Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματάκι και το αίμα έβραζε. Κατέβηκα λοιπόν στην περιοχή, και επέλεξα μια από τις νέες παρουσίες (έτσι νομιζα), την Νικόλ.

Η Νικόλ είναι μια 22χρονη Ρουμανα, μελαχρινή, με μεγάλες ζουμερες βυζαρες. Είχε εμφανισθεί στο Νο49 σαν Ντενισα (είχα γράψει κριτική αλλά δεν ανεβηκεΧμμμ; ).

Μία και στο 49 είχα περάσει καλά, είπα να ξαναδοκιμασω. Η τσατσα ανακοίνωσε full πρόγραμμα με 50, και το επέλεξα μια και η καυλα χτυπούσε κόκκινο.

Μπηκα στο μεγάλο δωμάτιο, γδυθηκα και φρεσκαριστηκα. Λίγα λεπτά μετά ήρθε και η κοπέλα, η οποία δεν με θυμήθηκε αμέσως, και ξεκίνησε τις ερωτήσεις, από που είσαι, ηλικία κλπ. Της είπα ότι έχουμε ξαναβρεθει, αλλά έκανε την πάπια.

Ξεκίνησε με φιλιά στον λαιμό και τα αυτιά, την ώρα που το χέρι της ήταν ανάμεσα στα πόδια μου. Κατέβηκε και ξεκίνησε δυνατό ακα τσιμπουκακι, με αρκετό σάλιο και ωραίο ρυθμό. Της ζήτησα προφυλακτικό, και την έβαλα να καβαλησει για να δω τους βυζους να χορεύουν. Μετά γυρίσαμε σε ιεραποστολικο με το ένα πόδι στον ώμο, που με θυμήθηκε από την προηγούμενη φορά.

Και έτσι φτάσαμε στην ώρα του κωλου. Στήθηκε στα 4, σαλιωσε το όργανο, και έβαλε λίγη κρέμα στην ροδελα. Μπήκα αργά μέσα της, και όταν βρήκα βολική στάση για το σώμα, την καταχτυπησα δίχως αύριο. Αυτή στην αρχή εσκουζε από πόνο, και μετά από ηδονή. Όταν ένιωσα ότι πλησιάζει το τέλος, την ξαπλωσα, έβγαλα το προφυλακτικό, και έχασα τις βυζαρες της.

Σηκώθηκε, σκουπιστηκε, μου έφερε μωρομαντηλα για να με καθαρίσει, κοίταξε για μερεντα (ευτυχώς δεν ειχαμε), και ξαπλωσε στο κρεβάτι. Μου είπε ότι οι περισσότεροι δεν επιλέγουν το full, γιαυτό η ροδελα ήταν σφικτη και την πονουσε στην αρχή.

Περίμενε μέχρι να ετοιμαστω, και βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο. Με ευχαρίστησε, την ευχαριστησα και αποχωρησα.

Σε γενικές γραμμές δεν πέρασα άσχημα, αλλά θα προτιμήσω κάτι άλλο την επόμενη φορά. Αλλά με την αναβροχιά που υπάρχει στην περιοχή από κοπέλες της προκοπής, καλό και το χαλάζι.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού