Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Περαστικός από την γειτονία και κατι μου πίεζε τον εγκέφαλο.......Η καύλα....
Μετά από επίσκεψη δύο τριών ιδρυματων κόλλησα στην Αννα........
Σαλόνι με τσαχπινιά.....ωραίο κορμί κόλος μάρμαρο, βυζακι δυαρακι, αλλά στο ύψος του, προκέ.......
Είχε σχετική ουρά , άλλοι δύο πριν εμένα.....κατάθεση το 20αρικο και είσοδο στο δωματιο....σχετικά καθαρό και ανακαινισμένο.
Το μωρό άργησε λίγο (είχε και άλλα δύο)Χμμμ;και μπαίνει μέσα αερατη μου σκαει κατι γλωσόφιλα......αρχισα και έπιανα την κολαρα.....τέλεια
αυτός δεν είναι κόλος είναι γλυπτό.....Μάρμαρο.
Με βάζει κατω καθαρισμα με μωρομάντιλο και ξεκιναει μία πίπα για σεμινάριο.....Deep, ξανά deep και τον εξαφάνιζε,
υγρά και σταθερά......ενασχόληση με τις μπάλες...τρελάθηκα και όπως ήταν στα τέσσερα πάω από πίσω και το κάρφωσα.....ΤΙ ΣΤΕΝΗ ΝΑΡΑ ήταν αυτή???
ΑχΟυχ το μωρακι αντέχει σε σφυροκόπημα ΚατσικογάμηςΝαι! με θέα την υπέροχη κολάρα...(κρίμα που δεν το δίνει)
Σε λίγο λέει "θα σε γαμήσω" και με βάζει κατω και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζει ένα τρελλό γαμήσι πάνω κατω και να δίνει συνέχεια γλωσσόφιλα....
Τι να πω .....δεν ήθελα να τελειώσω στην καπότα.....και το τράβηξα και από την καύλα τα χύσια έφτασαν έως τα βυζάκια της.....που ήταν καυλωμένα....
ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Αγάπησα.....
Προφανώς και θα ξανατιμηθεί.....
Την ιδρώνει την φανέλα
και το δουλέυει το 20άρικο....
Αυτά προς το παρόν
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
patos1111
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.115
Πόντοι:
3.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, COSTISsss, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού