Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46552
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Tηλέφωνο γύρω στις 12:00 για να τσεκάρω παρουσίες.
Αναλυτική παρουσίαση από την ευγενέστατη και πανέμορφη, για τα γούστα μου, Φωτεινούλα, την οποία γουστάρω τρελά και προσπαθώ να την πείσω για τα περαιτέρω, αλλά "δεν"!!!!!
Κατάφερα τελικά, λόγω εργασίας να είμαι εκεί γύρω στις 17:30 αλλά η Φωτεινή απουσίαζε σε μια δουλίτσα και μου άνοιξε η Μαρία.
Μια petit κουκλίτσα, πολύ σοβαρή και επαγγελματική, ίσως γιατί δεν είχαμε ξαναγνωριστεί και ντυμένη σαν γραμματέας δικηγορικού γραφείου, σε αντίθεση με τα υπόλοιπα κορίτσια, Βίκυ, Γιάννα και Βερόνικα που παρέλασαν σχεδόν ημίγυμνες!!!!
Τι να το κάνεις όμως;
Αυτό το βλέμμα της Μαρίας με παγίδευσε στα δίχτυα του!!!
Είναι αυτό που λένε:" Η καυλιάρα η γυναίκα και ράσο να φορέσει.........."
Πέρασα λοιπόν μαζί της και δεν το μετάνιωσα καθόλου!!!!!
Το πιο ερεθιστικό ήταν πως μου έκανε μασάζ πλήρως ντυμένη, στο δε μασάζ έδειχνε πως κατέχει πάρα πολύ καλά το αντικείμενο!!!!
Γύρισμα ανάσκελα που μετά από έκπληξή μου, συνέχισε το μασάζ!!!!!
Χωρίς βιασύνη, βασανιστικά αργά, πράγμα που με ερέθισε ακόμα πιο πολύ, πέρασε στο δεύτερο μέρος, αρχικά με χειρομάλαξη και έπειτα με άψογο, αργό, υγρό και βαθύ στοματικό που παραλίγο να φέρει το μοιραίο!!!!
Τότε και μόνο έβγαλε τα ρούχα της αποκαλύπτοντας ένα όμορφο, σφιχτό κορμί με όμορφες καμπύλες στην περιφέρεια και δυαράκι στήθος με "άτακτες" ρόγες!!!
Δεν άντεξα να μην την περιποιηθώ με την γλώσσα μου περνώντας και από τις δύο πεντακάθαρες τρυπούλες της οι οποίες καύλωσαν αμέσως προσδίδοντας άμεσα μια ηχητική πανδαισία από κραυγές ηδονής!!!!
Στην συνέχεια είχαμε μόνο μια στάση, ιεραποστολική και πολλή ήταν αφού μετά από τόση καύλα τελείωσα μέσα σε 5 λεπτά!!!!
Τουλάχιστον όσο αφορά εμένα, τα κορίτσια από την Βαλκανική χερσόνησο και ειδικά από την γείτονα Αλβανία, είναι πιο κοντά στην "χημεία" και στην συμπεριφορά από τις υπόλοιπες ανατολικές χώρες!
Μπορεί οι Ρωσίδες να είναι και δίμετρες, μοντέλα και επαγγελματίες αλλά αυτή η "πουτάνα η "χημεία" είναι τυφλή!!!!!!
Παρ'ολα αυτά η Μαρία είναι ένα πολύ γλυκό κορίτσι, με όμορφο κορμί, πολύ καλό μασάζ και άψογη απόδοση στο sex!!!!
Ένας άγγελος!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.065
Πόντοι:
3.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, Gingos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2016
πως μου έκανε μασάζ πλήρως ντυμένη, Καπέλο
10 Οκτωβρίου, 2016
έχει τηλέφωνο ; Πρέπει να κλείσεις ραντεβού πρώτα;Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2