Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βολτάροντας χθες το απόγευμα μου μπήκε στο μάτι η Χρύσα ενα καλό μελαχροινο κορμακι.
Το μόνο που δεν μου κολλησε πανω της οταν βγήκε στο σαλόνι ήταν το καπως ξινο βλέμμα της αλλά δεν εδωσα βαση και κακως όπως αποδειχτηκε.
Με το που μπηκε στο δωμάτιο πήγε να μου βαλει προφυλακτικο σε μισοπεσμένο πουτσο.
Αφου της είπα πως έτσι δεν θα γινει δουλεια (έπρεπε να της το πω δηλαδή για να το καταλάβει) μου έκανε κάτι χαδια κάτι τριψιματάκια και μερικα φιλια στο στηθος σε στυλ να βγαλουμε την υποχρέωση μήπως και ξεμπερδέψουμε με δαύτον.
Μόλις είδε ότι πιασαμε το 70% της στυσης βουρ στην πίπα.
Εδω δεν ήταν κακή έκανε ωραίο γλειψιμο και παιχνιδι αλλά εκεί που πήγαινα να το χορτασω και να στανιάρω "έλα να με γαμήσεις".
Στήθηκε στα τέσσερα κι επειδή την ψυλλιαζόμουν τη δουλειά ότι σε λίγο θα έδινε πάλι οδηγίες αρχισα να γκαζώνω για να μη μείνω άχυστος.
Και εκεί ακριβώς που ένοιωθα ότι θα τελειώσω γυρνάει και μου λέει "έλα ν'αλλάξουμε" και ξαπλώνει.
Ε,σπάστηκα που με έκοψε στο καλύτερο,το εργαλείο έπεσε και δεν έλεγε να συνέλθει ώσπου το πήρα απόφαση να τελειώσω με μαλακία από τα χεράκια της.
Τέλος πάντων ή ήταν βιαστική με μένα ή είναι γενικά ξεπέτα ωραίο μουνάκι η Χρύσα αλλά ως εκεί και χάρηκα (που λέει ο λόγος) για τη γνωριμία

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
TB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, LITHOS 77, TOMMY DEVITO και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού