Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναγωνηστές καλημέρα.Τόσα είχα διαβάσει για την Νάντια και έτσι την συνάντησα.Εύκολα κλείστηκε το ραντεβού,με ένα τηλεφωνάκι για ξενοδοχείο στο Μεταξουργείο και τσουπ στην ώρα της η κυρία.Με το που την βλέπω μπορώ να πω ότι μου πέρασε από το μυαλό να την διώξω λόγω της εμφάνισης της,αλλά επειδή είχα διαβάσει θριαβευτικά σχόλια την κράτησα.Η Νάντια ήταν ντυμένη με ένα κοντό σορτσάκι τζιν και μια μπλούζα φαρδία,λογικά για να κρύψει την μεγάλη της κοιλία.Μιλήσαμε λιγάκι για να σπάσει ο πάγος και ξεντύθηκε για να κάνει το μπανάκι της.Έρχεται στο κρεβάτι και άρχισε να τρίβεται πάνω στον πούτσο μου για να μου σηκωθεί.Αφού πήρε λίγο τα πάνω του ο μικρός ξεκίνησε την πίπα,που πιστεύω ότι είναι το δυνατό της σημείο.Μετά σηκώθηκα και άρχισα να την γαμάω στο στόμα και κόντεψα να τελειώσω,αλλά σταμάτησα και της ζήτησα να μυ βάλει το προφυλακτικό,την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχησα να την πηδάω.Η Νάντια έβγαζε κάποιες κραυγές που με γκαύλωναν και έλεγε βάλτον όλο μέσα και με δύναμη γάμαμε.Στη συνέχεια την γύρισα στα τέσσερα και άρχισα από νωρίς το σφυροκόπημα που αντέχει η κυρία.Κάπου εκεί ένιωθα ότι θα έρθει το τέλος και έτσι έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να τον πάρει στο στόμα της για να γίνει η κατάθεση.Μπανάκι μετά και από τους δύο μας και κάναμε τσιγάρο και μιλούσαμε για κάμποση ώρα.Μετά η Νάντια είπε να πάμε για το δεύτερο και ξεκίνησε την πίπα που είναι ότι καλύτερο προσφέρει και τελείωσα με την πίπα καθώς δεν ήθελα να την σταματήσω γιατί η΄ταν καταπληκτική.Σηκώθηκε τα έφτυσε,έκανε μπανάκι της έδωσα τα 50 και έφυγε.


Υ.Γ.1 Η Νάντια δεν είναι μοντέλο και σίγουρα δεν είναι η γυναίκα που άμα την δεις στο δρόμο υα γυρίσεις να την κοιτάξεις.Έχει ωραίες βυζάρες και καλά χείλια για τσιμπούκι,αλλά είναι χοντρή με κοιλία.

Υ.Γ.2 Την σήμερον εποχή τα 50 που παίρνει είναι μια χαρά για αυτά που προσφέρει.

Υ.Γ.3 Μπορείς να μιλήσεις μαζί της και σε χαλαρώνει.

Αυτά από εμένα και καλό Χειμώνα να έχουμε με πολλά και καλά Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού