Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156231
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασμα με την Νικη την γνωστη ξανθια βυζαρου του Τριδυμου Νο3!Εμμμμ Δεν ξερω ηθελα να παω!Μεγάλο χαμόγελο Δινω το 30€ για μια επανεξεταση .. την ειχα παρει στο la case direne πριν 3 χρονια με μετρια αποτελεσματα! Εισερχεται η τσουβαλα μου μεσα και κρατουσε τις βυζαρες της να μην ξεχυθουν ως το πατωμα!Μεγάλο χαμόγελο Με ξαπλωνει και αρχισε να μου κανει ενα ισπανικο με τις βυζαρες τις περα δωθε.. με γκαβλωσε ασχημα η καριολα και το βλεπε! Ξεκιναει με αρκετο καραμελωμα αρχιδιων που γουσταρε..αρχισε να μου τον γλυφει ακα(Ναι!) απο την βαση του πεους μεχρι το πουτσοκεφαλο! Βαζει μετα απο λιγο σκουφο και ξεκιναει το μωρο deepthroat.. εκει για λιγο εμεινα και ελεγα απο μεσα μου εξελιχθηκε το μωρο σε αυτον τον τομεα!Κουλ
Την στηνω ιεραποστολικα και την γαμησα αρκετα δυνατα και εβγαζε κατι μικρες φωνουλες αναστεναγμων.. Την λεω ελα εσυ απο πανω . Τι το θελα ο μλκ μου δεν μπορουσα να παρω ανασα απο τις βυζαρες τις!Μεγάλο χαμόγελο.. Γαμηθηκε εντονα το μωρο σε αυτην την σταση και εδειχνε να το ζει εντονα αφου μου ρουφουσε τον λαιμο και εγω παραλληλα να προσπαθω να ανεβοκατεβαζω την κωλαρα της(Εμμμμ). Λεω ελα τωρα στα τεσσερα να στα δωσω ολα.. την γαμησα ανελεητα και με σκαμπιλια στην χοντροκωλαρα της και το ευχαριστηθηκα. Τσοντα Μαριαννας Ντουβλη γυρισα με την Νικη.

Το λεει και ο τιτλος μετρια ...αλλα δεν λεει οχι σε τπτ! ΑΧ. αυτα τα πεπονια σου!Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Νίκη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.318
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, tzutzukos 36 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού