Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161199
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερα το βραδακι κατα τις 9 η ωρα εσκασα στο αρχοντικο της αχελωου.Δεν ειχε ιδιαιτερο κοσμο στην περιοχη.Η τσατσα ευγενεστατη μου λεει εχω την ιωαννα..ειναι απιστευτη φοβερη κτλ κτλ.βγαινει το μωρο.ωραια κοπελιτσα ειναι και εχει σεξυ σωματακι.μπαινω μεσα και περιμενω.Ηρθε το μαναρακι συστηθηκαμε και μπηκε στο ψητο.Πρεπει να πω οτι ειναι γαμω τα παιδια η ιωαννα.πολυ ωραιος χαρακτηρας.επισης ειναι σεξυ ειναι θηλυκο ωραιο.αρχισε χαιδεματα ομορφα και φιλακια.καγκελο εγινα με την μια.ξερει να αγγιζει...!! γυρισε ανασκελα μετα,την εγλυψα για πολυ ωρα!! αποθεωση! μου αρεσει ο κωλος της και το δερμα της.επισης τα βυζια της ειναι σουπερ.σφιχτα με ωραια ρωγα που καβλωνε συχνα!! Η πιπα της σε αργο τεμπο ομορφη με αρκετο deep.Еπειδη ημουν οριακα ..την σταματησα και καβαλησε το αλογο... ειχαμε ωραια χημεια... γυρισε στα τεσερα μετα και στηθηκε τελεια... εκτοξευσα αρκετο φορτιο... Συνοψιζω. Ειναι ωραιο μωρακι η ιωαννα,εχει αρχοντικη παρουσια.ξερει τι θελει ο αντρας και το δινει με τον καλυτερο τροπο.Επισης ειναι φοβερη προσωπικοτητα.συγκροτημενη ηρεμη με χιοθμορ κτλ.ανετα βγαινεις και για ποταρες μαζι της.θα λειπει μια βδομαδα μου ειπε.αυριο εχει και τα γενεθλια της.χρονια της πολλα λοιπο¨ν:-)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Υπηρεσίες
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.396
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού