Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τεταρτη πρωι πρωτος αφου ειχε προηγηθει επισκεψη και δευτερα βραδυ, τριτη ειχε ρεπο.
Το κοριτσι 21? Δουλευει δυο βαρδιες μεχρι 11.00 μμ.
Επειδη κυκλοφορω και σε στουντιο ειχα για καιρο παραμελησει το συγκεκριμενο οικο.
Ετσι ξαφνιαστηκα ιδιαιτερα ευχαριστα στην πρωτη επισκεψη μου, γιατι μετα διαβασα τις πολυ καλες κριτικες.
Κοριτσι λεπτο οχι αδυνατο στηθος 1.5-2 στητο υψος 1.60-1.65 μαυρο μαλι λευκο δερμα καθαρο γλουτοι σφαιρικοι σφυχτοι σε αποσταση για να εχεις απλετη θεα στα τεσσερα!.
Προσωπο: ιβρυδικο! ωστε αλλος να το φαντασιωνει προστυχο και αλλοςιδιως κουβεντιαζοντας γλυκα ευχαριστο.
ΠΡΟΚΑΤΑΡΤΙΚΑ ατελειωτα ο,τι και οση ωρα ηθελα, αφου εγω την περναγα στα επομενα σταδια-στασεις, ενοχληση απο υπηρεσια καμια.
Το κοριτσι τα κανει ολα εκτος πρωκτικου και τελειωτικου στο στομα, 69 δεν δοκιμαζω ποτε και φυσικα ουτε αυταρχικο, στα υπολοιπα ηταν τέλεια χωρις βιασυνη.
Τωρα της αρεσα ? !!!, Μονο κουκλος δεν ειμαι, επικοινωνιακος ομως ναι.
Στα τεσσερα δεν περιγραφεται κρατωντας την απ τη λεπτη της μεσουλα, οπως και πλαϊ και με σφυροκοπημα σε πατεντα ιεραποστολικου (δεν το ξερε) τελειωσα.
Ισως το τζελ να ειχε πεσει πολυ, αλλα η γλυκα γλυκα!.
Στο συνολο των κριτικων επιβεβαιωνεται η αξια και ο επαγγελματισμος του κοριτσιου, ομως εγω θα επιχειρησω ως συνηθως να του βγαλω και αλλα.
Το μαγαζι καθαρο διαθετει και δωματιο με ντους.
Φυσικα θα συνεχισω τις επισκεψεις μη παραμελοντας ομως και καποιες προηγουμενες ισαξιες αγαπες μου.
Καλα να περνατε με το κοριτσι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
42
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2016
Στημένη κριτική.Προς διαγραφήν.
Δ
Διαγόρας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1