Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83479
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι , νωρίτερα είχα κάνει βόλτα στα περιφερειακά σπιτάκια της πιάτσας όπου και κατέθεσα στο Πιπινιού 118 , συνέχισα την βόλτα μου στα κεντρικά της Φυλής και στην Φωκαίας χωρίς να μου κάνει κάτι κλικ , έτσι πήρα τηλέφωνο την κα.Γιάννα να την ρωτήσω αν έχει καμία κοπέλα. Μου είπε ότι γύρισε η Ελενίτσα αλλά θα δουλέψει από Δευτέρα και ότι έχει μια κοπέλα την Γιασεμί που δουλεύει δυο εβδομάδες περίπου και αν θέλω να περάσω να την δω. Τελικά έκανα την διαδρομή και βρέθηκα στης κα.Γιάννας. Υποδοχή φιλιά , αναμονή σε κάποιο από τα σαλονάκια και συζήτηση με την κα.Γιάννα μέχρι να παρουσιαστεί η Γιασεμί που μίλαγε στην κουζίνα στο τηλέφωνο.

Μετά από λίγο εμφανίστηκε στο σαλονάκι ένα πι πίνακι με πορτοκαλοκοκκινο μαλλί ωραίο σωματάκι 1.5άρι στητό βυζί όπως διαγραφόταν κάτω από το παντελώς διάφανο φορεματάκι που φορούσε. Η Γιασεμί έφυγε να συνεχίσει την συζήτηση της. Αυτή είναι η κοπέλα μου είπε η κα.Γιάννα κάνει απλό πρόγραμμα είναι από την Πρέβεζα... και παίρνει 50 ευρώ.

Πι πίνακι ζυμαράκι με ωραίο κορμάκι αποφάσισα να περάσω. Πέρασα στο δωμάτιο ξεντύθηκα και πήγα δίπλα στο μπάνιο να φρεσκαριστώ. Μετά από λίγο ήρθε η Γιασεμί στο δωμάτιο ,έχει πίρσινγκ στην μύτη , τατού ένα μισοτελειωμένο μονόκερο στον αριστερό δελτοειδή και τατού όνομα στον καρπό , μιλήσαμε λίγο και της είπα να ξαπλώσω να μου κάνει λίγο μασαζακι κάτι που δέχτηκα αμέσως. Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα αξιώσεις για κάποιο μασάζ επιπέδου στον συγκεκριμένο χώρο αλλά απλά ίσα ίσα να χαλαρώσω λίγο περισσότερο. Διαψεύστηκα ... το πι πίνακι το είχε , όχι ότι ήταν σούπερ αλλά πάνω από τον μέσο όρο πολλών “θεραπευτριών” από τα μασατζήδικα. Αν εξαερίσεις τους ώμους με τους οποίους δεν πολυασχολήθηκε κάλυψε όλο το υπόλοιπο σώμα. Για 20 λεπτά χαλάρωσα από τα χεράκια της.

Στην συνέχεια με ρώτησε αν θέλω μασάζ και κάπου αλλού , γύρισα και συνέχισε να κάνει μασάζ τώρα από την μπροστινή πλευρά των ποδιών . Αφού έκανε μασάζ και στα μπούτια ξεπλύθηκε με οινόπνευμα για να συνεχίσει όπως είπε το μασάζ σε άλλα μέρη.... Ξεκίνησε να χαϊδεύει τον πούτσο και τα αρχίδια πολύ καλά μέχρι που έγινα τούμπανο. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό(η κα .Γιάννα έξω είπε ότι κάνει απλό πρόγραμμα), της απάντησα αργότερα και της είπα να βγάλει και το φορεματάκι της.

Ξεκίνησε πίπα κατευθείαν με deep throat και γλείψιματά κατά μήκους τους πέους , η πίπα της πάρα πολύ καλή και με εξέπληξε ευτυχώς θετικά μίας και μου είπε η ίδια πριν δεν είχε σχέση με αυτή την δουλειά , ήταν κομμώτρια και ασχολείται τώρα δυο βδομάδες που ήρθες στις κας.Γιάννας(εγώ είμαι σίγουρος ότι έχει δουλέψει αλλού).Συνέχισε πίπα για πολύ ώρα χωρίς να βιάζεται καθόλου ενώ εγώ έτριβα το μουνάκι της. Της είπα να σταματήσει για να την γλύψω και εγώ αλλά βασικά ήταν για να μην τελειώσω.

Σηκωθήκαμε και μεταφερθήκαμε από το μασαζοκρέβατο στο ντιβάνι , αφού έστρωσε πρώτα πάνω σε αυτό μια πετσέτα της είπα να ξαπλώσει , έσκυψα μπροστά της και άρχισα να γλύφω το ωραίο μουνάκι της , της άρεσε πολύ όπως έδειχνε τόσο το σώμα της όσο και οι ήχοι της .Αφού την έγλυψα για αρκετή ώρα της είπα ότι ήρθε ώρα για σεξ . Σηκώθηκε πήρε προφυλακτικό και αφού για λίγο ακόμη μου ξανάκανε πίπα μου το τοποθέτησε.
Πρώτη στάση της είπα να στηθεί στα τέσσερα , πολύ καλή στάση σώματος , ξεκίνησα να την παίρνω χαλαρά και στην συνέχεια με αρκετή ένταση , αντέχει και μάλιστα όλη την ώρα αναστέναζε και μας κοίταζε από τον καθρέπτη μπροστά της. Αλλαγή στάσης την γύρισα ανάσκελα , της σήκωσα και το ένα πόδι πάνω και έτσι όπως την είχα στήσει οι διεισδύσεις ήταν πολύ βαθιές την γαμούσα ενώ έκοβα ρυθμό για να παρατείνω την συνεύρεση μας σταματώντας και φιλώντας την , φιλάει πολύ ωραία, γεμάτα και παθιασμένα φιλιά λές και είσαι με την κοπέλα σου , συνέχισα να την γαμώ για αρκετή ώρα μέχρι που την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στο στοματάκι της , φυσικά απάντησε και σήκωσε το κορμί της γύρισε μου έβγαλε το προφυλακτικό και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , με ρουφούσε με πιο πολύ μανία τώρα απ ότι στην αρχή και όταν άρχισα να χύνω στο στοματάκι της με ρουφούσε ακόμα πιο πολύ μέχρι που με στράγγιξε.

Της έδωσα χαρτί να τα φτύσει και στην συνέχεια καθαρίστηκε με οινόπνευμα πριν πάει για μπάνιο. Μιλήσαμε λίγο με χαιρέτησε χαμογελαστή και έφυγε .

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 40 λεπτά από τα οποία τα 20 λεπτά ήταν αρκετά καλό μασάζ χαλαρωτικό ,από κει και πέρα πολύ καλή πίπα , καλά στησίματα καλή διάθεση και αρκετή συμμετοχή από το πιπίνι(20 χρονών).Αν και είναι θέμα γούστου είχε πάρα με πάρα πολύ καιρό(πλην 2 εξαιρέσεων)να φέρει η κα .Γιάννα κοπέλα που να συνδυάζει , σώμα , μασάζ και σεξ. Θα τιμηθεί πάλι με την πρώτη ευκαιρία σίγουρα αρκεί να μην την χάσουμε και αυτήν…
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2016
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Γιασεμί
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2016
Επειδη σου εχω εμπιστοσυνη στις επιλογες σου , θα δοκιμαστει γρηγορα (οχι τιποτα αλλο , αλλα εκει μεσα δυσκολα στεριωνουν νεες παρουσιες).Και για να μην το ξεχασω , πες μου πως εξαερωνονται οι ωμοι? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΠροσκύνημαΠροσκύνημα Εκλαψα απο τα γελια , εισαι Θεος!!!
"Αν εξαερίσεις τους ώμους με τους οποίους δεν πολυασχολήθηκε κάλυψε όλο το υπόλοιπο σώμα."
23 Σεπτεμβρίου, 2016
Θα συμφωνήσω και εγώ απόλυτα με την κριτική μίας και εγώ είχα ακριβώς την ίδια εμπειρία χωρίς να έχω προλάβει να διαβάσω την άποψη του συναγωνιστή.Στο μόνο που διαφέρει είναι σε εμένα δεν έκανε μασάζ μίας και δεν το ζήτησα.
14 Οκτωβρίου, 2016
ρε φιλαρακι μπορο να εχω τηλ. γιατι πηγα και εφαγα πορτα
14 Νοεμβρίου, 2016
πως μπορω να βρω το τηλ. έχω χτυπησει πολλες φορες αλλα δεν ανοιγει κανεις
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4