Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431604
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
6.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Αραχτος στο σπιτι αργα απογευμα και δεν ξερω πως ξαφνικα μου την εδωσε, επιθυμησα υποκουλτουρα, βρωμια και μπανιστηρι.Φοραω μια μπλουζα και μια βερμουδα και βουρ με το αμαξι στο γνωστο πολυχωρο,τσοντοσινεμα, πουστοψωνιστηραδικο κτλ
Μπαινοντας μεσα,ειδα τις κλασικες γεροντοπουστες οι οποιες τριγυρνουσαν μπας και αρπαξουν καμια ψωλια απο καναν πεινασμενο κωλομπαρα χαρμανη.Ευτυχως δεν ειχα καμια ενοχληση απο μερους τους περα απο κανα δυο καρφωματα στα ματια απο δυο νεαρους πουστηδες οι οποιοι επισης τριγυριζαν προς αναζητηση γνωριμιας μετα τυχερου.Παω να μπω στην καμπινα πισω απο τα καθισματα για να χω την ησυχια μου και να αραξω να χαζεψω τσοντα,και τσουπ, ανοιξει την πορτα με το που παω να μπω ενας ψηλος μεσηλικας ολογυμνος,με το καυλι ορθιο το οποιο χαζομαλακιζε.”Ελα μεσα να δεις τσοντουλα με την ησυχια σου” μου λεει,κατι που αρνηθηκα ευγενικα,και τον προετρεψα να καλεσει εναν αρτι αφιχθεντα νεαρο που το παρουσιαστικο και οι κινησεις του φωναζαν απο μακρυα οτι ηταν αδερφη ξεφωνημενη.Ο εν λογω νεαρος τελικα πλησιασε και μετα απο κανα δυο κουβεντεςψηθηκε και μπηκε στην καμπινα με τον ψηλο ενοικο της.Εκανα κανα δυο βολτες στην αιθουσα προβολης ακομα μπας και πετυχω κανα ζευγαρι και παρω ματι η μηπως ψηθει καμια παρτουζα αλλα τιποτα.Μονο κανα δυο κωλογεροι σκορπιοι οι οποιοι μαλακιζαν μετα μανιας το μαραμενο παπαρι τους εκσταζιαζομενοι απο το πορνοθεαμα που ηταν πολυ καλη επιλογη ομολογουμενως.Μαπα το καρπουζι σκεφτηκα και κατεβηκα στην υπογα να δω τι παιζει.Με το που κατεβαινω ειδα φατσα καρτα εναν 35αρη αλλοδαπο να τον πιπωνει μια πουστρα ενω αυτος τον προετρεπε μαλλον σε καποια απροσδιοριστη γλωσσα.Χωθηκα στο λαβυρηνθο και ενιωσα προς στιγμην σαν τον Θησεα,ο οποιος κρατωντας τον μιτο της Αριαδνης στο αριστερο,και το ξιφος στο δεξι,ανεμενε σε καθε βημα,σε καθε σκοτεινη γωνια,την επιθεση του Μινωταυρου.Απο τις σκεψεις με εβγαλε ενας γεροπουστης ο οποιος μου προτεινε να τον πιπωσω εναντι αμοιβης.Αφου τον κερασα ενα ξεγυρισμενο γαμωσταυριδι,εφυγα απο το υπογειο και ανεβηκα στον εξωστη.Τζακποτ!!Μολις ειχε ανεβει ενα ζευγαρι,ενας πενηνταπενταρης κοιλαρας με μια πατσαβουρα χοντροκωλα 35αρα και ειχαν στρογκυλοκατσει στον καναπε και ειχαν αρχισει τα χαμουρεματα.Τριγυρω ειχαν ακροβολιστει ολοι οι λιγουρηδες ματακηδες ενας εκ των οποιων τον ειχε βγαλει εξω και τον επαιζε στα ορθια στην σκοτεινη γωνια στο βαθος.Εκατσα σε μια απο τις πολυθρονες και περιμενα να δω πως θα εξελιχθει η φαση.Ενας τυπος κατι ψιθυρισε στον τυπο και στην γκομενα και σηκωθηκαν και οι τρεις με κατευθυνση προς τα κατω.Αυτο που συνεβη μετα, με εκανε να καγχασω αλλα και να ξαναχαθω στις σκεψεις μου.Ολοι μα ολοι,γυρω στα 10 ατομα,κι εγ ω ο ενδεκατος σηκωθηκαμε σκεδον ταυτοχρονα και με νωχελικο αλλα αποφασιστικο βημα,ακολουθησαμε το ζευγαρι προς τα κατω.Οπως εβλεπα τους αλλους να σερνουν τα κουφαρια τους κι εγω να συχρονιζω το βημα μου με το δικο τους για να μην συγκρουστουμε,αισθανθηκα σαν πολεμιστης της λεγεωνας των νεκροζωντανων η οποια στοιχειωνει τα παντα στο περασμα της,και το μονο που την σταματα ειναι το σαλπισμα που προμηνυει τον ερχομο της αυγης,οπου επιστρεφει στον σαπιο,κατω κοσμο που την ξερασε,περιμενοντας να ξαναερθουν τα μεσανυχτα για να συνεχισει την αλωση του κοσμου.Ημουν ζωντανος,η αλλο ενα πτωμα που τρεφεται με τη σαρκα των ζωντανων παραλογα επιθυμωντας να ξαναζησει;Καταντησα κι εγω σαν τα σαρκοβορα ζομπι των πορνοσινεμα;Συλλογιζομενος αυτα,εφτασα κατω οπου ειδα το τριο να κλεινεται σε μια καμπινα κλειδωνοντας την πορτα πισω τους,κι ενα σκατογερο να κλεινεται με ταχυτητα αστραπης στην διπλανη καμπινα κλειδωνοντας την πορτα επισης πισω του.Να πα να γαμηθει ο παλιοπουστης ο μοναχοφαης σκεφτηκα,και για να του την σπασω του χτυπαγα την πορτα καθε λιγο και λιγακι,για να εισπραγω το βρισιδι του απο μεσα.Αφου χτυπησα την καμπινα των οργιων,μου ανοιξε ο συνοδος της τυπισσας και μου ξεκαθαρισε κατοπιν ερωτησης μου οτι δεν θελουν κανεναν αλλον.Γαμω το μου,λεω δεν μπορει,ολο και κανενα αλλο ζευγαρι η καμια λυσσαρα θα ρθει.Αραξα κανα μισαωρο ακομα σε ενα καναπε πισω πισω,χαζευοντας τσοντα και παιζοντας με το κινητο μου,περιμενοντας αλλα τζιφος.Μονο αντρες μπαινοβγαιναν ,γυναικα ουτε για δειγμα.Οσον φορα στα του χωρου,μαλλον παραμελλημενο θα τον χαρακτηριζα,αφου καναπεδες και καθισματα ειχαν σκισιματα,ενω τα χυσομαντηλα ηταν διασπαρτα στο χωρο.ΘΑ ξανα παω προσεχως να δοκιμασω αλλη ωρα μπας και πετυχω περισσοτερη κινηση.Τελικα τραβηξα μια γρηγορη μαλακια με την τσοντα και εφυγα με κατευθυνση την οδο φυλης,οπου αναφερω τα πεπραγμενα μου εκει στην επομενη κριτικη.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2016
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.217
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nickal64, fouxter, opadosksanthoygenoys και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2016
Φίλε θεική Χίτσκοκικη κριτική!! Ναι!Ναι!Ναι!Καπέλο
B
Blackdove
13 Σεπτεμβρίου, 2016
Έπος Προσκύνημα
14 Σεπτεμβρίου, 2016
Η κριτική σου απλώς δεν υπάρχει!!! Άπειρο respect :-)
14 Σεπτεμβρίου, 2016
+1 και απο μενα...
Καπέλο
11 Ιουνίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΡισπέκ απλα...!!Ναι!Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5