Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο μια μινι τσαρκα. Συγκρατησα αυτο το μωρακι που λεει οτι ειναι μια βδομαδα εδω περα!Μεγάλο χαμόγελο Μπηκα με το απλο των 30€ για δοκιμασμα!Κουλ Εισερχεται μετα απο λιγο το μωρο ..το οποιο ειναι 24χρ. Απο Αθηνα και εχει δουλεψει Επαρχια μονο. Ειναι ξανθια με γαλαζια ματια, μπουκλε μαλλακι, λιγο κοντουλα με ελαφρια κυτταριτιδουλα(Μεγάλο χαμόγελο) και κατι πεταχτα βυζακια ποιημα λεμε(Γλώσσα).. Παμε τωρα στα κυριως την ξαπλωνω και την ξεκιναω τα γλειψιματακια στα βυζακια της. Την λεω μυριζεις υπεροχα! Μου λεει " το αφρολουτρο ειναι ροδι"!Μεγάλο χαμόγελο
Εκει που την εγλειφα τα βυζακια και πηγαινα προς την κοιλιτσα της..με λεει με φτιαχνεις απιστευτα!Ναι!
Βγαζω το παντελονι και εμφανιζεται το μποξερακι του ΠΑΟΚ που φορουσα! Και τι λεει το μωρο.." Σαλονικιος δεν εισαι? Τι θα εισαι! ΠΑΟΚΤΣΗΣ(ΠροσκύνημαΠροσκύνημα) Μου ξεκιναει μια πιπα με εντονα μπουκωματα και ολιγα deep και με ρωτουσε αν μου αρεσει!Γλώσσα Μας τον εκανε τουρμπο το μωρο και την στηνω ιεραποστολικα.. Την γαμησα σε πολλες παραλλαγες ετσι και γουσταρε το εντονο σφυροκοπημα μου, αφου στο τελος τα ποδια της τα σηκωσε και τα εβαλε στους ωμους μου ! Της τα δωσα ολα μετα απο λιγο και εκανε αναστεναγματα το μωρο!Γλώσσα Παρατηρησα τα νυχακια της στα ποδια που ηταν βαμμενα με ασπρο χρωματακι και ηταν γκαβλα!Ναι!
Με χαιρετησε το μωρο με φιλακια στο μαγουλο και ελεγε αν το χει ο αλλος περνας καλα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Ελένη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.318
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Πουτσαρας4, academy X και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2016
Το πήρα και εγώ το πιπίνι, δεν μου έκανε για 24 αλλά για πολύ νεώτερη, αλλά τέλος πάντων, τα βυζάκια του είναι όντως μαγικά και η κωλάρα της μοναδική !!! δεν είχα την υπομονή να μπορέσω να το ξεκλειδώσω το πιπίνι, όταν το είχα στην αγκαλιά μου στα όρθια είπα από μέσα μου και τώρα να τελειώσει εδώ χαλάλι το 30αρι, είναι εντελώς άπειρη, και αν δεν ήταν τόσο πολύ όμορφη ίσως να μιλούσα για μια τραγωδία, κομοδινάκι μεν, αλλά συγχωρείται λόγω απειρίας, και ομορφάδας, αν μάθει τη δουλειά και την γουστάρει θα γίνει η μούσα μου, μπράβο σου μπούχε που την ξεκλείδωσες, έχω καιρό να δω τόση ομορφιά, προσοχή πάντως το μωρό αυτή τη στιγμή συνίσταται μόνο για πολύ νεαρούς μύστες ή πάρα πολύ έμπειρους Γερο-μύστης Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1