Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 122734
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την κυρία προ 20ημέρου. Διαβάζοντας την κριτική του zadren, αποφάσισα να τιμήσω και εγω την αννα, jane η οπως αλλιώς λέγεται.. Μετά το γραφείο, έχοντας καύλες παίρνω τηλέφωνο την κυρία και κανονίζουμε εντός μισαώρου συνάντηση στο γνωστο ξενοδοχείο όπισθεν του Ωνασείου. Παίρνω δωμάτιο, μπανάκι, χαλάρωση και περιμένω να δω τι θα δώ... Στην ώρα της (και 10λεπτα πιο νωρις μπορώ να πώ) ο χτύπος της πόρτας ακούστηκε. Ανοίγω και βλέπω μια milf πολύ καλή για την ηλικία της φορώντας ένα μαύρο εφαρμοστό φόρεμα αναδυκνείοντας τις τρομερές βυζάρες της. Λεω απο μέσα μου καλά πάμε, για να δούμε και στην συνέχεια. Αφήνει την τσάντα της και έρχεται στο μέρος μου και με πλακώνει στα γλωσσόφιλα, στα φτυσίματα και δεν μπορώ να καταλάβω που βρίσκομαι. Μου λέει εχω έρθει με καύλες, θέλω να με σκίσεις... Αμέσως πετάω την πετσέτα και μου αρχίζει ένα τσιμπούκι άλλο πράγμα! Να τον παίρνει όλο μέσα, να πνίγεται και εγώ όλο να προσπαθώ να καταλάβω τι γίνεται... Απο τις καύλες την παίρνω και την βάζω στο κρέβάτι και εγώ απο πάνω της να της τον βάζω όλο και πιο βαθιά στο στόμα της. Ετοιμος να χύσω, μου λέει παίξε με την μουνάρα μου, δες πως έχει γίνει.. μούσκεμα. Την αρχίζω στις δαχτυλοσκοπήσεις, στα γλυψήματα, και εκείνη να ουρλιάζει σαν τρελή!!! Μετά απο λίγο της λέω θέλω να σε σκίσω.. Πέρασμα σκούφου και αρχίζει ο πόλεμος... Να την γαμάω doggy και να φωνάζει!!! (Πρέπει να την άκουσαν και οι καρδιοπαθείς του Ωνασείου, και να πήγαν για δεύτερο χειρουργείο). Μετα απο το πολύ σφηροκόπημα, μου λέει πάμε στην καρέκλα! Κάθομαι και αυτή απο πάνω μου να κουνιέται ασταμάτητα, σε σημείο να ακούω την καρέκλα να τρίζει και να λεω απο μέσα μου θα πληρώνουμε και έπιπλα.. Δεν γαμιέται λέω συνεχίζουμε σε hardcore ρυθμό μέχρι που ήρθε το τέλος στο στόμα της!!!! Ντουζάκι και οι δύο μαζί, χαλάρωση στο κρεβάτι, τσιγάρο κουβεντούλα και μετά απο λίγο ετοιμαζόμαστε για τον δεύτερο γύρο ο οποίος έγινε σε πιο χαλαρούς ρυθμούς με ταιμπούκι μόνο καθως εξαντλημένος απο την δουλειά (12ωρες) και απο το ξέσκισμα του πρώτου γύρου. Τα πήρε στο πρόσωπο την δεύτερη φορα και μετά πασαλοίφτηκε παντού με τα χύσια μου. Εν κατακλείδι, ΣΟΥΠΕΡ συνάντηση με μια ΣΟΥΠΕΡ μιλφ. Συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Υ.Γ.: Στο κόστος συνάντησης περιλαμβάνει και το χοτέλι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, golf gti, xifious7 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2016
Καλησπερα,μπορεις να μου στειλεις το τγλ σε πμ;
16 Νοεμβρίου, 2016
Γεια σου φιλε μου αν μπορεις στειλε μου και μενα το τηλ η το fb της.

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2