Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 22 10
Ξενοδοχεία 29033
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Προσφατη επισκεψη στο ξενοδοχείο, μετά απο 5 χρόνια που το είχα επισκεφθει παλαιότερα.
Εχω να σημειώσω πως τα απλά δωμάτια χρεονωνται πλεον προς 20 ευρώ -λογική τιμη- , ενω το τζακούζι χρεώνεται 25 ευρώ και οι σουίτες 30.
Υπάρχει ενα σχετικά μικρό πάρκινγκ στο υπογειο του ξενοδοχείου, αλλα χωρις πολλές θεσεις σταθμευσης.
Η ρεσεψιονιστ ειναι ευγενικη και εξυπηρετική, στην δική μου ομως περιπτωση δεν υπηρχε έτοιμο δωμάτιο και χρειαστικε να περιμένω 10 λεπτά μεχρι να ετοιμαστει.
Πηρα το απλο δωμάτιο με τα 20 ευρώ, το οποιο είναι σχετικά μικρό. Το μπανιο καθαρό με ντουζιερα που κλεινει περιμετρικα με γυαλινη πορτα.
Ικανοποιητικά καθαρό, με πολυ καλο στρώμα και κρεβατι, καλό φωτισμό και τηλεοραση που δεν είχε ομως κανάλια ερωτικών ταινίων.
Απουσιαζαν ακομα οι σφραγισμένες παντοφλες μιας χρησης, και επίσης οι πετσετες, αν και καθαρες δεν ηταν επισης σφραγισμένες.
Εχω να σημειώσω επισης πως το κλιματιστικο έσταζε για καποιο λογο νερα στο δωματιο.
Η ηχομόνωση ανεπαρκής καθως ακους τα παντα τοσο απο τον διάδρομο όσο και απο τα διπλανα δωμάτια.
Ενα ξενοδοχειο λοιπον με αρκετες ελειψης , αλλα με σχετικά καλές τιμή στο απλο δωμάτιο.


ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.267
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, NICK TRIVE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού