Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερινή επίσκεψη λοιπόν, και αφού δε βρήκα τα στανταράκια μου είπα να δοκιμάσω. Η Άννα λοιπόν είναι μια 20 ή 22 χρονών όπως δήλωσε, δε θυμάμαι ακριβώς, από Ουγγαρία. Είναι άνω του μέσου όρου στο ύψος, με μικρό βυζί, αντίστοιχο του λεπτού σωματότυπού της. Γλυκό πρόσωπο με μαύρο ή καστανο μαλλί. Ωραίο, απαλό δέρμα, εφάμιλλο της ηλικίας της. Επίσης ωραίος κώλος.
Στα του αγώνα. Όταν ξάπλωσε στο κρεβάτι είπαμε δυο βλακείες για να σπάσει ο πάγος και μερικά χάδια. Η πίπα της ήταν πάρα πολύ καλή. Αργή και αισθησιακή και όσο πιο βαθιά μπορούσε το κορίτσι. Αρχικά ήρθε από κάτω, μετά στα 4 και στο τέλος από πάνω. Στο από πάνω επειδή δε τελείωσα όταν αυτή ήθελε μετά από αρκετό κούνημα κατέβηκε απότομα και άρχισε να μου τον παίζει. Αυτό σαν κίνηση ήταν φάουλ εκ μέρους της. Μετά ξάπλωσε δίπλα μου για μερικά λεπτά και μιλούσαμε.
Συνοψίζοντας, μέσου όρου ομορφιά στο πρόσωπο και στο σώμα, πολύ καλή πίπα, μέτρια συμμετοχή στο σεξ και καλό social στο τέλος. Θα τη ξαναπάρω αλλά μετά από αρκετό καιρό, να γράψει χιλιόμετρα στο κοντέρ της.
Ο χώρος ικανοποιητικός, αν και το δωμάτιο μου φάνηκε λίγο φτωχό και το κρεββάτι έτριζε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
761
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2016
Καλησπερα φιλε.Οταν εννοεις πρωινη τι ωρα ειναι δηλαδη η κοπελα εκει;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1