Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι, αφού έκανα βόλτα στα περιφερειακά/ακριτικά σπιτάκια κατέληξα εδώ. Χτύπησα το κουδούνι και πέρασα , η υπηρεσία είπε καλησπέρα για την Ναταλί ήρθες έλα από εδώ , όχι της απάντησα θέλω να δω τις κοπέλες , η υπηρεσία συνέχισε απτόητη , η Ναταλί που πήρες χθες το απόγευμα δουλεύει θα ξαναπεράσεις? Δεν πέρασα καν χθες το απόγευμα απάντησα , καλά είπε περίμενε να δεις τις κοπέλες έχουμε δυο.

Πρώτη εμφανίστηκε η γνωστή για τις καλές τις υπηρεσίες μιλφ Καίτη , μαυρισμένη ενώ έχει χάσει και λίγα κιλάκια , δεύτερη βγήκε η Ναταλί ξανθιά κοπέλα(Ρωσίδα 28 χρονών σύμφωνα με τα λεγόμενα της στο δωμάτιο)σώμα με λίγα πιασιματάκια(μπούτια , κώλο) από την μέση και κάτω και 1,5-2άρι βυζί χαλαρό κάπως πεσμένο.

Είπα στην υπηρεσία ότι θα περάσω , μου άνοιξε την πόρτα στο δωμάτιο που είναι αριστερά μόλις μπαίνεις στον οίκο , επειδή όλο σε αυτό το δωμάτιο τυχαίνει να μπαίνω της είπα αν μπορώ να περάσω στο μέσα δωμάτιο , μου απάντησε όχι , την ρώτησα ξανά αν είναι πιασμένο και δεν μπορώ να περάσω , όχι απάντησε απλά για να μην χάνουμε την σειρά....Γενικά έχουν ένα θέμα με τις υπηρεσίες στον οίκο αυτόν.

Πλήρωσα το λοιπόν και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , ανέκφραστη και αμίλητη , έβγαλε το ολόσωμο δαντελωτό μαύρο κορμάκι που φορούσε και ξάπλωσε δίπλα από μένα στο κρεβάτι . Ξεκίνησε να χαϊδεύει τον πούτσο μου , την φίλησα στο στήθος και χούφτωσα λίγο τα κωλομέρια της , σε απόπειρα να χαϊδέψω το μουνάκι της έκλεισε τα πόδια της. Αφού χάιδεψε τον πούτσο μου για λίγο ακόμα με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό . Της είπα να ξαπλώσει και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους αλλά δεν κατάλαβε.

Ξάπλωσε , ξεκίνησα να την φιλάω στον λαιμό και στο στήθος (στο στόμα δεν έδωσε φιλιά)και κατέβηκα πιο κάτω στο μουνάκι της ανάμεσα στα πόδια της , επιχείρησα να την γλύψω , έκανε (μπορεί και όντος)ότι γαργαλιέται και είχε βάλει ήδη κρέμα . Ξάπλωσα , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε , ξεκίνησε πίπα αρχικά μόνο πάνω πάνω στο κεφαλάκι όπου στην συνέχεια έγινε σχετικά βαθιά και γενικά ήταν ένα τσιμπούκι πάνω από το μέσο όρο .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω , δεν είχε καμία συμμετοχή (και γενικά διάθεση)και όλα τα έκανα εγώ , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , στήθηκε με την μέση ψηλά ενώ τραβιόταν και προς τα μπροστά έτσι δεν μπορούσα να γαμίσω , τρίτη και τελευταία στάση ιεραποστολικό όπου ήταν με κλειστά τα μάτια ,στιγμές στιγμές νόμιζες ότι δεν ανασαίνει κάν και αισθανόμουν σαν να γαμάω πτώμα(μακριά από εμάς).

Με τα πολλά της είπα να μου πάρει πίπα να τελειώσω στο στόμα της αλλά μου έδειξε το στήθος της. Της είπα να γονατίσει στο πάτωμα , έβγαλα το προφυλακτικό και παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά της.

Πλύθηκε και αμίλητη έφυγε από το δωμάτιο , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο και πέρα από την σχετικά καλή πίπα της δεν εχει κάτι άλλο να θυμάμαι εκτός από την μηδενική συμμετοχή και διάθεση της. Γενικά ήταν μία συνεύρεση που με μπέρδεψε αρκετά μίας και δεν μπόρεσα να καταλάβω αν πάντα είναι έτσι ή έτυχε και αυτό γιατί ναι μεν εγώ δεν πέρασα καθόλου καλά αλλά φίλο μου που την δοκίμασε και μου την πρότεινε ήταν πολύ ενθουσιασμένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού