Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδινή επίσκεψη(την είχα μπανίσει από την απογευματινή βάρδια) οπότε ήξερα ότι η κοπέλα είχε φάει ο,τι πουλί δεν πετούσε αλλά είπα να την δοκιμάσω γιατί μου άρεσε πολύ εμφανισιακά. Είναι μέτριου αναστήματος(1,65-1,70), ωραίο μελαχρινό μαλλί(μπούκλα), στήθος μέτριου μεγέθους(ωραίο στην αφή) και μια αφράτη κωλάρα(είναι ελληνίδα).Προκαταρκτικά δεν είχε το μενού αλλά δεν με πολυενδιαφέρουν σε τέτοιες καταστάσεις να γαμήσω πάω στην τελική όχι να την ερωτευτώ.Ξεκίνησε την πίπα όπου εδω είναι το αρνητικό της υπόθεσης γιατί επροκειτο για αερόπιπα επαγγελματική(προσπαθούσε βέβαια να την κάνει αισθησιακή με ωραία πονηρά βλεματάκια).
Η ανόρθωση προήλθε οπότε δεν κόλλησα εκεί.Στα του σεξ τωρα, μετά την πίπα(ο θεός να την κάνει) με δική της πρωτοβουλία(δεν με χαλασε) ήρθε από πάνω για ιππασία Κουλ , σχετικά καλός ρυθμός με άπειρα χουφτώματα και σφαλιαρίδια χωρίς καμία δυσανασχέτιση από μέρους της.Στη συνέχεια αλλαγή στα Κατσικογάμης , επιτέλους είχα πρόσβαση σε αυτή την κωλάρα και θέα βέβαια, πολύ καλό στήσιμο από μέρους της χωρίς κλέψιμο και στη συνέχεια εκείνη μπρούμητα και εγω από πάνω σφυροκώπημα για αρκετή ωρα με μικρούς αναστεναγμους από μέρους της όπου ήρθε και το τέλος.Γενικά καλές εντυπώσεις από την κοπέλα, το τιμάει το εικοσάρικο και δεν το μετάνιωσα καθόλου, υπάρχουν βέβαια περιθώρια βελτίωσης στην πίπα της αλλά κατα τα άλλα πέρασα ωραία και ευχαριστήθηκα γαμήσι. Ναι!
Υ.Γ.1.Ήτανε λίγο πηγάδι αλλά ίσως αυτο οφείτε στη διπλή βάρδια.
Υ.Γ.2.Ελπίζω να μη σας κούρασα αλλά ήθελα να είμαι αναλυτικός. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λισσάντρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού