Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197452
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεμάτο πιτσιρίκια πού διασκεδάζουν με 5€ μόνο έχοντας εκπτωσοκάρτες από το Γκάζι...

Επίσκεψη Παρασκευή βράδυ στις 1:00 μαζί με συναγωνιστή ειδικό στριπ-ηδονιστή και στριπομελετητή...μας βάλανε σε καναπέ στην άκρη δεξιά αφού ο χώρος ήταν γεμάτος με πιτσιρίκια που είχαν εκπτωσοκάρτες από το Γκάζι...με 5€ μόνο είσοδο που περιλαμβάνει και το ποτό τους ( αφού οι περισσότεροι από αυτούς δεν κάνουν κανένα χορό) απολαμβάνουν το θέαμα όμορφων κοριτσιών που λικνίζονται, με ακραίο πολλές φορές ερωτισμο, στην πίστα...

...τι κλαμπ, τι μπουζούκια και μαλακίες, αυτή είναι σήμερα η φθηνότερη διασκέδαση για την νεολαία.

Εμείς πληρώσαμε είσοδο 10€ (καθότι δεν είχαμε το εκπτωτικό κουπόνι) και παρακολουθούσαμε το θέαμα από την άκρη του μαγαζιού. Κάναμε και οι δύο από 3 χορούς των 5€, συνολικό κόστος 10+15=25€. Εγώ χόρεψα με την Εύα (κοντό μελαχρινό ντροπαλό πιπίνι με ωραίο κωλαράκι), την Αλέξια (καστανόξανθη ψηλή αδύνατη μοντέλα που σε φτιάχνει με τον ερωτικό χορό της) και μια Ρωσοκινέζα ψηλή λίγο γεματούλα που μου άρεσαν τα σκιστά ματάκια της και η κωλάρα της (όνομα δεν θυμάμαι).
Με καύλωσε και η Θεοδώρα που για να με πάρει πριβέ, μου έτριβε τον πούτσο πάνω στο παντελόνι.. Ναι!

...πριβέ δεν πήρα και επιπλέον παρατήρησα ότι ο απλός χορός μίκρινε σε χρόνο σημαντικά και σε πολύ λίγο τα κορίτσια μου ζητούσαν και δεύτερο χορό και να πιάσουν το δεκάρικο Θυμός...ας το προσέξουν αυτό τα αφεντικά γιατί έτσι έκανε και το κάισα στην Συγγρού και έκλεισε ( ξεκίνησε δυνατά με χορό στα 5€ και μετά το έκανε 10€, σήμερα είναι κλειστό)...το τάληρο να είναι τάληρο και όχι δεκάρικο!!

Ερωτικά θεατρικά σόου δεν είχε...στα αρνητικά και αυτό μαζί με τους σύντομους χορούς... Money Mouth

Ο ερωτισμός στο φουλ, η μουσική στο φουλ, τα ποτά νοθευμένα, τα πιτσιρίκια με ανοιχτά τα στόματα σαν αποβλακωμένα...

Εμείς καυλωμένοι φύγαμε στις 4:00 για να αδειάσουμε κάπου αλλού...

Ευχαριστώ για την ανάγνωση Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2016
giannos69
Μέγας
Εγγραφή:
13 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
2.119
Πόντοι:
3.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Masazonomaxos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2016
διδασκαλε εγω δεν χόρτασα απο τους χορους express, για μια στυση θα ήθελα 15 τέτοιους ! Καπέλο
20 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άρα το ταληράκι δεν μετράει όπως παλιά και συνεπώς είναι σαν να αυξήσαν την τιμή, αφού για τον ίδιο χρόνο θέλεις τώρα ένα δεκάρικο...το βλέπω γεμάτο με νεαρούς πού θα πίνουν μόνο τη μπυρίτσα τους και θα περνούν όλο το βράδυ τους εκεί χωρίς χορούς και κεράσματα...αν αυτό θέλει το αφεντικό πάω πάσο!...Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2