Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λίζα είναι μιλφ, λεπτή,με όμορφο κορμί,καστανόμαυρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της και χαρακτηριστική μύτη.Βάση των προσωπικών μου γούστων η κοπέλα είναι μουνάρα.Μιας και η κοπέλα δουλεύει αποκλειστικά στην τρίτη βάρδια 24.00-07.00 αποφάσισα να κατέβω να την δω και να την δοκιμάσω και δεν το μετάνιωσα.
Η δράση ξεκινάει απο το σαλόνι, κύριο γνώρισμα όλης της αλυσίδας, όπου η κοπέλα λικνιζόταν στους ρυθμούς της μουσικής και άρχισε την επίθεση,τρίβωντας τα κωλομάγουλα της πάνω στον καβάλο του παντελονιού.Κατόπιν κάθισε πάνω μου και άρχισε να με γλύφει.
Σαν χαρακτήρας η Λίζα είναι αρκετά παρορμητική, τρελλιάρα θα έλεγα, μαγκιόρα με την καλή έννοια του όρου και υπερκινητική .Στο δωμάτιο φυσικά έχει μπόλικη συμμετοχη και δεν πλήτεις.
Η κοπέλα μπαίνει στο δωμάτιο σαν σίφουνας κουβαλώντας τα σέα της, κρέμες και μωρομάντηλα και μου φωνάζει ένα δυνατό "Γεία σου πούτσα!". Το δωμάτιο ήταν καθαρό περιποιημένο,με τηλεόραση LCD που έπαιζε πορνό.Κάνουμε τις απαραίτητες συστάσεις και πριν προλάβω να κάνω κίνηση πέφτει πάνω μου απο μόνη της και με αρχίζει στα γλυψίματα σε λαιμό και αυτιά.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά παιγνίδια που περιλάμβαναν μπόλικο γλύψιμο,αγκαλιές,τριψίματα.Γλωσσόφιλα και να την γλύψεις στο λαιμό τα αποφεύγει αλλά σίγουρα σε αποζημιώνει με το παραπάνω.
Σε κάποια φάση με ρωτάει πως θέλω την πίπα και της λέω άνευ. Το καθαρίζει με μωρομάντηλο. "Και τα αρχίδια μέσα κάβλα" της λέω και τα καθαρίζει και αυτά.
Περνάει σε ένα τσιμπούκι το οποίο ήταν δυνατό,βαθύ,υγρό και γρήγορο ενώ εγώ της έβαζα δάχτυλο μέσα στην μουνάρα της. Οι στάσεις και οι πόζες που έπαιρνε ήταν αρκετά καλές έτσι ώστε να έχω πλήρη πρόσβαση.Αφού με τσιμπούκωσε καλά και γέμισε το εργαλείο μου με σάλια πήρε και τα αρχίδια μου στο στόμα της και άρχισε να ρουφάει τις μπάλες.Κατόπιν τις γυάλισε καλά και με την γλώσσα της.
Την γυρίσω σε στάση 69 και αρχίζω να την γλύφω σε μουνί και κωλοτρυπίδα ενώ αυτή καταβρόχθιζε το εργαλείο μου.
Αφού χορτάσαμε γλύψιμο η Λίζα περνάει καπότα με επιδέξια κίνηση και με καβαλάει. Το στυλ της είναι pse και της αρέσει το άγριο και δυνατό γαμήσι.Αρχίζει να κοπανιέται με δύναμη πάνω στο εργαλείο μου τόσο που φοβήθηκα μην πάθω κανένα κάταγμα.Κατόπιν αναλαμβάνω δράση εγώ και αρχίζω να την σκίζω δυνατά με την Λίζα να μου λέει πρόστυχα λόγια σε πολύ καλά Ελληνικά.Η Λίζα λέει ότι είναι Ελληνίδα αλλά μάλλον είναι απο γνωστή γειτονική χώρα με πολλά χρόνια στην Ελλάδα όπως και η Άνυ η πορνοστάρ και η Ηλέκτρα άλλωστε.
Την στήνω στα τέσσερα και αρχίζω να την γαμάω δυνατά ενώ αυτή είχε λύσει τα μαλλιά της τα οποία και της τα έπιασα για να την δαμάσω.Όσο την γαμούσα της περνάω και ένα δάχτυλο στο στόμα της. Στον ώμο της πάνω δεξιά έχει τατού ένα σκορπιό για αυτό άλλωστε και είναι λυσσάρα στο σεξ,λόγω ζωδίου και κατά μήκος της σπονδυλικής της στήλης τατού κάτι γράμματα κινέζικα.
Στο ιεραποστολικό συνέχισα να την γαμάω δυνατά ενώ αυτή με έγλυφε.Η πρόσβαση στην μουνάρα της ήταν αρκετά καλή αν και είχε βάλει μπόλικη κρέμα για να γλυστράει.
Για το φινάλε έβγαλα προφυλακτικό και πήγα να την χύσω, παρόλο που είχα στύση δυνατή δεν τα κατάφερα όμως μιας και ήθελα χρόνο.Σε αυτό συντέλεσε το ότι ήμουν κουρασμένος απο την εργασία και απο το προηγούμενο γαμίσι που είχα κάνει πριν κανά μισάωρο με την Ροδίκα. Η κοπέλα έμεινε ικανοποιητικό χρόνο στο δωμάτιο μαζί μου.Έπρεπε να φύγει και το σεβάστηκα.Επιφυλάσομαι για την επόμενη φορά. Η Λίζα κάνει τελειωτικό στο σώμα της.
Εν κατακλίδι πρόκειται για κοπέλα αρκετά pse, ενεργητική,δραστήρια, καυτή και σεξυ σαν σκορπίνα που είναι.Γλύφει ικανοποιητικά,παίρνει όποια στάση γουστάρεις με το ευλύγιστο σώμα της.Έμεινα ικαοποιημένος και την προτείνω κυρίως σε όσους θέλουν pse με έντονες καταστάσεις και πολύ καλές υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού