειχα δοκιμασει πριν μερικους μηνες στην αλκιβιαδου στο γ αν δε κανω λαθος.Οταν τη ρωτησα στα ρωσικα αν μιλαει τη γλωσα μου ειπε οτι δε καταλαβαινει γιατι στη μολδαβια μιλανε ρουμανικα...μεγαλο λαθος γιατι οι μολδαβοι εχουν δικη τους γλωσδα τα μολδαβικα..δεν ηξερε τιποτα για τη μολδαβια ουτε πολεις οπως το μπαλτσι στα βορεια της μολδαβιας...για να δηκαιολογηθει μου ειπε οτι η μολδαβια ειναι μεγαλη χωρα και δε γνωριζει ολα τα μερη..η μολδαβια ειναι λιγο μικροτερη η το ιδιο με την αλβανια...απο εκςι ειναι η καταγωγη της.Εχουν αλλαξει τοσες εθνικοτητες οι αλβανες που στο τελος θα λενε οτι ειναι και νηγιριανες.Τιποτα το ξεχωριστο στο σερβις....αδεξια πιπα μς πολυ δοντι και συμπεριφορα κομπλεξικης αλβανης....ντροπη της να λεει οτι ειναι μολδαβη.
25 Σεπτεμβρίου, 2016
Ωστε Αλβανάκι το Γκάμπυ;;;!!! Μάλιστα!!!! Έτσι εξηγείται η ελαφρώς σκατόφατσα...!!! Όχι ότι με νοιάζει η καταγωγή αλλά κακά τα ψέμματα η κάθε περιοχή , η κάθε φυλή, το κάθε έθνος έχει τις δικές του συνήθειες και συμπεριφορές.Καμιά σχέση με DNA έχει να κάνει με το πως μεγαλώνεις.

Οπότε για Αλβανίδα νομίζω το 20αρι έπιασε τόπο!!!! ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πάντως φράγκο από μένα δεν ξαναπαίρνει...20 ευρώ αραλίκι και finnish finish τώρα αμέσως δεν πάει!!!! Αμα ήταν πήγαινα Μετάξι!!!

Έχω και την εντύπωση ότι επειδή βάζουν και διαφημίσεις στους απέναντι προσπαθούν να βγάλουν τη χασούρα και γι' αυτό την κυνηγάει η τσατσά.Όταν χτύπησε την πόρτα λέω μας την πέσανε, τόσο γκούπ έκανε!!!

Δε βαριέσαι πάμε γι' αλλα!!!
A
alths_epi_kyrias
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2