Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καταδρομική επίσκεψη στο Μετάξι μεταμεσονύχτια ώρα, με περιορισμένο χρόνο και την ελπίδα να βρώ κάποιο αξιόλογο κομμάτι για να χορτάσω τις ορέξεις μου και να μην πάω για ύπνο νυστικός. Αρχικά ανέβηκα στον όροφο γιατί είχα διαβάσει κριτικές για Ροδίκα αλλά η ξανθιά κοπέλα που δούλευε (πιθανώς να ήταν αυτή) δεν μου έκανε το κλικ οπότε κατέβηκα στο ισόγειο οπου γίνονταν ένας χαμός απο πιτσιρικάδες που περιμένανε το φίλο τους τελιώσει το Κατσικογάμης.
Μετά απο αρκετή ώρα εμφανίστηκε η κοπέλα η οποία είναι μελαχρινή με σώμα μοντελέ (αν έπαιρνε 5 κιλάκια θα ήταν τέλεια), κανονικό ύψος και πολύ όμορφο προσωπάκι γύρω στα 20-22. Έδωσα το παράβολο(15€) και πέρασα σε ανακαινισμένο μεγάλο δωμάτιο πολύ ανώτερο απο οτιδήποτε έχω πάει σε Μετάξι και Φυλής.
Μετά απο ολιγόλεπτη αναμονή μπήκε η Αλεξία (ή Αλεξάνδρα όπως μου είπε), κατέβηκε απο τα πορνοπάπουτσα και ήρθε στο κρεββάτι αφήνοντάς με να χαιδεύω το κορμάκι της και να δοκιμάσω τα μικρά βυζάκια της. Δεν ξέρω αν αφήνει να γλύψεις χαμηλά γιατί δεν έκανα προσπάθεια άν και πιστεύω οτι δεν...
Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα πολύ καλής πίπας, χωρίς καθόλου χέρι, με καλή διάρκεια και όταν της είπα να ξαπλώσει για να προχωρήσουμε στο κυρίος πιάτο αρνήθηκε και μου είπε οτι ήθελε να τον γλύψει κι άλλο Ναι!
Αφού λοιπόν την άφησα να χορτάσει την σήκωσα(45 κιλά max είναι) και την ξάπλωσα ανάσκελα μπαίνοντας ιεραποστολικά στο μικρό και σχετικά σφιχτό μουνάκι της. Η κοπέλα καθόλη τη διάρκεια του αγώνα είχε αληθινές αντιδράσεις χωρίς ξενέρωτες φωνές και υπερβολές. Σε κάποιες στιγμές έδειχνε να πονάει....
Έπειτα της ζήτησα να ανέβει απο πάνω πράγμα που έκανε και μάλιστα γαμήθηκε πολύ καλά και με τελίωσε σε αυτή τη στάση.
Συνολικά αξιοπρεπέστατη κατάθεση για 15 ευραίους....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
501
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nasos97, ThE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2016
Αγορι καλησπερα, ξερεις αν ειναι παντα βραδινη βαρδια η κοπελα γιατι μ αυτα που διαβασα για το πως ειναι η κοπελα Προσκύνημα.Ξερω ειναι δυσκολο να ξερεις αλλα μπας και.Ευχαριστω εκ των προτερων και παντα τετοια
29 Σεπτεμβρίου, 2016
Την αγαπω! Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο την ψαχνω! Δουλευε φωκαιας 27β και ημουν απο τους καλυτερους πελατεςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
17 Οκτωβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

15 ευρω είπες; Εμένα 20 μου είπε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3