Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μία απο τις μεγαλύτερες φόλες που έφαγα ήταν και η σημερινή και γράφω αυτήν την κριτική για να σώσω κανέναν συναγωνιστή που ίσως παρασυρθεί και περάσει με την συγκεκριμένη κοπέλα η οποία και κρίνεται ανεπαρκής για αυτήν την δουλεία και με αγενή συμπεριφορά προς τον πελάτη.
Πρόκειται για την καινούρια κοπέλα Μαρίνα που έχει αναφερθεί ήδη στις ενημερώσεις συναγωνιστών αλλά δυστυχώς δεν βρέθηκε κανένας να γράψει για το πόσο φόλα είναι μέσα στο δωμάτιο και να με σώσει απο το να πετάξω ένα εικοσάρικο κυριολεκτικά στον κάδο των αχρήστων.
Εμφανισιακά η συγκεκριμένη κοπέλα δεν περνάει σίγουρα απαρατήρητη αλλά δεν την λες και κανένα μοντέλο.Ο κράχτης για να περάσει πελάτης στο δωμάτιο μαζί της είναι αναμφίβολα ότι είναι καινούρια,νεαρής ηλικίας,αποδεκτής εμφανίσεως και με εξτρά υπηρεσία το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα της που ανακοινώνεται απο την τσατσά πρώτο πρώτο κιόλας σαν υπηρεσία.
Φάουλ πρώτο της υπηρεσίας αμά τη αφίξη μου στο σαλόνι, "αυτός έρχεται βλέπει και ποτέ δεν περνάει". Μεγάλη πατάτα και αντιεπαγγελματική συμπεριφορά μιας και ποτέ δεν ξέρεις πότε ο πελάτης θα αποφασίσει να περάσει και στο κάτω κάτω δεν έχει υπογράψει και κανένα συμβόλαιο.
Φάουλ δεύτερο της υπηρεσίας ήθελα να περάσω σε διαφορετικό δωμάτιο και μου είπε ότι μόλις βγήκε ο πελάτης και δεν είναι καθαρό και να περάσω στο άλλο που είναι έτοιμο. Συμβιβάστηκα με το καπρίτσιο της αν και δεν υπάρχει δικαιολογία και θα έπρεπε αν ήταν ευγενική να το είχε καθαρίσει.'Αλλωστε δεν υπήρχε και κανένας άλλος πελάτης σε αναμονή εκείνη την στιγμή αλλά προφανώς βαρέθηκε να μπει στην διαδικασία για την οποία άλλωστε πληρώνεται.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο ανέκφραστη,αμίλητη και με παγωμένο βλέμμα και στεκόταν όρθια και με κοιτούσε.Της μίλησα ευγενικά,της είπα το ονομά μου,την ρώτησα και εγώ το δικό της για να σπάσει ο πάγος.Την ρώτησα αν μιλάει Ελληνικά αλλά προφανώς δεν ήξερε γιατί είναι καινούρια.Την ρώτησα αν είναι απο Ρουμανία μου το επιβέβαιώσε.Την έβλεπα ότι δεν είχε καθόλου όρεξη και σίγουρα δεν με γούσταρε και σαν εμφάνιση.Δικαίωμα της. Αλλά απο την στιγμή που κάνει αυτήν την δουλειά και για την οποία πληρώνεται πολύ καλά για 10 ψευτολεπτά είναι και δικό μου δικαίωμα να εξυπηρετηθώ όπως πρέπει.Αλλιώς ας μου επιστρέφανε πίσω τα χρήματα μου. Της έκανα κάποια κολακευτικά σχόλια για την εμφάνιση της,για να την ανεβάσω ψυχολογικά και με ευχαρίστησε ψυχρά.
Αφαίρεσε τα ρούχα της και τα υποδήματα της αργά αργά και βαριεστημενα προσπαθώντας να εξοικονομήσει χρόνο εσκεμμένα και αυτό το λέω με μεγάλη σιγουριά. Κατά την διάρκεια της όλης διαδικασίας μιλούσε στο δωμάτιο στην γλώσσα της, κάπως νευριασμένα και μάλλον με έβριζε χωρίς να της έχω κάνει τίποτα στην ουσία.Το λάθος μου ήταν ότι παρέμεινα στο δωμάτιο γιατί δεν ήθελα να μπω στην όλη διαδικασία να ζητήσω τα χρήματα μου πίσω.
Την πλησίασα την έγλυψα στα στήθη της τα οποία ήταν στητά και την είδα ότι βαρυγγομούσε και τραβιότανε. Με ρώτησε στα Αγγλικά " you finish fast?" και τότε κατάλαβα ότι πλέον το παιχνίδι ήταν χαμένο και είχα χάσει ένα εικοσάρικο.Περριτό είναι να πω ότι με όλη αυτήν την ξενέρωτη συμπεριφορά που είχε δεν είχα στύση καθόλου.Της απάντησα εκνευρισμένος ότι δεν τελειώνω γρήγορα. Μου είπε στα Αγγλικά ότι είναι μόνο για δέκα λεπτά.
Μου είπε να ξαπλώσω πήρε ένα μωρομάντηλο και σκούπισε το πέος μου βαριεστημένα. Κάθισε ανάσκελα και απέναντι μου με το μουνί της προς τα εμένα.Μονολόγησε με πικρία την λέξη Greko.Πήρε το πέος μου στο στόμα της και πέρασε σε ένα τσιμπούκι το οποίο ήταν ρηχό,ίσα ίσα έβαζε την βάλανο στο στόμα της και εντελώς άπειρο. Όταν άρχισα να χαιδεύω το μουνί της μου μιλούσε στα Ρουμανικά εκνευρισμένη να μην το κάνω. Επέμεινα και συνέχισε τα δικά της. Στα γλυψίματα ζορίζεται,στα πιασίματα φωνάζει πείτε μου συναγωνιστές πως αλλιώς θα μπορούσα να φτιαχτώ; Πλατωνικά; Ποιος είχε δίκιο και ποιος άδικο; Σε μπουρδέλο πλήρωσα να μπω η σε μαγαζί βλέπετε και μην αγγίζετε;
Συνέχισε το άχαρο τσιμπούκι της και της είπα να έρθει σε στάση 69.Μου μιλούσε στα Ρουμανικά και μου έλεγε μπλιαχ αήδια. Δεν επέμεινα γιατί δεν ήμουν σίγουρος αν αυτή η υπηρεσία ανακοινώθηκε στο σαλόνι.
Ξεφύσηξα και της είπα να περάσουμε στο σεξ. Πήρε το προφυλακτικό,έκανε δέκα ώρες να το σκίσει με τα δόντια της.Το φόρεσε και ανάποδα.Της είπα να ανέβει πάνω μου.Πήρε μία θέση μακριά μου την τράβηξα πιο κοντά μου. Αμέσως κατάλαβα ότι το πέος μου είχε εξέλθει απο τον κόλπο της μιας και ήταν σχετικά χαλαρό λόγω του ξενερώματος ενώ αυτή υποκρίνονταν ότι και καλά την γάμαγα.
Την κοπέλα την πήδηξα όλο και όλο σε μία στάση την ιεραποστολική. Κατάφερα να έρθω σε στύση μόνος μου χειρωνακτικά μιας και αυτή ήταν εντελώς ξυλάγγουρο και δεν βοηθούσε καθόλου. Τον έβαλα μέσα της, έπιασα τα πόδια της και τα σήκωσα ψηλά για να μπορώ να παλινδρομώ και να έχω τον έλεγχο της κατάστασης μιας και η συγκεκριμένη κορόιδευε.Στην θέσή αυτή μπόρεσα να παρατηρήσω ότι είχε και κάποιες φακίδες στο σώμα της.
Κατόπιν με ρώτησε finish? Της απάντησα πως μπορώ να τελειώσω αν εκείνη δεν κάνει τίποτα απο μέρος της. Μου είπε ότι έχω στην διάθεση μου μόνο δύο λεπτά και οτι μετά θα φύγει. Δεν θα την άφηνα να της περάσει γιατί η συμπεριφορά της ήταν αγενέστατη.Αφαίρεσα το προφυλακτικό και άρχισα να κάνω παιχνίδι χουφτώνοντας την στο μουνί ενώ αυτή έλεγε τα δικά της στην γλώσσα της και μετά απο λίγο το κάλυψε με το χέρι της για να μην το πιάνω. Εκτονώθηκα στο σώμα της σύμφωνα με το πρόγραμμα και κατόπιν της τα έψαλλα ένα χεράκι όπως ανέφερα και πιο πριν. Της είπα πόσο δύσκολο είναι να βγάλει κάποιος είκοσι ευρώ, της είπα ότι δεν είναι κατάλληλη για την δουλειά αυτή και να βρει κάτι άλλο να κάνει, διαφορετικά αν θέλει να βγάζει περισσότερα λεφτά θα πρέπει να κάνει σεξ και να μην κοροιδεύει.Αυτή μου έλεγε τα δικά της ότι μόνο εγώ είχα πρόβλημα μαζί της, ότι με γράφει στον κώλο της αν κατάλαβα καλά. Της είπα να επιστρέψει στην χώρα της και να μην κοροιδεύει τον εαυτό της και τους άλλους. Η Ελλάδα δεν είναι η Γη της Επαγγελίας.
Τέλος βγαίνοντας η υπηρεσία προσπαθούσε να επιρρίψει την ευθύνη σε εμένα προβάλλοντας χίλιες δύο απίθανες δικαιολογίες αντί να ακούσει και να παραδεχθεί αυτά που ήθελα να της πω.Το πιο προφανές.Ότι η κοπέλα είναι ακατάλληλη για αυτήν την δουλειά.Δεν απαίτησα τα χρήματα μου πίσω καθότι είχα ολοκληρώσει. Τέλος στην αισχροκέρδια και στην κοροιδία.
Η κοπέλα εργάζεται σαν Μαρίνα στα Φωκαίας 19, στο Φυλής 84 ισόγειο και στα Φυλής 65.Προσπαθήστε όσο είναι δυνατόν να μην την πατήσετε και μπείτε με την φόλα.Ιδίως μεγάλη προσοχή σε όσους δεν την έχουν δει γιατί δεν αποκλείεται να της αλλάξουν το όνομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2016
''Η Ελλάδα δεν είναι η Γη της Επαγγελίας.'' Εδώ βρίσκεται η επιτομή της όλης κριτικής!Πέρα από την απογοητευτική κριτική για τη συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της,οι Βαλκάνιες έχουν την εντύπωση ότι εδώ δένουμε τα σκυλιά με τα λουκάνικα,κι ότι οι Έλληνες πληρώνουν όσο-όσο απλά για να κάνουν σεξ!Φαντάζομαι στη θέση σου να ήταν κανένας Γερμαναράς και να του έκανε τέτοια κόλπα...
11 Σεπτεμβρίου, 2016
Αγαπητε Προφεσορ,αυριο κιολας υπόσχομαι ότι θα περασω από κει και αν μου πει η τσατσα ότι εργαζεται η Μαρινα,θα βγαλω από τη τσεπη το πακο με τα χαρτονομίσματα,θα κανω ότι θα πληρωσω,και μετα θα πω,Μαρινα;ειναι αυτή του ιντερνετ που κοροιδευει και δεν είναι καθολου καλη στο δωματιο;Για σενα,για την αξιοπιστια και τη προσφορα σου και για να μαθουν να είναι σωστοι αφου ακομα κι αν δε σε γουσταρε που είναι αναφαιρετο δικαίωμα της,επρεπε να το δηλωσει στο σαλονι η ακομα και στην αρχη στο δωματιο και φυσικα να σου επιστραφει το 20ευρω και να αποχωρησεις.Αντιθετα,πρωτα πηρε τα χρηματα σαν να πηγες εκει για να της τα χαρισεις και μετα φερθηκε ετσι.Τωρα θα μου πεις,τι θα βγει μ αυτό;Να μαθουν ότι στα μπουρδελα παμε για να περασουμε καλα και υπαρχουν πολλες γυναικες που πραγματι κανεις ερωτα μαζι τους.Αν μερικες είναι παντελως αχρηστες,πονηρες και ακαταλληλες γι αυτό και νομιζουν ότι κοροϊδεύοντας και μη κανοντας τιποτα θα γινουν πλουσιες,μαλλον δε τους τα πανε καλα.
11 Σεπτεμβρίου, 2016
Τι σουργελα κυκλοφορουν ρε φιλε Money Mouth κανονικα έπρεπε να σηκωθείς και να φυγεις και να βγεις εξω να ζητήσεις τα λεφτά από την τσατσα που το παιξε και μαγκιά στην αρχη ολο έρχεσαι λεει και δεν περνας.... τσατσάρα αμα διαβάζεις το σάϊτ αμα δεν γουστάρεις τη μπουρδελοτσαρκα μας να βάλεις εισοδο στο τσαρδι σου. Αντε μπράβο ολο εξυπνάδες είναι μερικές Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
11 Σεπτεμβρίου, 2016
Μπράβο,προφέσορ, πολύς κόσμος θα γλυτώση το εικοσαρικάκι του (ετσι ,θα είναι για σενα και μια ηθικη ικανοποίηση) .Ειχα προτεινει παλιότερα να υπάρξη ειδικη στήλη για " Φόλες και απατεώνισσες" ,δεν ξερω αν εγινε κατι. Γενικα, εχουν φουσκωσει τα μυαλά τους και κάθε ρουμανογύφτισσα νομιζει ότι έγινε στάρ του Χόλλυγουντ .Για τα στουντιο,ακομα χειροτερα τα πραγματα.
11 Σεπτεμβρίου, 2016
Ειναι η γαλανοματα στο φωκαιας 19 που λεγανε?Χμμμ; ΤελοσπαντΟν Μου γλυτοσες ενα 20αρικο!!Οποτε θες κερναο καφεΠροσκύνημα
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στους Γερμαναράδες δεν περνάνε αυτά.Εκεί ότι ανακοινώνουν πρέπει να το κάνουν.
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ Kolleti. Δεν είναι ανάγκη να μπεις σε τέτοια διαδικασία.Πολύ απλά δεν μπαίνει κανείς και φέρνουν άλλη κοπέλα.
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πέστα Μασαζονομάχε.Έχει παραγίνει το κακό με πολλές υπηρεσίες αλλά και κοπέλες.
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για αυτό υπάρχει και αυτό το site για να τις προσγειώνουμέ στην πραγματικότητα.
12 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι σαν να μου τον έχεις κεράσει,ευχαριστώ! Δεν πρόσεξα αν η ακατονόμαστη ήταν γαλανομάτα. Λογικά για αυτήν πρόκειται.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10