Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περασμα με την Ινα απο την Ρουμανια!Κουλ Στο σαλοναρισμα το μωρο με κερδισε και μπηκα! Μεγάλο χαμόγελο Εισερχομαι και δινω τα 40€ για δοκιμασμα! Σκαει μετα απο λιγο το μωρο ειχαμε μια ζεστη γνωριμια για να με θυμαται για τα καλα.(Γλώσσα)
Τα λεγαμε για την πολη και αρχιζει να βγαζει το μαυρο εφαρμοστο κομπινεζον για να ειναι hot οπως ελεγε!Γλώσσα Εχει βυζαρες το μωρο ,αλλα λιγο ψιλοπεσμενες. Εχει ωραιο προσωπο με ματαρες και μια κωλαρα με κυτταρυτιδα που γουσταρα αρκετα!(Ναι!) Εγλειψα αρκετα τις βυζαρες της και την στηνω για μασαζακι.... Γουσταρε αρκετα και της εδινα παραλληλα κατι φιλακια στο λαιμο!Γλώσσα Σηκωνει λιγο την κωλαρα της και την στηνει στα 4(Προσκύνημα) εκει ο μλκ μου εγλειψε ολη την κωλοχαραδρα της και πηγα να βαλω και γλωσσα στο κωλοτρυπιδι της και με απετρεψε!(Εμμμμ) ..Μια γευση πηρα παντως!Μεγάλο χαμόγελο
Βγαζω το μποξερακι και μου λεει "Ειναι hot" (ΠροσκύνημαΠροσκύνημα)
...Πιπα παρα πολυ καλη,βαθια και με αρκετα deepthroat! Στηθηκε ετσι ωστε να με αφηνει να την δαχτυλιαζω παραλληλα(Ναι!).
Μετα απο λιγο βαζει λιγο κρεμα και μου στηνει την κωλαρα της στα 4 ...για αρχη κουνουσε μαεστρικα την κωλαρα της στον πουτσο μου ...ωσπου λεω τωρα θα σε καβαλησω για τα καλα και θα τα δεις ολα!Γλώσσα Την γαμησα σε πολυ δυνατο τεμπο με αρκετα βογγητα που με εφεραν στο τελος μου!Κατσικογάμης Αφου τελειωσαμε παω να πεταξω την καποτα και βγαινει εξω απο τον καδο και τι λεει το μωρο" no goal"(Μεγάλο χαμόγελο...Προσκύνημα).Πριν ανοιξει την πορτα και φυγει μου ειπε.. " Εσυ comeback με εμενα και δες προγραμμα στο σαιτ "! - ok .

Ινα δες κι εσυ τον Mpouxo του bou(Ναι!) για να ξαναγκαβλωσεις!Γλώσσα Τελικα το gucci ειναι ωραιο αρωμα!Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2016
Όνομα κοπέλας
Ίνα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.266
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, doc_lin, fouxter και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2016
Πάλι αγαπησες ρε Μπουξο;ελεος να ουμε Ντροπή
22 Σεπτεμβρίου, 2016
Goal line technology έχει στον κάδο;
01 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xaxaxa
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3