Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 125 10
Sex Studio 159244
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη πριν απο μερικους μηνες σε ταξιδι μου πανω.

Μετα απο μερικα ποτα μαζε με κολητο που ειχα να δω καιρο, ειπαμε να παμε μια βολτα απο το γνωστο αμαρτωλο δρομο.

Μπηκαμε σε 2-3 πριν καταληξουμε στο συγκεκριμενο.

Φοβερος χωρος, πολυ προσεγμενος.

Η υπηρεσια μας παρουσιασε την Μιχαελα, μια Τσεχα πολυ καλη στο δωματιο.
Η Μιχαελα εκανε την εμφανιση της χαμογελαστη με μαυρα εσωρουχα. Ωραιο σωμα, υπεροχα ματια και σεξυ χαμογελο, πονηρο. Βυζι ωραιο στητο αλλα οχι πολυ μεγαλο για τα γουστα μου.
Μας ρωτησε ποιος θα περασει και πανω στη σκεψη μας προτεινε να περασουμε και οι 2 μαζι.
Δεν ειμασταν πρωταρηδες στην παρτουζα οποτε το αποφασισαμε και περασαμε και οι 2.
Το δωματιο απλα κορυφαιο, μεγαλο κρεβατι, μεγαλη ντουζιέρα και τζακουζι μεσα.

Μετα απο ενα γρηγορο ντους ηρθε το κοριτσι μεσα χαμογελαστό.
Ξαπλωσαμε διπλα διπλα με τον κολλητό και επιασε δουλεια γλείφοντας μια τον εναν μια τον αλλο.
Η Μιχαελα συνεχισε το γλυψιμο στο φιλο και εγω ηρθα απο πισω στην αγαπημενη σταση.
Στησιμο καλο χωρις να κλεβει. Το θεαμα στον καθρεφτη εμοιαζε λιγο με τσοντα (αν αφαιρεσεις μερικα κιλα και προσθεσεις μερικους ποντους Γλώσσα)
Σε καποια στιγμη αλλαξαμε σταση σε ιεραποστολικο για το φιλο και εγω εφερα τα @@ στο στομα της να τα περιποιηθεί λιγακι.
Με διαφορες εναλαγες σε στασεις, με βογγητα και καποσο ιδρωτα ηρθε το τελος (με διαφορα 1-2 λεπτα απο το φιλο)
Η Μιχαελα ξαπλωσε στο κρεβατι μαζι μας και ρωτησε αν τον ευχαριστηθηκαμε οπως και αλλα διαφορα (αν ειμαστε απο εκει, ονοματα κτλ)
Μετα απο λιγο μας χαιρετησε και εφυγε.

Να σημειωσω πως γενικα ηταν δεκτικη (ζουλιγμα βυζιων, light χαστουκακια στο κωλαρακι). Δεν δεχτηκε να τελειωσουμε πανω της (ειτε σωμα ειτε βυζια).

Εμεις καναμε το μπανακι μας και πηγαμε να φαμε ενα σουβλακι να ανακτήσουμε δυναμεις.

Μια πολυ καλη συνεδρία οπου περασαμε ολοι καλα και σιγουρα θα επαναλαβουμε στο μελλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Randall
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, Tasosthess

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού