Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου πρoς Κυριακή στις 04.25 . Σάββατο βράδυ μαζί με φίλο πήγαμε σε στριπτιτζάδικο , μετά απο αρκετούς χορούς και πρώτη φορά που δεν πήγα σε prive οπότε οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο και έπρεπε να εκτονωθούν.

Βόλτα στα σπιτάκια Φυλής και πέριξ καθώς και πέριξ της Λιοσίων. Ανέβηκα την σκάλα , στο σαλόνι ο κακός χαμός γεμάτο κόσμο , η υπηρεσία είπε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες . Πρώτη ήταν η Ιονέλα γνωστή κοπέλα στα σπιτάκια
αλλά και σε στούντιο , δεύτερη ήταν η Μπίανκα , καινούργια ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα και 3άρια βυζιά.

Τόσο οι καύλες όσο και το ότι πέτυχα καινούργια πιτσιρικά δεν μου άφησαν περιθώριο να το σκεφτώ , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , την περίμενα αρκετά μίας και την συγκεκριμένη ώρα είχε πολύ κόσμο σε αυτό το σπίτι(δεν γινόταν το ίδιο στα άλλα σπίτια εκτός από το Φωκαίας 27β που δούλευε η Αλεξία)και πολλά δωμάτια και οι δυο κοπέλες. Ήρθε στο δωμάτιο και με χαιρέτησε μερικές γρήγορες κουβέντες , Ρουμάνα είπε ότι είναι 19 ετών.

Την πλησίασα και της πέταξα τα βυζιά έξω από σουτιέν και άρχισα να τα χουφτώνω και να τας γλύφω , έτριβα το μουνάκι της κάτι που το δεχόταν , της είπα να ξαπλώσει , της έβγαλα το στρίνγκ κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της. Έδειξε να τις αρέσει αλλά μου είπε να σταματήσουμε και να κάνουμε σεξ γιατί έξω έχει κόσμο και η υπηρεσία θα φωνάζει...

Ξάπλωσα , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με καθάρισε με μωρομάντιλο , ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν πολύ καλή για την ηλικία της , βαθιά και υγρή , αρχίδια βέβαια δεν έγλυψε αλλά μικρό το κακό .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την ανέβασα , τον ρυθμό τον έδινα εγώ , τα βυζόμπαλα της πήγαιναν πέρα δώθε μέχρι που την τράβηξα πρός το σώμα μου και άρχισα και τα χούφτωνα ,αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , την γαμούσα πισωκολλητά και μετά από λίγο μου είπε ότι πρέπει να τελειώνουμε...οκ της είπα , την έβαλα να ξαπλώσει έβγαλα το προφυλακτικό ανέβηκα από πάνω της και της είπα να μου κάνει ισπανική , δέχτηκε αλλά ζήτησε να μην χύσω στην μούρη της , ξέρει να τα χρησιμοποιεί τα βυζιά της και αυτό είναι πολύ θετικό . Όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω παίζοντας τον με το χέρι μου έχυσα προσεχτικά στα βυζιά της.

Σηκώθηκε γρήγορα γρήγορα πλύθηκε με χαιρέτησε βιαστικά και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτά , δροσερή πιπίνα με ωραία βυζιά πολύ καλή πίπα και στησίματα αλλά βιαστική , εν μέρη την δικαιολογώ λόγω αυξημένης δουλείας και πίεση από την υπηρεσία... Καλά πέρασα καλή ήταν και άνετα θα πέρναγα πάλι μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.592
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού