Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τριτι 18-9-07 !ι νιχτα αυτι ιταν μια εξαρσι ιδονις για τον ψολοσαυρο μου..!

επισκεψι στο κοκινοσπιτο στα σοκακια του πολισιχναστου ψιρι...το αμαρτολο μου κορμι κιλισθικε στο βουρκο τισ μεταλαγμενισ ιδονισγια ακομα μια φορα...στο πουταναδικο τισ λουκα νικα 1!

το γνοστο μεταλαγμενο πορνιδιο αλικι πιτσιλιοταν στο εν λογο κοκινοσπιτο ...ενα εκφιλο πονιρο παιχνιδιαρικο τρανσ που διψαει για σπερμα και με μανια αρπαζει τιν ξιφολονχι του ιποτι!

ενα κορμακι θανατιφορο που ξιπναει τισ αβισαλεεσ και διχασμενες ορεξεις τον περιεργον και αλοκοτον μπουρδελιαριδον...

το αγριο πιτσιλισμα θα μεινει χαραγμενο για παντα στισ αναμνισεις του πουτσου μου..

μπενι λοιπον με εναν καυλοειδι αερα στο λαγνο δοματιο και αρχιζει σε στασι 69 να τσιμπουκονι το σκλιροτραχιλο πεος μου...

το ζουμερο και γιμνασμενο τισ κολαρακι στραμενο προσ το μεροσ μουκαι ταυτοχρονα να απολαμβανο τιν θεικι θεα και το θεσπεσιο τσιμπουκλοβερ τισ ατακτισ αμαζονας..!

ι ιδονι στο κατακοριφο αφου απο μονι τισ σκαμπιλονε τι τρελι τισ κολαρα και αραδιαζε ενα σορο απο προστιχολογα!

ι ανιθικι και ατιμι πορνι επιδιοκε μανιοδοσ να καταπιει το μαγικο μου νεκταρ και τσιμπουκονε δινατα και νευρικα το καυλι μου..

....οπου τιν σταματαο και και τιν βαζο πανο στιν πετρινι ψολαρα μου...εκει ι ξεβρακοκεφαλι πορνι ιποσχοταν ποσ θα με γαμισει αλλα τισ ελεγα ποσ εγο θα τιν πιτσιλισο...!

αρχιζει λοιπον δινατες και αγριες βιθισεις ...μετα απο μερικα λεπτα το σφιροκοπιμασινεχιζετε σε dody style οπου τισ εχονα βαθια το μαρμαρενιο μου καβλι!

τελευτεα και φαρμακερι στασι ιεραποστολικο οπου ιταν το τελευτεο σταδιο ιδονις και κατεθεσα το ψολοδες ασπρο και πικτο ιγρο πιρ!



σιστινετε σε πολι σκλιροπιρινικους χιστες διοτι κανει πολι αγριο και εκφιλο γαμισι!

το τρανσακι πιτσιλιετε πολι ομορφα!

για οσους εχοντες περιεργα γουστα ειναι μια τρελι και καλι προκλισι!

νε επισιμανο ποσ πιτσιλιετε τριτι πεμπτι και σαββατο απο τισ 6 το απογευμα μεχρι τισ 1 το βραδι!

καλα πιτσιλισματα λοιπον!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2007
Όνομα κοπέλας
αλικι
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού