Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108058
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ελενα απο ουκρανια μαλλον νεα αφιξη κιεκτος αν δουλευε παλαια και δεν την ξερω επειδη δεν ειμαι σαλονικιος οποτ κρτω επιφυλαξεις
ξανθια απο ουκρανια 25 ετων οπως δηλωσε ψιλη 170 με μοντελε σωμα ωραιο καθαρο σλαυικο προσωπο που την τοποθετω στις πιο ωραιες στη σαλονικη αυτη τη στιγμη με μιρα και αννα σε φατσα και σωμα-----
βυζι 2-2,5 λευκη επιδερμιδα με κακα ελληνικα
αφου περασα μεσα στο δωματιο ηρθε γρηγορα λιγο ψυχρη αλλα ομιλοντας τη ρωσσικη εσπασε ο παγος και της εκανε εντυπωση που ξερω ρωσσικα κ δεν ειμαι παλινοστουντας
τριφτηκε καλα με τα βυζια της στο κορμι μου ενω εκανε καλη πιπα αν και λιγο σφυχτη με το στοματης αφου με δυναμη ρουφουσε
στον αγωνα καναμε ιεραποστολικο κουτλακι και αντεχε στα χτυπηματα χωρις να πει λεξη αλλα θα μπορουσε να συμμετασχει λιγο περισσοτερο και τελος τελειωσα σε μια σταση που σχετικα ποαν οι γυναικες αλλα εν ειπε τιποτα αυτη πλαγιανα αυτη κ εγω ορθιος να της πιανω τη λεκανη με δυναμη
παντως επειδη γινοταν λαικο προσκυνημα σε αυτην ειχε τασεις ξεπετας αλλα λιγο τα ρωσσικα λιγο οτι της αρεσε να με γαργαλαει ενω ης ειπα οτι δεν μπορω και αυτη με βασανιζε
εχει δουλεξει σε μπαρακια οπως δηλωσε αλλα δεν ξερω αν ειναι αληθεια
για μια φορα καλη ειναι και αν προσπαθησει περισσοτερο εχει στοιχεια βελτιωσης ενω σιγουρα στο σαλοναρισμα θα κεντρισει το ενδιαφερον σας
αντε να δουμε ενα ακλαος ερχομος ή μαι ακομα μελλοντικη πατατα?

η τσα2 θα μπορουσε να ειναι πιο ευγενικη διοτι ειναι ντροπη να θιγει προηγουμενα πιτσιρικια που μπαινουν για ματι και να τα αποκαλει αφραγκα λιγο προσοχη παρακαλω διοτι μετα με ρωτησε τι γνωμη μου και απλα της ειπα οτι ολοι οταν ηματαν μικροι πηγαιναμε για ματι για ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΤΣΑΡΚΕς

και η καθιερωμενη μεταφραση μεσω γοογλε αφου πολλες κοπελες διαβαζουν το σατ μας και καλο ειναι για να βελτιωνονται

Олена з України, а нове прибуття kiektos античний, якщо це працює, і я не знаю, тому що я не так Salonikios krto застережень
блондинка Україна з 25 років, як зазначено Псило 170 моделей з красивими тілами чистого слов'ян особа, яка розміщує найкрасивішим в Салоніках цей момент з MIPA і АННА на обличчі й тілі -----
сиськи 2-2,5 біла шкіра зі злом GREEK
Пройшовши до кімнати зайшов швидко omilontas трохи холодно, але російська зламав лід і був здивований, що я знаю, що я не росіянин пан palinostountas
потер добре з її грудей на моєму тілі в той час як у мене був хороший ТРУБУ хоча мало sfychti з усно після того, як сильно засмоктується
боротьба зробив місіонерську koutlaki і стійкий до ударів, не словом, але може внести свій вклад трохи більше, і, нарешті, закінчилася в ситуації, яка на poan жінок, але нічого не сказав в цьому плагиана це пан я піаніно басейну з силою
Однак, так як відбувається в її громадському шанування були асоціювалася тенденції, але чуть-чуть, що росіянин любить мене лоскотати, поки -я сказав, що я не можу і це мучить мене
Він doulexei в барах, як зазначено, але я не знаю, якщо це правда
на цей раз добре, якщо більше зусиль покращився дані в той час, звичайно, в salonarisma буде пробуджують інтерес
Так що давайте подивимося на aklaos'm наступаючому або навіть майбутнє КАРТОПЛІ;

tSA2 може бути більш ввічливими, тому що це ганьба, щоб завдати шкоди попередній дитина, яка приходить для очей і викликати гроша мало уваги, будь ласка, тому що після того, як він запитав мене, що моя думка, і просто сказав їй, що все ДЕ КРОКІВ трохи йде на око для BOURDELOTSARKEs

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Έλενα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.063
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, aselgeia και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού