Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113977
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλεπωντας φωτογραφιες της Αdelina εστιαζεις στην κωλαρα!!!τουλαχιστον αυτο εκανα εγω!!!πλεον λογικα θα εστιαζεις και στις βυζαρες αλλα οταν την πηρα εγω δεν ειχε βαλει ακομα...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Συνεννοηση ευκολη με 2-3 μηνυματα σε τηλεφωνο που μου εδωσε η ιδια...οταν μπηκε μεσα δεν εντυπωσιαστηκα...ειναι κοντουλα και εχει ωραιο αλλα λιγο "σκληρο" προσωπο...οταν γδυθκε ομως μου αρεσε...εχει κωλαρα και πολυ ωραια χειλια που θες να φιλας συνεχεια...ελληνικα δεν μιλαει σχεδον τιποτα συννενοηση μονο με αγγλικα...τα μιλαει πολυ καλα οποτε αν ξερεις αγγλικα συννενοησε μια χαρα...γδυθηκε και πηγε μπανιο και μετα απο 2-3 λεπτα βγηκε μονο με τα εσωρουχα....
ερχεται ξαπλωνει στο κρεβατι και ξεκιναμε να λεμε μαλακιες περι ανεμων και υδατων...χουφτωματα και λιγες σφαλιαριτσες στην κωλαρα της ετσι για ζεσταμα για τη συνεχεια!!!
βγαζω το μποξερακι και κατεβαινει για πιπα...εκπληκτικη!!!το κατεχει παρα πολυ...αργα αισθησιακα στην αρχη ρουφηγματα και φτυσιματα πιο μετα...τρομερη...σκεφτομουν να την αφησω εκει μεχει να χυσω αλλα λεω μια ωρα ειναι το ραντεβου ασ την στησω στα 4 για να τη γαμησω....την σταματαω και την στησω στα 4!!!
εκπληκτικη θεα στα 4 και πολυ καλο στησιμο χωρις να κλεβει...επειδη ειναι μικροκαμωμενη την κανεις οτι θες..την επιασα απο την μεση και ξεκινησα σφυροκοπημα....καποια στιμη κουραστηκα σταματησα καθισα ακινητος και ανελαβε αυτη να χτυπαει την κωλαρα της στον πουτσο μου...μετα ανελαβα παλι δραση εγω μεχρι που εχυσα καθως ουτε καν σκετηκα να αλλαξω σταση!!!!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
με χαλασε μονο αυτο που ειπε και ο φιλος στην προηγουμενη κριτικη...στο σεξ νεκρικη σιγη...μονο κατι φωνουλες και κατι πλατς απο καμια σφαλιαρα που εδινα....
παμε για μπανιο και βγαινουμε και συνεχησαμε λιγο σοσιαλ παλι περι ανεμων και υδατων....κατι μαλακιες για το πως περναει στις αλλες χωρες που παει και πως περναει και τετοια...για μενα τιποτα δεν ρωτησε αλλα δεν με ενοιζε κιολας...με ενοιαζε να ξαναβαλει τον πουτσο στο στομα της!!!ΜατάκιΜατάκιΜατάκι ειναι πολυ καλο σε αυτο!!!!
ο δευτερος γυρος ηταν οπως ο πρωτος...μονο πιπα και γαμησι στα 4!!!απλα μια τη γαμαγα στο κρεβατι, μια ορθια στον καθρευτη, μια στη καρεκλα και ξανα απο την αρχη μεχρι που εχυσα!!Ναι!Ναι!
Τελειωντας θα πω οτι λογικα δεν θα την ξαναβλεπα γιατι ειναι πολλα τα λεφτα για αυτα που δινει...τα βρισκεις και αλλου και με λιγοτερα...αν κατι αξιζε ηταν αυτο που εβαλα και στον τιτλο....ΠΙΠΑΡΑ και ΚΩΛΑΡΑ!!!αλλα κυριως ΠΙΠΑΡΑ!!!απο τις καλυτερες που μου μου εχουν παρει....ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Χαιρετωωω...ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, Antonis_Greece4, THV και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού