Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψή πραγματοποιήθηκε Κυριακή πρωί στις 11.00 , βόλτα σε όσα σπιτάκια ήταν ανοικτά και αποφάσισα μετά από πάρα πολύ καιρό να κάνω μια επαναληπτική με την Βιολέτα για 3 λόγους , πρώτον δεν είχα δει μέχρι αυτήν την ώρα κάτι άλλο που να μου κάνει κλικ , δεύτερον την πρώτη φορά είχα περάσει καλά μαζί της και τρίτον δυο συναγωνιστές που τους εμπιστεύομαι πολύ από τότε που τους την πρότεινα όσες φορές έχουν περάσει πέρασαν πολύ καλά .
Κατέβηκα τα σκαλάκια , η υπηρεσία μου είπε την ξέρεις η Βιολέτα είναι θα περάσεις , αν ναι θα περιμένεις γιατί έχει δύο δωμάτια. Οκ της απάντησα , το μόνο δωμάτιο που ήταν ελεύθερο ήταν το πιο μικρό δεξιά από το μπάνιο .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Αρκετή ώρα μετά ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή όπως πάντα και με καλή διάθεση , έχει πάρει κι άλλα κιλάκια αλλά δεν με χάλασε αφού πιο πολύ για τις υπηρεσίες της περνάω και όχι επειδή μου αρέσει πολύ. Μου είπε να ξαπλώσω και ανέβηκε από πάνω μου . Ξεκίνησε να με φιλάει σε λαιμό και στήθος και κατέβηκε , παραμέρισε τον πούτσο μου με το χέρι της και ξεκίνησε να γλύφει τα αρχίδια για πολύ ώρα ενώ με κοιτούσε και χαμογελούσε , ο πούτσο μου είχε αρχίσει να σηκώνεται και τον άρπαξε στο στόμα της , πίπα καλή υγρή και βαθιά με χτυπήματα στα χείλη της, της είπα να γυρίσει ώστε να την γλύφω και εγώ το έκανε , της έγλυψα το μουνάκι ενώ της έβαζα χέρι στην κωλοτρυπίδα της , συνέχισε να με γλύφει .
Την σταμάτησα και της είπα να μου περάσει το προφυλακτικό , την έστησα στα τέσσερα , καλό στήσιμο , πρώτα την πήρα πισωκολλητά από μουνί όπου αντέχει δυνατό γαμίσι και βογκάει ηδονικά … αλλαγή στάσης της είπα να ξαπλώσω να ανέβει από πάνω μου , εδώ έδωσε ρεσιτάλ μίας και τα έκανε όλα αυτή ,πότε ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου και πότε έκανε κυκλικές κινήσεις με την λεκάνη της , της ζήτησα να την πάρω από κώλο , έβαλε λίγη κρέμα και μου ζήτησε να την πάρω από κώλο ανάσκελα και όχι στα τέσσερα , ξάπλωσε σήκωσε τα πόδια της ψηλά και μπήκα στην κωλοτρυπίδα της , την γάμισα για λίγο και στην συνέχεια αν και είχα σκοπό να χύσω στην μάπα της δεν πρόλαβα και έχυσα στην κοιλιά της και τα βυζιά της.
Σηκώθηκε πλύθηκε με χαιρέτησε και έφυγε . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από τέταρτο , χωρίς καμιά ενόχληση από την τσατσα και χωρίς καμία φυσικά βιασύνη από την Βιολέτα , καλή πίπα πολύ καλή συμμετοχή και διάθεση είναι ότι πρέπει για να την δοκιμάσει κάποιος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.629
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2016
πραγματικα πολυ καλη η Βιολετα!!!! και η πρωτη πιπα!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1