Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 95 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 278215
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ενας συναγωνιστης ειχε γραψει καπου οτι αν η κοπελα οταν μπει στο δωματιο δεν παει πανω του, βγαινει φολα. Το δοκιμαζω κι εγω, και με μια εξαιρεση ισχυει! Οπως ισχυσε και σημερα.
Ειδα την κοπελα η οποια ειναι πραγματι ηλικιακα οπως αναφερεται στα 34 περιπου, με ομορφο προσωπο, 3αρια βυζια με πτωτικες τασεις αλλα ωραια στο πιασιμο, σαν να εκανε γυμναστικη παλια φαινεται αφου εχει χερια με ποντικια αλλα η χαλαρωση σε κωλο και κοιλια ειναι εμφανης. Ωραιες γαμπες πολυ αξυριστες, ωραια ποδια Νο39 σε καυλιαρικες γοβες.
Μπηκα για μπανακι και ηρθε συντομα. Διαλεξαμε το γνωστο στραπ, εχει ενα ωραιου μεγεθους το στουντιο, με ζωνη και αρχισα με ποδολαγνεια. Καθοταν ορθια ακουνητη, εκανε οτι της ελεγα. Ωραια ποδια με φλεβες, γυμνασμενες γαμπες αλλα με πολυ ενοχλητικη τριχα αξυρισιας. Εγλυψα και γαμησα την περιοχη. Μετα παιξαμε δαχτυλακι, παρα το οτι εχει νυχια χρησιμοποιησε γαντακι και δεν με ενοχλησε. Εδω αρχισαμε τα στραβωματα. Επειδη ειχα πιασει τον πουτσο μου και τον επαιζα, δεν ηθελε να την πιανω απο λαιμο και πανω. Εννοειται δεν γλυφει αρχιδια και κωλο επισης δηλωσε. Μπηκε με το στραπ στα ισια. Μαξιλαρι απο κατω δεν ηθελε, μην το λερωσουμε. Ψιλοαγαλμα η φαση, οταν προσπαθησα να την καθοδηγησω συνεχισε να κανει τα δικα της. Στα 4 τα ιδια. Να σημειωσω οτι οπου καθομουν τραβαγε ενα σεντονι απο κατω μου, για να μην λερωσω - δεν εχω λερωσει ποτε, ειμαι καθαρος παντα, πρωτη φορα το ειδα αυτο το υστερικο. Πηγαμε για αεροπλανικο στα ορθια αυτη και κατω εγω ανασκελα, αλλα δεν βοηθησε. Ξαπλωνει στο κρεβατι κι ανεβαινω απο πανω για ιππασια. Ξυνιζει μουρη και μου λεει: Δεν θα τελειωσεις επανω μου. Οκ, λεω. Παω να τον χωσω στα βυζια και τραβιεται. Το βλεπω για χαμενο και λεω να το ληξω, οποτε της λεω να ανεβει ορθια και να μου χωσει την πατουσα στο στομα. Ωραια, αφρατη πατουσα. Εχυσα πανω μου κι αυτη αγχωθηκε μην τρεξει κατι στο σεντονι, ουτε να ευχαριστηθω το χυσιμο δεν με αφησε. Συνεχισε με στυλ παγοκωλονας. Τη ρωτησα γιατι δεν με αφησε να τον βαλω στα βυζια, και λεει επειδη δεν πληρωσα προγραμμα ισπανικης. Δεν θυμαμαι αν βγηκε αλλη κουβεντα απο το στομα της μεχρι να φυγει, οποτε μου ειπε "γεια" απο μακρια. Τσαμπα το 80αρι!
Ελπιζω να γλυτωσω κανεναν, μαυρο!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, mauros gatos(1), kotsos81

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2016
Το ό,τι δεν ικανοποίησε τα... ιδιαίτερα γούστα σου, δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή και με όποιον πάει να την γαμήσει και όχι να τον στραπονάρει, οπότε το "να γλυτώσω κανέναν" και το "μαύρο" είναι άκυρο... Άλλωστε όπως είχε πει και η θρυλική Αμάντα φεύγοντας από το Φυλής 104 "μου αρέσει να με γαμάνε και όχι να τους γαμάω"...
18 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν συμφωνω καθολου με αυτα που λες και θα σου παραθεσω 2 λογους.
1) Αναφερθηκα στη γενικη συμπεριφορα της, η οποια ειναι του στυλ δεν εχω ορεξη να ικανοποιησω τον αλλον, π.χ. ακομα κι οταν προκειται για ισπανικη που ηθελε να το γυρισει σε +20 κτλ, οπως καποια call girls.
2) Τα... ιδιαιτερα γουστα μου που λες η κοπελα ειπε οτι τα προσφερει σαν προγραμμα. Οποτε θα επρεπε να τα προσφερει. Καποιες αλλες λενε οτι δεν κανουν αυταρχικο.

Υ.Γ. Η Αμαντα εκανε πολυ καλο αυταρχικο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2