Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μαιρη ειναι μια Ελληνιδα μιλφαρα με κοντο ξανθο αγορε μαλλι , πιρσινγκ στη μυτη , μετριο σε ομορφια προσωπο , μικρο φυσικο στηθος , κανονικο υψος , λευκο δερμα , παρα πολλα τατου σε ολο το σωμα της , σωμα με πιασηματα και ζουμερη κωλαρα που ομως εχει εμφανη ιχνη κυτταριτιδας.Η κοπελα εχει δουλεψει παλαιοτερα Διδυμου 22.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο κυριλε δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα μιας και δεν ειχε αλλον πελατη πριν απο εμενα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και με ρωτησε αν θελω ελευθερο στοματικο.Της απαντησα καταφατικα και η κοπελα ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι αρκετα καλη! Βεβαια ειχε γρηγορο ρυθμο.Εκανε διαλειμματα στην πιπα και μου εκανε ενα παθιασμενο καραμελωμα στα μπαλακια! Μετα παλι εγλυφε την πουτσα σαν παγωτο και ξεκινουσε μια λυσσαλεα πιπα! Μου εκανε πολυ ωρα πιπα!

Πρωτη σταση το ιεραποστολικο.Της τον καρρφωσα στο ροδοκοκκινο λεπτο μουνακι της και ξεκινησα να την γαμαω.Την γαμουσα σε δυνατους ρυθμους και η κοπελα μου εδινε βαθια και παθιασμενα γλωσσοφιλα! Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη τη σταση.Ηταν πολυ ρομαντικη σκηνη! Περνουσα πολυ καλα! Δεν ηθελα ομως να τελειωσω ετσι.Με ειχε αρρωστησει η κωλαρα της! Την εστησα στην ακρη του κρεββατιου και πεταξα το προφυλακτικο.Τραβουσα μαλακια και υστερα απο λιγο την εχυσα πανω στην κωλοτρυπιδα! Βασικα ειχα λουσει ολο τον κωλο της με χυσια! Της εδωσα χαρτι και η κοπελα σκουπιστηκε.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και μετα το social time αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μαιρη ειναι μια μιλφαρα αξιολογης εμφανισης.Κανει καλη πιπα και ωραιο καραμελωμα.Η πιπα της ειναι μεγαλης διαρκειας.Δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Στο κυριως σεξ συμμετειχε και εβγαλε αρκετο παθος στο γαμησι! Φαινεται ρομαντικη κοπελα.Γενικα ειναι μια δεκτικη , θερμη και συμπαθητικη ιεροδουλη.Απλως εχει λιγο παραξενη εμφανιση.Μοιαζει λιγο με λεσβια! Παντως αν κρινω απο το παθιασμενο σεξ που εκανε μαζι μου , τοτε τα περι λεσβιας δεν πρεπει να ισχυουν! Σας την συνιστω ανεπιφυλακτα! Ελπιζω να σας βοηθησα!



Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, ni xao και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2016
Καλη πιπα και καραμελομα κανει...κατα τα αλλα σε μενα εβγαλε πολυ αμηχανια...απο οτι καταλαβα ειναι με οποιον της κανει το κλικ..κακο αυτο..Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1