Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ολοι ξερουμε την σονια νομιζω,ολο πηγαινα και ολο κατι τυχαινε και εφευγα,υστερα διαβαζα και τις μετριες κριτικες και το ξανασκεφτομουνα.
τελοςπαντων πηγα και σημερα και την πετυχαινω να σαλοναρει με ενα χρυσο φιογκο στη κωλαρα της και λεω δε γαμιεται θα το δωσω το εικοσαρικο κι ας το κλαψω πρεπει ν ψηφισω αυτο κωλαρακι.
ερχεται η πιτσιρικα ετων 19 στο δωματιο με πετυχαινει ορθιο και σκαει πανω και μου φερνει το πανεμορφο βυζακι στο στομα μου, λεω οπα κοιτα την καυλιαρα.
ξαπλωνουμε κατω να μου βαλει σκουφο και ξεκιναει να μου περνει πιπα ενω καθοταν στο κραβατι και εγω ορθιος.
της λεω κουκλα μου για να δω την κωλαρα σου μπηκα στησου καλα και παρε μου πιπα..
δεν περναει μισο λεπτο παλι εκατσε..γαμησε το λεω απο μεσα μου.η πιπα της ειναι χαλια και βαρετη και οσο μου τον εγλυφε σκεφτομουνα ολα αυτα που γραφονται εδω μεσα.
σε καποια φαση της πιανω το κεφαλι και της χωνω το καυλι μου μεσα στο στομα της αρκετα βαθια δηλαδη 4 εκατοστα ακομα και θα τον ρουφαγε ολον.και σκεφτομαι μωρη καριολα αφου μπορεις να τον ρουφηξεις καλα γιατι δεν το κανεις?παω για μια δευτερη προσπαθεια αλλα κραταγε κοντρα με τα χερια της.
ξαπλωνει να της γλυψω το μουνακι και ετσι οπως το εγλυφα αρκετα επιφανειακα για λογους ασφαλειας ισα ισα να παιζουμε δηλαδη κανει το μουνακι τσακ και μου πιανει το χερι. τι κανει ρε μαλακα να λεω να τα φτιαξουμε θελει η αγαπουλα?
την στηνω στα 4 για να εκπληρωσω τον στοχο μου την στο βαζω και της λεω σ αρεσει η ψωλη μου?τι ειναι αυτο μου λεει.. ,η πουτσα μου μωρο της κανω ....αα ναι πολυ ωραια ειναι...!!την πιστολιασα απο πισω κρατωντας κοντρα με τοχερι μου απο τον ωμο της και εχυσαααα..
Γενικα ηταν απειρη πολυ...το τσιμπουκι νομιζω μπορει αλλα δεν θελει οσο για την αισθηση του μουνιου της ειναι "καλτσα" και δεν ειχε βαλει και κρεμα κι ας ειναι 19..εβγαζε ομως μια αθωωτητα που σε καποιους μπορει να αρεσει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
protogon4
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
430
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas8000, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού