Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπερα φιλοι πορνοι. Εχοντας κατεβασει κατι μπυρες αρχισε η διαθεση μου να ανεβαινει και μαζι και οι γκαβλες. Περασμα στους οικους της καρδιας μας αλλα λογο ελλειψης χρονου λογο οτι ηταν 12 παρα και ηθελα να προλαβω ΜΜΜ δεν εκανα τσαρκα πρωτα αλλα μπηκα κατευθειαν στον εν λογο οικο. Ειχα διαβασει στο forum για μια καινουργια κοπελα και ειπα πως αν την πετυχω θα την δοκιμασω.

Ανεβηκα λοιπον τα σκαλια και βρισκω τον υπηρετη οποιος μου παρουσιαζει την Αντριαννα. Μια κοπελα σχετικα ψηλη στο 1.70 κοντα, αδυνατη, μελαχροινη μη μικρο στηθος και σχετικα ωραιο κωλο. Μου διευκρινησε ο τσατσος οτι ειναι καινουργια στην δουλεια και θα περασω καλα γιατι ειναι αδουλευτο το μουνακι της και μου κλεισε και το ματι. Σαν να μου παρουσιαζε παρθενα. Α και ειπε πως κανει και 69. Εδωσα το παραβολο και περασα.

Την ωρα που πλησιαζε η κοπελα στο δωματιο εκανε την εμφανιση του ενας αλλοδαπος (ισως πακι) που τον ενημερωσε ο τσατσος οτι η κοπελα παει με only greek. Οταν τον ειδε η κοπελα δεν τον ενθαρυνε να μπει και ο τσατσος της εκανε σχετικη ερωτηση οπου του ειπε και ευθεως οχι. Μαλιστα. Only greek με 10 ευρω?

Στα του δωματιου. Η κοπελα δεν ξερει Ελληνικα. Της μιλησα στα Αγγλικα και εγω οπου την ρωτησα το ονομα της και μου ειπε Αντριαννα χωρις να πει τιποτα αλλο ή να ρωτησει το δικο μου ονομα. Στην μουνα της ολα Ναι! .
Χωνει το προφυλακτικο με την μια σε ανυπαρκτο πουτσο, ξεκιναει πιπα στην οποια δεν ενιωθα και πολλα και φυσικα απεκτησα μια στυση 50% αντε λιγο παραπανω. 69 δεν φαινεται να κανει. Ερχεται απο πανω με αυτην την στυση. Το βαζει στο μουνι της αλλα φυσικα βγαινει με την μια εξω. Της λεω "I'm not ready yet", μου απανταει με την σιωπη της και τον ξαναβαζει. Επαιζα και γω λιγο με τα βυζακια της μπας και καβλωσω αλλα τπτ. Πολυ μικρο βυζι αλλα εχει ωραια ρογιτσα. Εκει που κουνιομασταν μου λεει "finish"? Της λεω "NO". Της ζητησα να γυρισει στα 4. Το εκανε. Πηρε θεση, μπηκα ελαφρως πιο καβλωμενος απο πριν, δηλαδη 70%, και ξεκινησα να γαμαω βλεποντας την που κοιταγε προς την πορτα. Ηθελε να φυγει μαλλον η γλυκια μου. Ή απλα κατι σκεφτοτανε. Αρχισα και εγω να σκεφτομαι αλλα ειπα πως επρεπε να τελιωσω οποτε αρχισα να ερεθιζομαι μονος μου εγκεφαλικα για να τα καταφερω ΚΑΙ 3 Sec πριν το τελος μου λεει finish οπου της απανταω not yet και στο καπακι ok now οπου απλα τραβηχτηκε και ντυθηκε πριν προλαβω να χυσω. Με λιγα λογια εχυσα μονος μου.

Ντυθηκε και αμεσως ανοιξε την πορτα και εφυγε χωρις να πει μια καληνυχτα ή ενα γεια, εστω ενα goodnight ή thank you. Απο την στεναχωρια μου εριξα ενα κατουρο στον νιπτηρα αλλο πραγμα. Παλι καλα που δεν χεζομουνα κιολλας θα τους εφτιαχνα βραδιατικα.

Συνοπτικα η κοπελα δεν φαινεται να αξιζει. Δεν ειναι οτι δεν το κατεχει στο sex και μπορει να βελτιωθει καποια στιγμη. Ειναι οτι δεν κατεχει και τροπους ευγενειας καθως και πολλα πραγματα που δεν εχουν σχεση με το sex. Εχω παει με πολυ χειροτερες απο θεμα αποδοσης η διαθεσης και εχω ακουσει ενα τυπικο χαμηλοφωνο "ευχαριστω" ή "γεια σου" τα οποια παντα εκτιμω γιατι καταλαβαινω οτι δεν ειναι ωραια δουλεια ή οτι μπορει να χουν τραβηξει καποιο ζορι στη βαρδια τους.

Αυτα απο μενα. Μια δοκιμη δεν κανει κακο γιατι μπορει οι υπηρεσιες της να ειναι διαφορετικες σε καποιον αλλον απο μενα αλλα αν ειναι ετσι σε ολους οποιος θελει να παει απλα μην σκεφτει οτι θα κλαψει το 10αρικο. Απλα θα το πεταξει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2016
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νικ Ο Ντικ
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
83
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, orbital80 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Μακρυα απο την φολα...Σημερα πρεπει να κανουν ν τεμεναδες..Γερο-μύστης
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Ειναι για τον πουτσο η συγκεκριμενη.και πολυ επιεικης ηταν ο φιλος
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Μαύρο στην φολαρα
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Το μωράκι παίρνει κανονικότατα πακια, τουλάχιστον το
απόγευμα που την πήρα εγώ. Τώρα να στραβωσε μετά με
τα πακια (μακάρι) εκτός κι αν επειδή ήσουν εσύ Ελληνας
στο σαλονι ήθελε ο τσατσος να το παίξει ονλυ γκρηκ.
H
HotVenom
08 Σεπτεμβρίου, 2016
Περιέγραψες καρμπόν την εμπειρία μου με άλλες παρόμοιες περιπτώσεις που έχω βιώσει σ'αυτό το μαγαζί!Μία μάλιστα την πήρα μόλις που έφτασε από το αεροδρόμιο!Πιτσιρίκες από το χωριό,άσχετες με τη δουλειά,κάνουν μπαμ ότι εκτελούν καταναγκαστικά έργα!Να μου λείπει...
09 Σεπτεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ημουν στο δωματιο οταν παιχτηκε το σκηνικο και η κοπελα ηταν κουζινα. Δεν ξερω τι παιχτηκε αλλα μαυτα θα γαμιεται ετσι οπως παει Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6