Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 58 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δύο επισκέψεις στην κοπέλα, οπότε θα γράψω τον μέσο όρο.
Την πρώτη φορά ήμουν μετά από πολλές μπύρες, και πήγα αργά. Παρόλα αυτά η ευγενική και προσχαρη τσατσα παρουσίασε την κοπέλα, η οποία γνωρίζοντας το δυνατό της σημείο (τον κώλο της) τον παρουσίασε άριστα. Με έπεισε να περάσω, και μπήκα με απλό πρόγραμμα.
2-3 λεπτά μετά ήρθε η κοπέλα, που γδυθηκε αργά και αισθησιακα, με πρώτο πλάνο πάλι τον κώλο. Ήρθε και ξαπλωσε δίπλα μου, αρχίζοντας τα φιλιά στο λαιμό, τα αυτιά και κατεβαίνοντας προς τα κάτω, έφτασε στο ήδη σηκωμενο όργανο. Πέρασε προφυλακτικό με το στόμα, και ξεκίνησε μια όμορφη πιπα. Καραμελωσε τα @@,την ώρα που έπαιζα το μουνακι της, το οποίο είχε ήδη αρκετή κρέμα.
Την διέκοψε για να καβαλησει, και έγλυψα και δαγκωσα τα 1,5 βυζακια της. Κουνηθηκε όμορφα, και πάρα την κρέμα, το μουνακι της είχε όμορφη στενή αίσθηση. Την γύρισα σε ιεραποστολικο, όπου καταχτυπησα αρκετά, και ολοκληρωσαμε στα 4 που στήθηκε άψογα, και φάνηκε να της αρέσει περισσότερο.
Μετά το τέλος, έμεινε μαζί μου ρωτώντας ο ένας τον άλλο για τα γνωστά προσωπικά δεδομένα (ηλικία, καταγωγή κλπ)
Συνολικά στο δωμάτιο έμεινε σχεδόν 20' και η τσατσα δεν ενόχλησε.
Η δεύτερη επίσκεψη (2-3 μέρες μετά) ήταν αντίστοιχη, αλλά με καλύτερο ρυθμό, μια και θύματα τι μου άρεσε, και το εφάρμοσε μόνη της.

Σε γενικές γραμμές μια ορεξάτη κοπέλα, με καλή συμπεριφορά προς τον πελάτη. Αν ξαναέρθει θα την επισκεφτώ ξανά.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
Υπηρεσίες
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού