Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 91189
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οπως γράγω και στον τίτλο, όταν την είδα αυτή μου θύμισε, στα νοιάτα της (για να μην παρεξηγηθούμε).
Μπορεί να φταίει και η θολούρα μου όποτε το σχόλιο επιδέχεται κριτικής !
Συνενόηση με το γραφείο άψογη με 2 sms και κτυπάει η πόρτα μου ακριβως στην ώρα της. Ανοίγω και βλέπω
μια σούπερ σεξυ γυναικάρα, με ενα κόκκινο κολητό φόρεμα, κλασσάτο, πάνω σε κόκκινα τακούνια, μεσογειακή
κοψιά (ξέρω, φαγώθηκα με τη .. Σοφία) και ζεστό χαμόγελο. Τα μαλιά της είναι πιο καστανά απο ότι στις
φωτό,και με τα τακούνια περι το 175, γιά όσους ενδαφέρονται.
Αμέσως μπάνιο μερικά λεπτά και να τη γυμνή δίπλα μου, γιατί ξέχασε να πάρει πετσέτα. Τέτοιο κορμί αν το
δεις δίπλα σου γυμνό και βρεγμένο δεν περιμένεις για πολλές κοινωνικότητες ! Κορμί γυναικείο με την παλιά
έννοια του όρου, οι φωτό ακριβείς σχετικά είναι.
Κατάλαβε πόσο τη ...λιγουρευόμουν (μη γελάτε) και αχίσαμε αμέσως απίστευτα βαθειά γλωσσόφιλα (το έχει)
και ούτε που κατάλαβα για πότε ήταν μπρούμητα με εμένα απο πάνω της να της έχω το κεφάλι γυρισμένο και να
φιλιόμαστε ενώ έμπαινα και έβγαινα αργά μέσα της. 1-0 γρήγορα λοιπόν. Αληθοφανείς καβλωτικές κραυγές, εκφράσεις
ηδονής και ευχαρίστησης, τίποτα "θεατρικό",
Και εδώ αρχίζει το .. σόσιαλ. Αρκετά καλά Αγγλικά, λίγα Ελληνικά και πολύ ενδιαφέρον άνθρωπος. Ούτε κατά
διάνοια να "μου φάει χρόνο", πάλι άρχισαν τα φιλιά και οι μαλάξεις, πίπα πολύ καλή κοιτώντας με στα μάτια
(απίστευτη) και να μαστε πάλι σε δοκιμές στάσεων για κανά 20 λεπτο.
Ούτε άγχος να φύγει, ούτε τίποτα. Ενδείκνυται αν σου αρέσουν οι ζεστές γυναίκες, χωρίς πολλά θέατρα (γιατί πληρωμένη και pse δεν μπορεί να είναι παρά θέατρο εκτός και αν είσαι αστέρας του σινεμά).
Με ρώτησε για να καπνίσει, εξάλλου και εγώ τα ίδια κλανω, ήταν πεντακάθαρη χωρίς καμία οσμή, με ρώτησε και για αυτό, κάποιος θα την είχε αγχώσει με αυτό μάλλον.
Οπότε ανανεώσαμε απλώς το ραντεβού.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
121
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 morpheus1000, chris1955, Mark001 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Φίλε το "κλάνω" κατά λάθος το έβαλες ελπίζω...Καπέλο
21 Σεπτεμβρίου, 2016
συχνο λαθος του πληκτρολογίου - αντί για τόνος , μπαινει το διπλανο που είναι το "λ" Χαμόγελο
21 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απαπαπαπα, ο τόνος και το λ είναι δίπλα και γίνεσαι ρεζίλι μερικές φορές !
Ευτυχώς προσέχω περισσότερο σε επαγγελματικά κείμενα Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3