Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 113 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η Μελινα ειναι μια ''Βραζιλιανα '' προμιλφ με σχιστα ματια , μακρυ μαυρο σγουρο μαλλι , σιλικονατο στηθος , κανονικο υψος , λευκο δερμα και κανονικο κορμι.Εχει δουλεψει παλαιοτερα στο βρωμομεταξι και συγκεκριμενα στο Κολωνου 32β ως Βανεσα Ταυλανδεζα και μετα εργαστηκε σε καποια στουντιο.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η κοπελα και ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Η κοπελα ξαπλωσε διπλα μου και αμεσως μου εφαρμοσε το προφυλακτικο.Της εγλυψα για λιγο τα βυζια και αυτη ξεκινησε την πιπα.Η πιπα της ειναι μετρια , ρηχη και μονοτονη! Η πιπα ειχε μετρια διαρκεια.Με τα μπαλακια δεν ασχοληθηκε.Πρωτο αρνητικο.

Την ξαπλωσα ανασκελα και ξεκινησαμε το σεξ.Την γαμουσα αλλα αυτη κοιτουσε την κοιλια μου.Δεν με κοιτουσε με τα ομορφα ματια της.Με λιγα λογια δεν συμμετειχε στο κυριως σεξ.Μετα απο μερικα λεπτα βαρετου γαμησιου αυτη μου προτεινε να αλλαξουμε σταση.Δευτερο αρνητικο.Ο πελατης πρεπει να αποφασιζει σε ποια σταση θα γινει το σεξ.Την εστησα στα τεσσερα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και ζουλουσα τα βυζια της και την βαρουσα στα κωλομερια.Τριτη και τελευταια σταση την εβαλα να κανει ιππασια με το προσωπο γυρισμενο προς τα εμενα.Αυτη στην αρχη εκανε αργη ιππασια και μετα ανεβασε ρυθμο και κουνιονταν γρηγορα για να με κανει να χυσω.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω και επαιζα με το στηθος της.Να πω την αληθεια η θεα ηταν ωραια.Αυτη με ρωτησε αν χυνω! Τριτο αρνητικο.Ασε ρε κοπελια τον πελατη να χυσει με την ησυχια του! Οταν τα εχυσα ολα τοτε η κοπελα σηκωθηκε και αρχισε να ντυνεται.Με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μελινα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη ασιατικης εμφανισης.Παντως επειδη η ασιατισσες ιεροδουλες ειναι ελαχιστες στην Αθηνα για αυτο πιστευω οτι σε πολλους η κοπελα θα αρεσει εμφανισιακα.Καπου εδω ομως τελειωνουν τα καλα.Δυστυχως στο σεξ η κοπελα κανει τυπικο γαμησι.Κανει μετρια πιπα και δεν συμμετεχει στο κυριως σεξ.Δεν κανει προκαταρκτικα και καραμελωμα.Δεν αφηνει τελειωτικο στα σιλικονατα της βυζια.Αυτο το τοποθετω ως τεταρτο αρνητικο! Επισης δεν θελει να ξεπερναει συγκεκριμενα αυστηρα χρονικα ορια.Επισης δεν μου αρεσε που σχολιασε αρνητικα εναν πελατη καθως και την αλλη κοπελα του οικου.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, n.smirni76 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2016
Μαύρο και σε αυτή αλλά και στον ειρωνικό τσάτσο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1