Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46434
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λογω του οτι ειμαι σε διακοπες και εχω μπολικο χρονο ειπα να γραψω κριτικες για κοριτσια που εχω συναντησει και χρωσταω κριτικες..Ναι!
Θα ξεκινησω με την Αγγελικουλα!!Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη...η αληθεια ειναι οτι η επικοινωνια ειναι πολυ δυσκολη...εστειλα πολλα πμ μεχρι να παρω απαντηση για το τηλεφωνο και οταν το πηρα και κανονισαμε με ακυρωσε 2 φορες μεχρι που τα καταφεραμε εν τελει να βρεθουμε...κυριακη μεσημερι στο Ολυμπικ στον πειραια...περνω δωματιο και περιμενω να δω αν αξιζε η ταλαιπωρια αυτη!!!εεεε μαγκες αξιζε!!!Ναι!Ναι!
Οταν ανοιξα την πορτα ειδα αυτο που εχουν πει οι περισσοτεροι!!!πολυ καλο προσωπο εξαιρετικα γλυκο...σωμα με παραπανω κιλα (οχι πολλα) τα οποια ομως δεν ειναι αποκρουστικα ουτε σε ξενερωνουν!!!το αντιθετο!!!μου ειπε οτι εκανε γυμναστηριο οποτε ισως σημερα να ειναι πολυ καλυτερη!!
Με χαιρετησε,μου ζητησε πολλες φορες συγνωμη για τις ακυρωσεις (σημαντικο για μενα) μιλησαμε για λιγο και μου ειπε παω για μπανιο και θα ερθω να σε αποζημιωσω για τις ακυρωσεις!!!ΜατάκιΜατάκι
Βγηκε απο το μπανιο μονο με την πετσετα την οποια πεταξε κατευθειαν!!!εγω ημουν ορθιος γιατι κατι χαζευα στην τηλεοραση και μολις γυρισα ειδα το θεαμα!!!ωραιο σωματακι με πολυ ωραιο βυζι και πανεμορφες ρωγες!!πλησιασα και με πλακωσε στα γλωσσοφιλα!!!βαθια υγρα και με γλωσσα!!επαιξα και πιπιλησα τις βυζαρες της και εκεινη με τον πουστο μου!!!σκυβει και τον παιρνει στο στομα κατευθειαν!!!σταματαει και μου ρωταει "μηπως θες να βαλω προφυλακτικο??" συνεχισε κουκλα μου της λεω!!!!πολυ καλη πιπα για κανα πενταλεπτο με μενα ορθιο και αυτη σκυμμενη στα 4...
Της ειπα ελα στο κρεβατι μου εβαλε προφυλακτικο και την εστησα στα τεσσερα!!!πολυ καλη θεα και καλο στησιμο για καρφωμα!!!σφυροκοπημα για κανα πενταλεπτο με σφαλιαρες στα κωλομερια που γουσταρε και φωνες καθολου ψευτικες σα να γουσταρε!!!καταθεση μετα απο λιγο στην κωλαρα της!!!για μπανιο και οι 2 και μετα στο κρεβατι για λιγη κουβεντουλα...
πολυ καλο κοριτσι με καλη δουλεια η πρωινη της ακοπλεξαριστη και με χιουμορ...καλη στο σοσιαλ που σε χαλαρωνει πληρως....μου ξαναζητησε συγνωμη για τις ακυρωσεις αλλα επεσα σε κακη περιοδο μου ειπε...δεν τελειωσες την αποζημιωση ακομα της λεω...εεεε οχι βεβαια μου λεει!!!και κατεβαινει παλι στον πουτσο μου!!!
ξεκιναει παλι τρομερη πιπα και σε λιγο μου λεει θελω να με γαμησεις παλι στα 4!!!στησου της λεω!!!στηνεται και ξεκιναει καρφωμα ανελεητο!!!μετα την βαζω να κατσει πανω μου για να τη γαμαω και πιανω τις βυζαρες της!!!γαμησι για λιγο και μου λεει ελα εσυ απο πανω για ιεραποστολικο!!!ξεκιναμε γαμησι και μετα απο λιγο καταλαβαθινω οτι εχει καυλωσει τρελα και μου λεει πεσε πανω μου και μη σταματας!!!πιο δυνατα μου λεει γαμα με και κατι καυλολογα που εκαναν πηραυλο!!!εκει μαγκες καταλαβα οτι ειχε χυσει καθως τα μπουτια της ηταν υγρα (δεν παιρνω και ορκο βεβαια αλλα ετσι πιστευω)!!!βγαινω απο μεσα της και μου τον παιρνει στο στομα μεχρι που τελειωσα και εγω!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Συμπερασματικα θα πω οτι περασα πολυ καλα!!!την βρισκεις παρα πολυ δυσκολα ομως οταν την βρεις θα περασεις σουπερ!!!ωραια κοπελα με καλες υπηρεσιες γουσταρει αυτο που κανει και καλη κοπελα!!!σιγουρα στα 80 ειναι VFM!!!!πρεπει να το κοιταξει σιγουρα αυτο με την επικοινωνια γιατι κανει κακο σε εκεινη!!!
ΑΥΤΑ!!!καλα να περνας ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ και θα τα ξαναπουμε...ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
tasouras21
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.325
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, ILIAS1339, damnian και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Kalispera mipos tha mporouses na mou dosis to tilefono tis giati den vlepo na mporo na tis stilo sto glompeo minima.eyxaristo
21 Νοεμβρίου, 2016
μπορω να εχω μηπως καποιο στοιχειο επικοινωνιας με την κοπελα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2