Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή πρωί στις 11.45 . Μετά από την πρώτη μου επιτυχημένη κατάθεση στην Βιολέτα στο Φωκαίας 27α συνέχισα την βόλτα μου στα ανοιχτά σπιτάκια. Μπήκα στον οίκο . Η κοπέλα παρουσιάστηκε μόνη της , Βαλεντίνα είπε , καστανή λεπτή κοπέλα μετρίου αναστήματος με 2.5-3άρι βυζι.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο για να την δοκιμάσω , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε στο δωμάτιο κρατώντας μωρομάντιλα τζελ και το προφυλακτικό ,όσο έβγαζε τα εσώρουχα της μιλήσαμε λίγο , είπε ότι είναι από Ρωσία(δεν παίζει λογικά Μολδαβή είναι)24 ετών . Ασχολήθηκα λίγο με τα βυζιά της ενώ αυτή καθόταν απαθέστατη μέχρι που μου είπε να ξαπλώσω .

Κανένα απολυτός προκαταρκτικό ,με ρώτησε κατευθείαν αν θέλω πίπα με προφυλακτικό ή χωρίς . Πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε πάρα πολύ σχολαστικά σε σημείο να με πονέσει . Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , το σώμα της το κρατούσε κουλουριασμένο μακριά από μένα έτσι δεν είχα πρόσβαση να χαϊδέψω τίποτα , η πίπα της μονότονη ρηχή γενικά κακή...

Πέρασμα προφυλακτικού , πήρε το τζελ και έβαλε μια πολύ γερή δόση στο μουνί της και ξάπλωσε ανάσκελα , της είπα ότι θέλω να ανέβει από πάνω μου δεν αρνήθηκε αλλά το έκανε βαριεστημένα. Την ανεβοκατέβαζα με τα χέρια μου πάνω στον πούτσο μου ενώ χαρακτηριστικό είναι ότι επίτηδες σταμάτησα να το κάνω και δεν έκανε καμία κίνηση αυτή απλά καθόταν , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , αφού έβαλε κι άλλο τζελ το έκανε , δεν ένιωθα ότι γαμούσα , συνέχισα για λίγο σε πισωκολλητά και την γύρισα ανάσκελα , εκεί κάθε 2-3 διεισδύσεις με σταμάταγε και σάλιωνε το μουνί της..... Την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στα βυζιά της αλλά αρνήθηκε. Συνέχισα να την γαμάω και μετά από λίγο έχυσα.

Σηκώθηκε ντύθηκε αμίλητη και έφυγε χαμογελώντας....στο δωμάτιο έκατσα περίπου 12-13 λεπτά και ήταν μια απογοητευτική συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.444
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού