Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 225 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μιας κ την ειχα ξανα δει κ την ειχαν στοχοποιησει περασα πριν λιγες μερες με την Μπιανκα που δουλευει περιπου τον τελευταιο μηνα στο εν λογο οικημα παντα βραδυνη βαρδια...
Προκειται για πολυ γλυκια κοπελα με καλο προσωπο λεπτη, ψιλοπεταχτο κωλαρακι κ με πολυ ωραιες βυζαρες καπου στο 3. Δίνω το παραβολο περναω δωματιο ετοιμαζομαι κ τσουπ φτανει η κορασιδα χαμογελαστη. Ξαπλωνει απο πανω μου τριβεται λιγο στον πουτσο μου 2-3 ψευτοχαδια, επαιξα λιγο με τις βυζαρες της κ ξεκιναει πιπουλα πολυ μετρια. Δεν χρησιμοποιουσε χερι αλλα δεν τον εβαζε κ ολο μεσα αν κ ψιλοπροσπαθησε μετα απο παροτρυνση μου. Φάνηκε να την ενοχλουνε τα υγρα που εκρινονταν σιγα σιγα κ τον σκουπιζε συνεχεια ωσπου πηγε να το αποφυγει ξεκινωντας να περασει καποτα. Αφου της ζητησα λιγο ακομα το εκανε για αλλα 30 δευτερολεπτα κ περασε προφυλακτικο κ ανεβηκε απο πανω.
Εκει φαινεται να το χει καθως ξεκινησε ωραια κουνηματακια αλλα δυσανασχετισε σε κατι μπατσακια στα κωλομαγουλα αν κ ενα ηταν λιγο δυνατο ομολογουμενως δειχνοντας πως δεν ειναι για πολλα πολλα. Τελος, γυρισμα σε ιεραποστολικο κ καταθεση στις βυζαρες της καθως στο στομα ειπε οχι. Τα ελληνικα της δεν ειναι κ πολυ καλα καθως περισσοτερο καταλαβαινει αλλα δεν τα μιλαει κ πολυ ως καθολου. Συμπερασματικα είναι ενα ομορφο κοριτσακι αλλα παραμενει κοριτσακι κ δεν ειναι για πολλα πολλα. Δυσκολα θα ξανα περνουσα αν κ ειναι ωραιο τεμαχιο κ τραβηχτικο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
360
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού