Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κάνοντας μια συνηθισμένη βόλτα πριν από μερικά απογεύματα είδα πάνω-κάτω τα ίδια αλλά στο μυαλό μου είχε κολλήσει αν την πετύχαινα βέβαια,η Άννα.
Πραγματικά στη Φιλιππίδου την βρήκα!

Να σας πω την αμαρτία μου,ψιλοαπογοτεύτηκα με το θέαμα που είδα όταν βγήκε στο σαλόνι:
Από το πάχος κώλος και μπούτια έχουν γίνει ένα,ρουφάει κοιλιά για να μη φαίνεται περισσότερο αλλά τι να το κάνεις αλλά τέλος πάντων,αφού μου μπήκε στο μυαλό,ας πάει και το παλιάμπελο σκέφτηκα,έδωσα το 20άρικο και πέρασα.

Με το που μπήκε στο δωμάτιο με κοίταζε με βλέμμα αγελαδίσιο!Της θύμιζα κάποιον;
Είναι γκά γκα το κορίτσι;άρχισα να αναρωτιέμαι.
Τελικά μού μίλησε λέγοντάς μου "γεια σου παίδαρε" αλλά πάλι με το ίδιο βλέμμα.Οπότε...γκάου.

Η μια έκπληξη διαδέχονταν την άλλη:
στο καπάκι ξαπλώνει!!!
"Ουφ κουράστηκα σήμερα" είπε ξεφυσώντας για να συνεχίσει να μου λέει χωρίς ανάσα για ότι την απασχολούσε:
για τον δικό της και πόσο μαλάκας είναι και που καλά κάνει και τον κερατώνει,για τον γκόμενό της που είναι στην ηλικία της και επειδή μένει κοντά τον βλέπει συνέχεια και τι δεν έλεγε.

Η ώρα περνούσε βέβαια οπότε δίχως τρόπο της θύμησα ότι δεν πήγα εκεί για ν'ακούσω τα σώψυχά της.
Χαζογέλασε,μου τον έπιασε και άρχισε να τον παίζει δεν ήθελα και πολύ να καυλώσω οπότε άρχισε να μπουκώνει.
Πραγματικά πολύ καλή στο σαλιάρισμα και στο μπούκωμα αλλά σαν κάτι να την έβιαζε.
Ανέβηκε από πάνω κι άρχισε κάτι περίεργες δήθεν καυλωτικές κινήσεις αλλά πιο πολύ άτσαλες ήταν.Άσε που έτσι όπως είχε καθήσει πάνω μου δεν μπορούσα τουλάχιστον να κάνω εγώ παιχνίδι.
Οπότε την γύρισα στα τέσσερα.
Δεν ξετρελλάθηκα με το θέαμα είχε και κάτι σπυριά γυρνούσε κάθε τόσο και με κοίταζε με το χαζοβλέμμα της βγάζοντας τάχα παιχνιδιάρικα την γλώσσα της μια σωστή κωμική τραγωδία.

Ας το πάω αλλιώς μήπως και σώσω τίποτα σκέφτηκα και την ξάπλωσα ανάσκελα.
Εκεί μάλιστα!Η καλύτερη της:
Άραγμα και δεν τρέχει τίποτα.Το μόνο που είχε να κάνει ήταν να ανοίξει τα πόδια και κάθε φορά που μπουκάρηζα να λέει κάτι σαχλά "ναι,έτσι πιο δυνατά κι άλλο" αλλά με στυλ και χάρη παρκαδόρου στα φέρυ μποτ Πέραμα-Παλούκια.
Πλήρης απογοήτευση και ευτυχώς τελικά που λόγω της αποχής μου δεν έμεινα άχυστος.

Η πλάκα της υπόθεσης (που λέει ο λόγος πλάκα)είναι ότι με το που τελείωσα η Άννα ξεφύσησε και μου είπε "πω πω με ξεθέωσες και απόψε έχω και κανονικό αγώνα".
Λες και είχε κάνει τίποτα!!!
"Μη μου πεις.Και πως θα αντέξεις και τους δυο τώρα που τα'δωσες όλα μαζί μου;" το γύρισα κι εγώ στη πλάκα γιατί αλλιώς ήταν για καυγά.
"Ποιοι δύο;Μόνο ο γκόμενος μού δίνει και καταλαβαίνω.Ο άλλος άστον για κλάμματα πω πω πάει η ώρα σ'αφήνω παίδαρε" όλο αυτό κατάφερε και το'πε με μια ανάσα.

Φοβερή η εμπειρία με μια...πορνοστάρ και αξέχαστο το 20άρικο που έκαψα τα'θελα τα έπαθα και έμαθα να μην ακούω και να μη πιστεύω διαφημίσεις,τίτλους και τσιριτζάντζουλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
TB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, LITHOS 77, Gianpaolo και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2016
Συμφωνω..ΑΙΣΧΟΣ.
16 Σεπτεμβρίου, 2016
Η ατάκα με τον παρκαδορο έγραψε Ναι!
16 Σεπτεμβρίου, 2016
αν μιλάμε για την Άννυ (και όχι Άννα) είναι πορνοστάρ για έπαιξε σε πορνό. Αυτό. Δεν είναι τίτλος καλών υπηρεσιών.

Αν είναι άλλη κοπέλα αυτή, δεν την ξέρω, πάω πάσο
18 Σεπτεμβρίου, 2016
σε ποια ταινια εχει παιξειιιιιιιιιιιι????????
18 Σεπτεμβρίου, 2016
Κριτική-ΕΠΟΣ!Ναι!
T
thor_69
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5