Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον μετα απο μη ευρεση του στανταρ μου, μπηκα εδω στην σονια ευγενικος ο τσατσος κυρ βασιλης την παρουσιασε την χαιδευε την στρυφογυρναγε,μπηκα ναμονη 4 λεπτα και ερχετε η σονια ειναι μαυρομαλλα με σοκολατη δερμα μικρο βυζακι μυτερο ωραιο χαμογελο και κολαρακι ευγενικη πολυ,φαουλ προτο παει να βαλη σκουφο σε πεσμενο καυλι,τοσοσε διοτι ρωτησε αν θελω ακαποτο της λεω οκ καλη πιπα υγρη βαθια με χτυπηματα στην γλωσσα και στο προσοπο στα μαγουλα βασικα με δικης προτοβουλια....6 λεπτα κρατησε μου ειπε να μην χυσο στο στομα της...της λεω οκ εκει λιγο με αποσυντονησε αλλα με ξαναφερε σε γερη καυλα...μου βαζη καποτα και αρχιζη παλυ το τσιμπουκι της λεω ελα μαναρι μου μην σε κουραζο με χαιδευη στο προσοπο και μου λεει πως θες;Παμε κανονηκα της λεω τοβαλα μονος μου διοτι δεν το πολυ ειχε...καυλοσα γερα γαμουσα σε καλο ρυθμο και με ακολουθουσε ομορφα δεν εκλαιβε, το προσοπο της το εφερνε κοντα στο δικο μου αλλα δεν εκανα κινηση για φιλακι..παω να φιλισο το στηθος της και εκει θυμηθικα οτι την εχω ξαναπαρη πιο παλια στο φωκαιας οπου δεν θυμαμε αριθμο...Σταματησα αμεσος αυτη μου την κινηση και την γυρηζο στο πλαι εγω ειμουν γονατιστος,την γαμαο για λιγο ετσι μετα στα τεσσερα και τελος της λεω γυρνα πλατη και ξαπλοσε στην κοιλια μου τα αρχιδια μου ταχα βαλη στον αριστερο της ομω και αρχισα να βαραο μαλακια να της το χτυπαο στο μαγουλο, την τραβηξα προς τα πισο λιγο ακομα και εβγαλα μια πολυ μεγαλη ποσοτητα σπερματος στα στηθια της...οι ρογες της ειχαν γινη κατασπρες δεν φαινοντουσταν καν..μολης εχυσα τελιος χτυπαγα την πουτσα μου στον θωρακα της ξαπλοσε τελειος στο κρεβατι με τα αρχιδια μου να κρεμονται πανο απο το προσοπο της και εκηνη να τα γλυφη για λιγο να γελαει και να λεει φερε χαρτι γιατι τρεχανε τα χυσια στα πλευρα της..και αλλο λιγο θα φευγανε στο κρεβατι...Μην το λεροσουμε κιολας ηταν καθαρα αρκετα στο δωματιοΜεγάλο χαμόγελο Της εφερα χαρτι και σκουπιστηκε πολυ γρηγορα , εδω θα πω οτι πιο παλια που την ειχα παρη την ειχα χυση μονο στα βυζακια δεν ειχαμε κανει κατι αλλο...τοτε τα σκουπισε με τα χερια της και μετα επλυνε τα χερια της στην βριση..θυμυθικα αυτο και γιαυτο δεν της τα εγλυψα..αυτο στα αρνητικα...πουτσο πριν τομ ελευθερο στοματικο καθαρησε πολυ καλα παρολο που της ειπα οτι εχω κανει μπανακι πολυ καλο...και κοιταγε και την βαλανο προσεκτικα..Αυτο μεβαλε σε υποψιες πως της εχουν τυχοι διαφορα με πελατες...Ντροπή Τελος για να κλησο μολης σκουπιστηκε με το χαρτι στα γρηγορα μου ειπε εσυ με κοιλια γαμας καλα της λεω μαναρι μου ο τελειος γαμιας εχει κοιλια εξου και ο τιτλος της κριτηκης μου Ναι! Ηρθε με χαιδεψε στο προσοπο με φιλισε στο μαγουλο αλλα πλησιασε πολυ κοντα στο πλαι τα χειλη μου......την ευχαρηστησα και καληνυχτιστικαμε Καπέλο Θα την ξανατιμησο μονο οταν λοιπουν τα στανταρ μου ως δευτερη επιλογη..Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού